Ситуація в Україні. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 2 тра 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Iryna Gerashchenko

    Два роки тому , без пояснення причин, влада вимкнула з системи цифрового мовлення Т2 незалежні телеканали Пʼятий, Прямий, Еспресо.
    Їх немає в марафоні, журналістів цих каналів часто не допускають на заходи за участі президента чи урядовців.
    Колективи цих медіа досі не отримали внятної відповіді, хто і з якої причини прийняв таке рішення, хоча всі інші телеканали, лояльні до Банкової, залишаються в системі цифрового мовлення. Більше того, вони отримують щедре державне фінансування на виробництво свого слоту в пропагандистському марафоні.
    Підконтрольна ОП Нацрада киває на РНБО, Мінкульт морозиться, РНБО говорить про Нацраду і Мінкульт. Й колись за це свавілля всі вони будуть відповідати.
    Дивно, але комітет з питань свободи слова ніяк не реагує на це очевидне порушення прав українських журналістів і обмеження телеканалів. Хоч в патріотичний, професійній, проукраїнській позиції їх колективів ніхто не сумнівається. Журналісти Пʼятого , Прямого, Еспресо не лише фахово висвітлюють війну і російські злочини, вони мають високопрофесійних воєнкорів. Вони пишаються своїми мобілізованими і добровольцями, які сьогодні в лавах ЗСУ- Іриною Шевченко, Валерієм Калнишем, журналістами, операторами, творчими співробітниками, які в 22 одягли піксель.
    На жаль, серед мобілізованих працівників телеканалів є й загиблі.
    Відверто дивує відсутність справжньої журналістської солідарності щодо закритих телеканалів. Й можливо саме тому, що в 2022 промовчали, стало можливим наступне закручування гайок, тиск на інші редакції, прослуховування, погрози і відверта політична цензура.
    Сьогодні сумно спостерігати, на що перетворюється Укрінформ. Ще трохи, й це знову стане пострадянське агентство з пропагандистом Сірьожою.
    В марафоні немає опозиції. На телеканалі Рада немає парламенту. На Суспільному немає журналістських розслідувань, хоч при Порошенку там виходили дуже незручні для влади програми Бігуса і Ткача. Мені дійсно дивно, чому самі Михайло і Денис та їх колективи не вимагають повернення в ефір Суспільного, адже цей канал створювали саме для висвітлення резонансних і важливих тем.
    Проблеми зі свободою слова, тиском на журналістів і політичною цензурою я і «ЄС» піднімаємо на погоджувальних і в ВР постійно. Очевидно, що Україна як кандидат в члени ЄС і країна, що погоне членства в НАТО , має розвиватися як демократія, навіть в умовах воєнного стану.
    Прийшов час повернути в ефір Т2 вимкнуті телеканали і закрити марафон. Але аби ця очевидна істина стала реальністю, своє слово мають сказати і самі журналісти. Інакше- гайки закручуватимуться.
     
    tms, MasterX, Хейль та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 800 грн.
    2. Куртка Горка кацапская Трофей Изюмского района 2022г.
      1800 грн.
    3. Тубус від ракети 9М113 радянського протитанкового комплексу "Фагот". Вірою і правдою послу...
      1800 грн.
    4. Кулі 9 мм.До набоїв 9х39.ВАЛ ВСС ВІНТОРЕЗ.Армії Росії 100шт. оболонка.вольфрамовий сердечник,свинець...
      1400 грн.
    5. Можно пользоваться по назначению.
      1000 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Alexander Kovalenko

    Кто стоит за взрывами складов в Сватово в 2015-м?
    Расследование по делу завершено и на основе рассекреченной информации был снят документальный фильм, презентация которого прошла вчера на канале "Ми Україна плюс".
    Тогда, всего за один вечер было уничижено снарядов и пороховых зарядов, которые количественно могли бы полностью обеспечить две недели интенсивного артиллерийского огня.
    Данный фильм, советую к просмотру всем, кто всё ещё испытывает сомнения, относительно фигурантов дела, кто стоит за взрывами или же является адептом политической конспирологии.
    Данный фильм, это важный вклад в историю противостояния Украины и россии, страница в которой, посвящённая взрывам в Сватово, больше обросла манипуляциями и вбросами, нежели правдивой и заслуживающей внимания информацией.
    Кто стоит за взрывами складов в Сватово в 2015-м? Смотрите по ссылке ниже.
     
    tms подобається це.
  4. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Бригинець

    Це агенція РЕЙТИНГ. Вона помічена в особливій співпраці з Банковою Тому не радимо вірити цифрам Тільки тенденції...
     
    ДВ762, capt.A.Smollet та Лорд Грегори подобається це.
  5. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.265
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    «Хер вам, а не Харьков»

    Анна Гин:

    Заехала сегодня в свой любимый цветочный магазин на проспекте Героев Харькова.
    Думаю, электричество днём вырубят – я балкон приведу в порядок: окна помою, цветы вынесу, отростки пересажу.
    Весна же. Не смотря ни на что.
    Девушка меня встречает на пороге: «Ой нет, что вы, бегониям рано еще на балкон, вон ночью до ноля обещают».
    И мы стоим с ней в потрясающе пахнущем зале с садовыми розами, сирена завопила, переглянулись, перешли в отдел с удобрениями, подальше от окон.
    Боже, как я люблю свой город.
    Казалось бы, он такой огромный, я в некоторых районах даже не была никогда. Но такой крохотный.
    Бабулька на рынке мне недавно говорит: «Сьогодні сметана трохи кисленька, не така, як ви тоді брали».
    Тоді – это в начале марта. Помнит.
    На заправке, где мы оставляем машину, когда идем с Гектором в парк, все сотрудники знают какие я курю сигареты и какой люблю кофе. Добермана называют «наш красавчик пришел». И бегут гладить за ушком.
    Это мой город.
    С его междометиями «тю», «ля», «шо»…
    С его бесконечными лавочками, которые если продать, то можно купить Монако.
    С его легкой высокомерностью:
    – Не парк Шевченко, а САД Шевченко! (закатывает глаза).
    С его «тремпелем», «кульком», «судочком»…

    Харьков.

    Я научилась плавать в «речке-вонючке» на Салтовке и впервые сломала ногу, прыгая с самой низкой точки «канатки» на Павловом Поле.
    Я выросла на «студняке», бегала на свидания «под градусник», фоткалась у «дистрофиков», которых приезжие называют памятником влюбленным.
    Я знаю почему «горбатый мост» – горбатый!
    Мой город. Сегодня он покалечен, обесточен, в некоторых районах обезвожен. Фанерные окна, бетонные блок-посты, хмурые лица.

    Больно.
    И вчерашний фрагмент из эфира кремлевских мерзавцев

    – Стереть Харьков с лица земли!

    Мне не страшно, нет, мне брезгливо. Будто педофил произносит имя твоего ребенка.
    Я посажу бегонии на следующей неделе. Плевать на ваши «попытки дестабилизировать ситуацию и запугать население».

    Хер вам, а не Харьков.

    photo_2024-04-04_18-04-36.jpg
     
    Останнє редагування: 5 кві 2024
    tms, Лесной Житель, MasterX та 21 іншим подобається це.
  6. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.206
    Адреса:
    г. Чернигов
    Майже кожна друга відібрана для повної перевірки декларація ідентифікована як ризикова і містить інформацію про активи, які значно збільшилися під час воєнного стану.

    Про це в ефірі Українського радіо повідомила керівник Управління проведення повних перевірок НАЗК Юлія Кулікова, передає Цензор.НЕТ.

    Зараз агентство проводить трохи більше як 300 таких перевірок.

    "Майже кожна друга відібрана декларація ідентифікована як ризикова. Тобто містить інформацію про значні грошові активи, які значно збільшились порівняно з попередніми довоєнними періодами, які містять інформацію про значні активи у вигляді криптовалюти, і ті, які мають набуті активи під час воєнного стану на значні суми, тобто мільйон і більше", - сказала Кулікова.



    Вона уточнила, що переважно це декларації, подані представниками місцевого самоврядування, органів досудового розслідування, судової влади, митниками, податківцями та народними депутатами.

    "...Лідерами є представники органів місцевого самоврядування. Це, напевно, логічно, оскільки в Україні децентралізація, і розпорядниками місцевих бюджетів є саме вони. На другому місці - це представники органів досудового розслідування (слідчі, в тому числі представники органів прокуратури). На третьому місці - представники органів судової влади. Далі йдуть митники і податківці. Далі - народні депутати. І замикають "лідерів" - керівники державних підприємств, в тому числі оборонної сфери", - поінформувала представниця НАЗК. Джерело: https://censor.net/ua/n3482736
     
    VIKTOR 243, Prado, kripers338 та 3 іншим подобається це.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Петро Порошенко
    3 ч. ·
    Ці екскаватори дуже чекають на українському кордоні для будівництва фортифікаційних споруд.
    Вони вже завантажені на трейлери і сьогодні вночі мали їхати до прикордонної області.
    Вони не виїхали.
    Лише диво не зірвало нашу операцію для забезпечення Збройних Сил технікою для будівництва фортифікацій.
    Але все-таки ми йдемо, і ніхто нас не зупинить. Я дякую комбригу та керівництву СБУ, яке зупинило спробу зірвати поставку нашої техніку до ЗСУ. Також вітаю Службу безпеки із сьогоднішньою великою перемогою, коли було знищено 6 літаків ворога.
    Перший трак, другий трак, третій трак. Це 6 новітніх екскаваторів для ЗСУ. Перед вами тижні великої роботи нашої команди. Не просто оплатити, а ще знайти, зробити й забезпечити запчастини, замінити гідравліку, провести технічне обслуговування, закупити інструменти. А додатково ми веземо все: від одноразового посуду до пилорам, від бензопил до рукавиць. Усе, про що нас попросили Сили Оборони.
    Вчора ми зустрічалися з виробником і дали нові замовлення на техніки для будівництва ліній оборони. Робимо все, аби прискорити будівництво фортифікацій.
    Дякую, що 5 хвилин тому рішення ухвалили, і поставка нашої техніки для будівництва фортифікацій стала можливою. Зараз усі ці екскаватори рухаються на північний схід, туди, де військові на них дуже чекають.
     

    Images:

    435702662_3692126054389518_917371256119177713_n.jpg
    MaxShifr, proview, filip57 та 14 іншим подобається це.
  8. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.024
    Адреса:
    UA
    Суд зобов’язав відкрити справу щодо власників "Епіцентру" за статтею про колабораціонізм.
    Журналісти стверджують, що із 2014 року і до кінця липня 2022 року вони щомісячно виплачували заробітну плату управителю колишніх «Епіцентрів» на окупованій Донеччині Геннадію Гальчуку, який нині є депутатом від прокремлівської партії «Єдина росія».
    У матеріалі зазначається, що після 2014 року Гальчук залишився на окупованій частині регіону і продовжив управляти створеною замість «Епіцентрів» мережею «Галактика», що зареєстрована за правилами підконтрольних росії псевдоадміністрацій.
    Після розслідування «Схем», Герега у коментарі Forbes заявив, що вони «повністю втратили контроль» над своїми торговими об'єктами, розташованими на окупованих територіях Донеччини та Луганщини.
    Варто зазначити, що за оцінкою Forbes, у 2022 році подружжя Герег посіло 6 місце рейтингу найбагатших українців. Так, їхні статки сягають 1,2 млрд доларів.
    За даними руху «Чесно», Олександр Герега є народним депутатом VII, VIII і IX скликань, член депутатської групи «За майбутнє», до 2014 року був членом фракції «Партії регіонів».
    Screenshot_20240405_232749_Gallery.jpg
    Галина ж була депутаткою VI і VII скликань Київради, кажуть у «Чесно ». З липня 2012 року по червень 2014 року виконувала обов'язки очільниці Києва, у зв'язку з відставкою Леоніда Черновецького.
     
    proview, Лорд Грегори, slawuta5 та ще 1-му подобається це.
  9. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.265
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Борислав Береза

    "Дзеркало тижня" пише, що в ОП все ж таки вирішили призначити Кіпера Генпрокурором. Нині він керує Одеською ВЦА. Але це вже намагалися зробити у липні 2022 року. Тоді його призначення не допустили західні партнери. Нагадаю, що я писав тоді: Злі язики з Банкової кажуть, що головним фаворитом на посаду Генпрокурора є... (барабанний дріб)... прокурор Києва Олег Кіпер. Він добре знайомий Єрмаку з часів, коли головний завгосп України займався МАФами у Києві та ще не був "менеджером президета". Олег Кіпер раніше не мав права працювати в органах прокуратури, бо потрапив під закон про люстрацію. Причина люстрації у тому, що Кіпер у «легітимного» працював заступником начальника слідчого управління Генеральної прокуратури України. А відновився Кіпер в органах прокуратури вже після перемоги Зеленського та "слуг" – 11 вересня 2019 року. Кіпер еталонний представник "прокурорських" часів Януковича. Порішає і зробить для влади все у стилі Пшонки. І вишенькою на торті є те, що Єрмак та Кіпер куми. Як вам новини?
     
    MasterX, filip57, Лорд Грегори та 5 іншим подобається це.
  10. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.024
    Адреса:
    UA
    Хто не втік, ходять на допити: Не менше 54 нардепів отримали підозри у скоєнні злочинів
    Щонайменше 54 народні депутати Верховної Ради IX скликання отримали підозри у скоєнні кримінальних злочинів. Дані про це з відкритих джерел зібрав рух Чесно. Такими є дані лише від НАБУ. Фактично це кожен восьмий обранець. Водночас ДБР розслідує справи щодо 19 нардепів, яким було повідомлено про підозру. І це не враховуючи проваджень СБУ, Офісу генпрокурора та інших правоохоронних органів”, – ідеться в повідомленні.
    Повідомляється, що точна кількість і прізвища нардепів, яких підозрювали у вчиненні кримінальних правопорушень, невідомі, оскільки ім’я особи, підозрюваної у скоєнні злочину, не може бути оприлюднене до вироку суду.
    Рух ЧЕСНО зібрав із відкритих джерел інформацію про 42 нардепів, щодо яких є підозри у кримінальних правопорушеннях від початку роботи Верховної Ради IX скликання. Серед них представники усіх парламентських фракцій та груп, окрім Голосу. Найбільше підозр отримали депутати від Слуги народу та нині забороненої ОПЗЖ, – йдеться далі в повідомленні.
    За даними, зібраними рухом Чесно, 12 нардепів IX скликання мають підозри у злочинах проти нацбезпеки. Найбільше серед них представників забороненої проросійської партії ОПЗЖ, але є двоє і від Слуги народу, а також самовисуванець Андрій Деркач.
    Зазначається, що всі 12 перелічених депутатів мають підозри в держзраді, а дехто одночасно підозрюється у посяганні на територіальну цілісність України, колабораціонізмі та намірах повалення влади.
    Вісім імовірних зрадників уже втратили депутатські мандати, а п’ятеро ще й позбавлені українського громадянства. Але Нестор Шуфрич, Олександр Пономарьов та Олександр Дубінський залишаються чинними нардепами, незважаючи на підозру й перебування в СІЗО.
    “До слова, у 2021-му суд зобов’язав ДБР відкрити справу про можливу держзраду чинного президента Володимира Зеленського через “справу вагнерівців”. Однак у цьому матеріалі йдеться лише про нардепів Верховної Ради України”, – зазначено в повідомленні.
     
    slawuta5, proview та Лорд Грегори подобається це.
  11. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
    Дмитро Чекалкин
    А чого це антикорупціонер Лещенко мовчить про тотальну корупцію в УЗ, яку покривав Шило?

    yurdos:
    Бо "Укрзалізниця" збільшила виплати члену наглядової ради Лещенку на 6% до 244 тис. грн/місяць. Торік він отримував 230 тис грн/місяць.
    Покращення вже сьогодні!

    Hawthorn Healing:
    При клятому баризі в наглядових радах були технократи і закордонні спостерігачі. Тепер хлопчик з нарєта розраховується посадами в наглядових за лояльність медіашлюх-октивізтів. Реформатори на яких заслужила ця худоба. Помийка бляха, яке нахєр ЄС, для цих дикунів.

    Валерій Прозапас:
    Якщо судити по сумі жалування, то залізничник
    Лещенко для держави вдвічі цінніший за найкращого штурмовика, бо військовий максимум отримає 120 тисяч зарплати на місяць (і це якщо не вилазити з посадок, де ще спробуй не загинути), а Сірьоні за заслуги її підвищили до 240 тисяч.
    З іншого боку штурмовиків у нас багато, а такий простой парень с народа як Лєщєнко один, тому все як домовлялись в конце епохі.
    Як бачимо позітівним бути не тільки приємно і патріотично, але і вигідно, і хто буде старатись - одного разу зможе стати як не "кожен з нас
    президентом", а хоча б Сірьоней Лєщенко.
     

    Images:

    IMG_20240406_130218_109.jpg
    Хейль, slawuta5, Стартех та 4 іншим подобається це.
  12. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Зросла кількість постраждалих через вчорашній ракетний удар РФ по Запоріжжю до 23 людей. Вісім з них, у тому числі дві дитини 9 і 17 років, перебувають у лікарні.

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
    "Вчора з 15:15 по 17:15 росія здійснила дві серії ракетних ударів по цивільній і промисловій інфраструктурі. 4 людини загинуло – 2 чоловіки та 2 жінки. З них двоє людей померли в лікарні.
    23 людини поранено. Вісім з них, у тому числі дві дитини 9 і 17 років, перебувають у лікарні. Четверо з восьми – у важкому стані", - ідеться в повідомленні.
    За попередніми даними, пошкоджено понад 40 будівель, в тому числі 24 приватны будинки, 9 багатоповерхівок, гуртожиток і дитячий садок.
    Федоров додав, що сьогодні з 5:30 по 6:00 ворог завдав ударів по промислових підприємствах. Постраждалих немає.
    "Міські служби, рятувальники ДСНС, волонтери та благодійні організації оперативно усувають наслідки обстрілів і допомагають людям", - зазначили в ОВА. Джерело: https://censor.net/ua/n3482885
     
  13. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Знищено 28 із 32 "Шахедів" та 3 із 6 ворожих ракет, - Повітряні сили

    У ніч на 6 квітня 2024 року російські окупанти атакували 32-ма ударними БпЛА типу "Shahed-131/136" із районів Приморсько-Ахтарськ, Курськ - РФ, а також шістьома ракетами різних типів: трьома зенітними керованими ракетами С-300 із Бєлгородської області, двома крилатими ракетами Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації з Саратовської області та однією крилатою ракетою "Калібр" з акваторії Чорного моря.
    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр командування Повітряних сил.
    Як зазначається, у результаті протиповітряного бою Силами оборони України збито дві крилаті ракети Х-101/Х-555, крилату ракету "Калібр" та 28 ударних БпЛА "Shahed-131/136".
    "Російські убивці продовжують терор українців, б’ють по Харкову та інших мирних містах. На жаль, нині маємо загиблих та поранених, співчуття родинам. Робимо усе, аби отримати більше інструментів для захисту наших людей від агресора. Дякую усім, хто тримав небо сьогодні!", - йдеться у повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3482855
     
  14. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Внаслідок ворожих ударів по Харкову у ніч на 6 квітня 6 людей загинули, є поранені.

    Про це повідомив у телеграм-каналі глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.
    "6 загиблих внаслідок нічних ударів росіян по Харкову. Щонайменше 10 поранених, люди отримали вибухові травми та осколкові поранення. Стан постраждалих - легкий та середній", - йдеться у повідомленні.
    За словами Синєгубова, пошкоджено багатоповерхівки, АЗС, магазин, автомобіль - виключно цивільні обʼєкти. Джерело: https://censor.net/ua/n3482850
     
  15. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Алексей Петров

    Варто відзначити той факт, що журналіст «Слідство-інфо», такий же громадянин України як і усі інші. І відповідно на нього також розповсюджуються усі мобілізаційні заходи. Подобається це комусь, чи ні…
    Але тут справа в іншому. ЗЕлені більшовики давно возвели факт вручення повістки в ранг покарання. Будеш себе погано вести, не так як хочуть Біба та Боба, себто Андрюша та Володя, швидко отримаєш повістку. А там, ну сам розумієш. ТЦК, мобілізація, фронт і так далі. (Тобто виходить, що ми усі в той чи інший спосіб покарані державою). А ось якщо будеш вести себе чемно, тоооооо… повістку і не вручать. Просто забудуть про тебе. Наче і не існувало тебе для ТЦК.
    Журналіст «Слідство-інфо» вів себе по відношенню до представників влади погано. Без поваги. Тому його буде покарано в такий спосіб.
     
    Mopo, slawuta5, kelt та 5 іншим подобається це.
  16. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.024
    Адреса:
    UA
    Уряд може підняти ціни на електроенергію та просити громадян економити, щоб уникнути відключень влітку, - міністр енергетики України Галущенко.
    _"Сьогодні ситуація ще складніша, порівняно з минулим роком, оскільки ми втратили багато гідроелектроенергії і змушені проводити планові ремонти атомних блоків",_ - сказав міністр.
     
  17. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.265
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Повістка як помста. СБУ стежила за журналістом «Слідства.Інфо» через розслідування щодо керівника підрозділу кібербезпеки СБУ Вітюка.

    Коли журналіст Євгеній Шульгат працював над розслідуванням про майно родини керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка, одного вечора його зустріли у супермаркеті представники ТЦК. Нам вдалося зібрати докази, що за нашим колегою стежили і що військових
    до Євгена привів працівник СБУ. Виявлені факти свідчать, що повістка — це насправді помста за неприємне для Вітюка розслідування.

     
    кичкас, Коромыслов, Oprishok та ще 1-му подобається це.
  18. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.265
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Кадри техніки Порошенка на будівництві фортифікацій.

    Лише вчора ми відправили другу партію бульдозерів у військо, а сьогодні всі ШІСТЬ уже працюють над будівництвом фортифікацій. Зранку мені подзвонив комбриг, сказав, що техніка для хлопців нова, звикають, але вже використовують її за призначенням. Цілий напрямок тепер риють не лопатами, а екскаваторами. Бійці скинули кілька відео — можете побачити, як це відбувається просто зараз. Бо питання фортифікацій — це питання життя бійців. А питання життя бійців — це питання існування країни. Ми почали будувати фортифікації у 2014, їх важливість Україна відчула у 2022, а у 2024 до цього мають долучитися всі. Разом до перемоги!

     
    tms, Вадим Анатольевич, filip57 та 9 іншим подобається це.
  19. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.265
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Генпрокуратуру може очолити чиновник із прихованою декларацією та дружиною-росіянкою, - ЗМІ

    реЗЕдент зеленський, разом з найближчим оточенням, узгодили заміну генпрокурора України Андрія Костіна.
    Як пише ZN.UA із посиланням на джерела у керівництві фракції "Слуга народу", ймовірним його наступником розглядається очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає Цензор.НЕТ.

    Як зазначає ZN.UA, призначення Олега Кіпера на посаду генпрокурора пролобіював очільник ОП Андрій Єрмак.
    "Президент не в захваті від кандидатури Кіпера, але Єрмак його дуже просуває", — поділилося спостереженнями джерело ZN.

    До Кіпера, як пише ZN.UA, є питання. Його сім'я проживає в Австрії, куди він також їздив під час вторгнення. Крім цього інформація про російський паспорт його дружини з'являлася на сайті Федеральної податкової служби РФ, увагу на що звернули журналісти "Схем" ще під час скандального розслідування про різдвяну відпустку на Кіпрі. Є у правоохоронних органів і запитання до побудови фортифікаційних споруд в Одеській області".

    Крім того, Олег Кіпер один із високопосадовців, який намагається приховувати статки своєї родини і себе. Національне агентство з питань запобігання корупції засекретило декларації Олега Кіпера за 2021, 2022 та 2023 роки через мобілізацію. Про це повідомила "Центру публічних розслідувань" прессекретарка очільника ОВА Юлія Колтак.

    "Олег Кіпер подав декларації за 2021, 2022 та 2023 роки і як очільник прокуратури міста Києва, і як начальник Одеської ОВА. Через те, що пан Кіпер був мобілізований до лав ЗСУ, НАЗК не оприлюднює його декларацію в публічний простір", - зазначила вона. На відповідні запити журналістів щодо оприлюднення декларацій Олега Кіпера, НАЗК не відповіло. При цьому агентство приховує від загалу декларації не усіх голів ОВА.

    Як зазначає видання, у 2014 році Кіпер потрапив до переліку осіб, яким заборонено обіймати державні посади, відповідно до закону "Про очищення влади", але через суд домігся рішення, що його люстрація була "безпідставною".

    Джерело: https://censor.net/ua/n3482919

    origi.jpg
     
    Лорд Грегори, lokomotiv88, A10A та ще 1-му подобається це.
  20. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.206
    Адреса:
    г. Чернигов
    [​IMG]

    Президент Володимир Зеленський спілкується з депутатами, щоб закон про мобілізацію був проголосований парламентом найближчими днями.

    Про це заявив Зеленський в інтерв’ю, яке транслювали в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

    "Ми говоримо з парламентом, щоб вони найближчими днями проголосували відповідний закон. Це дуже важливо. І це зовсім не відповідально - те, що вони роблять...

    Росіянам вдалося з цим законом порушити питання, що у нас люди не готові далі захищати державу.

    Читайте також на "Цензор.НЕТ": Комітет повторно розгляне обмеження для ухилянтів у законопроєкті про мобілізацію, - Фріз

    А Захід запитує нас – а якщо ви не хочете мобілізацію, парламент не хоче голосувати, то а для чого вам допомога? Чому ми повинні допомагати?" - розповів президент.

    Зеленський вважає, що цей законопроєкт розділив суспільство на дві частини "на тих, хто за, і тих, хто проти, на військових і цивільних". Він назвав це великою помилкою, і що "депутати повинні не чекати оплесків своєму популізму". Джерело: https://censor.net/ua/n3482937:eek:;):D
     
    VIKTOR 243, Prado, kripers338 та 2 іншим подобається це.
  21. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
    Дмитро Чекалкин
    Зеленський про іноземні війська в Україні: Я не можу сказати: давайте, армії світу, приїжджайте і воюйте. Бо Росія підійме хайп…

    Denys Tsaruk:
    НАТО нам не можна, а то путєн нападе

    КиївМіськБудда:
    Дійсно, нафуя нам десятки тисяч професійних військових НАТО, якщо можна запакувати в бусики 50-річних Микол з радікулітами, грижами та іншими болячками, визнавши їх придатними?

    Harn:
    З військами НАТО, не дай боже, може прийти демократія, законість та свобода медіа.
     

    Images:

    IMG_20240407_105221_394.jpg
    Хейль, RIHARD 77, Володимир(Amilkar) та 9 іншим подобається це.
  22. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Війська РФ обстріляли із "Градів" прифронтове Гуляйполе Запорізької області і вбили трьох цивільних людей.

    Про це повідомив у телеграм-каналі глава Запорізької ОВА Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.
    "Два чоловіки та жінка загинули під завалами власного будинку, в який влучив російський снаряд. Ще одного чоловіка поранено - його доставили до лікарні. Щодня ворог обстрілює прифронтові громади. Щодня працюємо над тим, щоб люди мали можливість виїхати в більш безпечне місце", - зазначає Федоров. Джерело: https://censor.net/ua/n3482978
     
  23. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    ППО знищила 17 "шахедів", - Повітряні сили

    У ніч на 7 квітня ворог завдав удару керованою авіаційною ракетою Х-31 з окупованої Луганщини, балістичною ракетою "Іскандер-М" з Криму та 17-ма ударними БпЛА типу "Shahed-131/136" із мису Чауда (Крим).
    Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.
    "В результаті протиповітряного бою Силами оборони України збито 17 ворожих ударних безпілотників "Shahed-131/136" у Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях", - йдеться в повідомленні.
    До відбиття повітряного нападу було залучено авіацію, зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби. Джерело: https://censor.net/ua/n3482969
     
    Oprishok подобається це.
  24. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.265
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    дефлораторка скрєп:

    Це прокурор гаврищук. Представляє (анти)державне звинувачення у справі проти Романа Червінського.
    Підтримує контакти з родиною, яка живе щасливе життя й веде бізнес на окупованих територіях, де бізнес
    оформили за законами країни-окупанта.
    Де СБУ??????

    photo_2024-04-07_11-15-23.jpg
     
  25. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.265
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Бійці зупинились попити каву на АЗС.
    Окупанти за допомогою дрона відслідкували до окружної Харкова 2 наших РСЗВ Буревій
    і після їх зупинки нанесли ракетний удар Іскандером.
    ППЦ...

     
  26. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
    14-летнего подростка четверо мужчин в военной форме «запаковали» в бус в Одесской области, — местная чиновница

    Утверждается, что, когда нападавшие узнали возраст парня, то отпустили прям на трассе.
     

    Images:

    IMG_20240407_112825_100.jpg