Ситуація в Україні. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 2 тра 2014.

  1. valera-antikvar

    valera-antikvar Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.770
    Адреса:
    Украина
    ОБЗОР МІРОВИХ НОВОСТЄЙ. 06.01.2015
    Доброго здоров'я, друзі! Сьогодні особливий день напередодні Різдва, який займає видающеєся місце в традиціях нашого народу. Тому готуємось до Святого вечора, но не забуваєм і про актуальні мірові собитія. Заварюєм традиційну філіжанку кохве ілі горнятко чаю і приступаєм.
    Безпосереднього доступу в адвокатів і консула до Наді Савченко зараз нема і ще мінімум тиждень ми не знатимемо, як вона себе почуває. Скоріше за все Надя продовжує тримати голодовку, вимагаючи свого звільнення. У силі волі нашої бойової красуні дід не сумнівається, як не сумнівається і в тупій впертості Мутіна. Цей пудак всігда дєйствує рівно навпаки тому, до чого його закликають.
    І коли в нього весь світ требує звільнити Надю, то він ще більше бикує і впирається. Наблюдатєлі щитають, шо Хуйло держить Надю в качестве заложніци, щоб торгуваться і на шото її обміняти. Сложно сказать чи це так, бо непонятно, шо конкретно оте кремльовське мурло собирається получить взамен. Думаю, воно й саме січас не знає, як викручуватися і весь його геніальний план зводиться до знаменитого "русского авось".

    Хуйло всю жизнь був фартовий, інакше не пояснити як плюгавий недополковник кагебе став во главе ядерної держави і чому, вопреки економічним законам, так довго держалася ціна на нафту, форміруя міф про економічні таланти Хуйла. Одновременно і в Хуйла сформірувалася уверенность, шо Господь Бог йому шото должен і просто об'язан якто все розрулить так, шоб Хуйло оставався велік і всємогущ. Но в історії таких "фартових" було вже до біса. І всі вони хреново закінчували іменно тоді, коли окончатєльно уверовали в свою "звізду".
    До України Хуйло ставиться із смешанними чуствами страха, омерзєнія і ненависті, а также істово вірить, шо Бог йому і тут поможе, ввергнувши Україну в хаос економічного дефолту, а затєм політичного коллапсу. Віра Хуйла настільки іскрення, шо Україна його не сильно і інтєресує. Його більше інтєресує Запад, бо він наївно полагає, що все на світі рішає мірова закуліса і все можна порішать тайними договорняками. Тому зараз наверняка скрупульозно готовиться до зустрічі з лідерами в рамках "нормандського формату", який має состояться 15 січня в Астані.
    Зустріч в Астані готовиться по всім правилам, за всіма законами жанра, проходя по всоходящій через усі нужні в таких случаях етапи:
    - вчора в Берліні пройшли експертні консультації, про результати яких нам нічого неізвесно. Неізвесно, бо експертам ніхто не давав права шото розказувать на публіку. Їхня задача готовити каркас договорьонностєй, нащупувать возможні напрямки компромісу. В цій связі діда інтересує лише один вопрос - чи звучала і як звучала вчора в Берліні тема Криму?
    - 9 січня має состоятися встреча на вже більш високому рівні, на рівні міністрів іностранних дєл. Це коли соберуться міністри України, Німеччини і Франції щоб підмигуючи одне одному послухать, шо казатиме печальна лошадь Лавров. Обично це самий сложний етап, бо Лавров, за законами жанра має бикувать, впиратися і отбрикуваттся від мирних ініціатив. Не тому, що Лавров такий тупий ілі воїнственний. Просто в нього роль така - в сложних міжнародних вопросах міністри ніколи не досягають успіху, бо спеціально оставляють возможность розрулить сложні вопроси своїм презідєнтам. Шоб ті потом хвалилися і шоб вся слава дісталася главам держав. Це обична міжнародна практика. Тут діда інтєресує два вопроса: Крим - чи наполягає Україна на включенні питання Криму до порядку денного і другий вопрос - НАТО. Тобто, як і під яким соусом говоритиме Лавров про перспективу членства України в НАТО. І як реагуватимуть інші міністри - чи рассматрюється цей вопрос в якості торгу?
    - Ну і 15 січня в Астані мають собратися презідєнти України, Франції, а также бундесканцлєрін Германії, щоб вперше в етом году осмотреть пацієнта Хуйла.

    Судячи по коментаріям, які звучать в ці дні з разних столиць, ніхто на Западі всерйоз на рішучий прорив в результаті зустрічі в Астані не розраховує. Плететься сложна канва міжнародного врегулювання ситуації на сході України і на цій канві виписуються разнообразні узори - це все нормально. Важливо, щоб проект візерунку був намальований Києвом, а для цього у хунти є немало возможностєй. Бо в Києва і в Запада, які виступають єдиною командою, поле для маньовра значітєльно шире і возможностєй для торгу значітєльно більше, чим в Хуйла. В якого, по суті, осталася лише одна козирна карта - ядєрне оружіє. Ну і Надя Савченко та решта украінців в якості заручників.

    По тому, як ловить Москва кожне слово кожного з мірових лідєров видно, що Хуйло все ще істово вірить у возможность розколу в рядах ЄС. Видьорнуті з контекста слова Олланда і їхній недоброякісний переклад, шо нібито Франція виступає за скасування санкцій, показує, що санкції таки роблять свою справу і добряче припікають. Дід ставиться до мсьє Олланда з понятною іронією і не щитає цого людиною великого розуму. Но в даному случаї Олланд не сказав нічого такого, щоб ішло в розріз із спільною позицією Запада: да, Франція очікує на зміну позиції Росіі в українському питанні, після чого можна говорити про відміну санкцій і про можливу передачу "Містралів". Руссо-пропаганда тут же взорвалася щасливими заголовками "Олланд виступає за отмену санкцій". Дурачки. Нєужелі не ясно, що санкціями і даже тими "Містралями" Франція, як один із ігроков сборной Запада, держить Хуйла на поводке. І поводок можуть удліннити, но лише єслі Хуйло реальними ділами докаже свою вменяємость.
    А на самом дєлє, єслі не брати до уваги такий чинник міжнародної політики, як "русскоє авось", переговорна позиція в Хуйла накануні Астани відверто слабенька.
    Во-первих тому, що в переговорах він заінтєресовн більше, ніж Запад. Санкції сильно впливають на економіку РФ, і Хуйлу з цим нада шото срочно дєлать. В крайному случаї, єслі результату в Астані не буде ніякого, существующий статус-кво Запад влаштує. Даже хунту по великому разунку влаштує, як би цинічно це не звучало. А от Хуйла цей статус-кво устраює все менше і менше. Він стовбичить посеред болота, ноги поступово тонуть в трясовині, щу й комарі тучами літають і безнастанно кусають його за м'ягкі часті миршавого тіла. І дедалі Хуйлу все сложнєє улибаться і робити вигляд, шо всьо в порядке, він усіх переграв.
    Во-вторих, непонятно, шо Хуйло може требувать на переговорах. І шо реально получить. Ну не попросить же він у бундесфрау Меркель підняти ціну на нафту, бо в ответ почує дружескоє ржаніє всієї нормандської троїци. Тому, як дід собі розуміє ситуацію, просити він реально може про чотири речі:
    - визнання де-факто, а єслі получиться, то і де-юре, приналежності Криму до РФ.
    - гарантій невступу Украіни в НАТО. Шоб нікагда-нікагда.
    - легітимізації ДНР-ЛНР в складі України
    - відміни санкцій, бо ето же нєвозможно.
    Єслі це так, то дід з великою долею вірогідності може прогнозувати наступні відповіді подстрекаємого хунтою Запада:
    - Крим - це Україна. Крапка.
    - гарантії дає лише страховий поліс. Обращайтєсь в госстрах.
    - обсуждається.
    - обсуждається.
    Таким образом, предметом обговорення можуть бути лише два останні питання, шо Хуйлу вообще не інтєресно. Бо єслі він піде на уступки по третьому питанню ради частічного вирішення четвертого, то тут же получить на стіл требуванія по первому вопросу. А хунта натхненно продовжить двіженіє в напрямку НАТО. І шо тагда? А тагда повне фіаско історичної місії Хуйла, як він її собі представляє. Тому обговорювати лише два останні питання без вирішення двох перших Хуйло не може. Інтєресно, як воно викручуватиметься. Наблюдаєм.
    Інтересний момент той, що "нормандський формат" то лише група полузащітніков, які спокійно перепасовуватимуть м'яч, пока Хуйло бігатиме за ним висолопивши язика. Одному Хуйлу контролірувать все поле нереально, тому він і старається далеко від воріт не відбігати. Но на подхваті в нормадців всігда є англосаксонтські форварди, для яких можна создать гольовий момент і вони вже не промахнуться.
    Осложняє положення Хуйла і то обстоятєльство, шо всі його попитки убідить Запад в своїй полєзності по іншим питанням, кроме українського досьє, накрилися ще в прошлом году медним тазом. Хуйло нє інтєресєн Западу ні як партньор по переговорам з Іраном, ні в Сирії, ні у вопросі Афганістана. Даже усілія Москви збаламутити палестинців, вооружить їх ракетами і підняти на священний газават, шоб потом тиснути на США через Ізраїль, були бистро і красіво пресечени ізраїльськой воєнщиной.
    - Може хоть Ісламське государство Ірака і Леванта? Давайте допоможу? - спрашує нєсмело Хуйло в Запада. - Нє, - отвічають США. - Без сопливих разберьомся. Ти за своі дєйствія в Україні отвічай. Ілі тобі Боїнг нагадати?
    Тобто, Хуйлу сознатєльно не дають перефокусірувать вніманіє мірових ігроков на інші теми, де Хуйло міг би оказать нєкоторі услуги і буть за ето прощон. Пока не вирішені создані Хуйлом проблеми в Україні, прощенія йому нема. І серйозні разговори на інші теми не предусматрюютья.
    Но з ДНР-ЛНР Хуйлу нада шото дєлать, бо нє ровйон час ситуація вийде з-під контроля і повернеться проти самого Хуйла. Інспірірувані недавно Кремльом заклики Гіркіна і Бородая про фальш-старт Новоросії і призив возвращаться, були скоріше за все адресовані більше для Запада. Це вполнє в стілє Хуйла намекнуть Западу на свою вменяємость, но в то же врем'я одвести від себе недовольство поцреотов. Но поцреоти в ДНР-ЛНР поняли хитрий фінт Хуйла превратно.
    Бо читати зараз срач прихильників ДНР-ЛНР на їхніх форумах одне сплошне удовольствіє. "Всьо прапала" і "нас слівают" перемежовується з нєдоумйонними вопросами "Владимир Владимирович, как же так? Ведь ви же обещалі!". Кроме того, многі привикші воювати орки з ДНР-ЛНР можуть понять призиви Гіркіна-Бородая буквально. І дійствітєльно вернуться в Росію, щоб реалізувать хрустальну мечту по созданію "русского міра" в самій Росії. Бо шото там непорядок, вездє чурки, та і багатих розвелося аж слішком. А нада, шоб справедлівость. Шоб всьо було православно. Хуйло не може не понімать, шо єслі донбаський джин обратіт свой ясний взор на широкіє россійскіє простори, то мало нікому не покажеться. Та і в самій Росії желающих "взять і подєліть" більш, ніж достаточно.

    Кстаті, одно з популярних обвінєній дорогому Владіміру Владіміровичу, які красной нітью проходять по всім ватним форумам: "Ах, зачем ви далі укропам передишку? Теперь оні создалі свою армію! І шо нам тєперь дєлать?!". Ну як шо дєлать? - каже дід. - Вертаться в Росію і задать цей вопрос Хуйлу лічно. Дідові тоже інтєресно, на шо Хуйло розчитував, заварюючи всю оцю катавасію.
    Пока Хуйло стоячи посеред болота розмишляє шо дєлать, нафтоаферісти цинічно куражаться, і далі обвалюючи ціну на нафту. Зранку за бочку БРЕНТа просять вже 52,22 доллара. Ще год тому назад в Хуйла всьо було пучком - тріумфально завершилася Сочінська олімпіада, коварні плани України укласти угоду про асоціацію майстерно розвалені, президент України Янукович под полним контролем, а нафта показувала красіву трьохзначну цифру 116 долларов. Оставалася мелоч - розігнати Майдан. Не получилося чомусь. Тому зараз про олімпіаду всі забули, нафта подешевшала більш, ніж удвічі і з актівов в налічіі скоро останеться один Янукович. Но це актів трудноліквідний.

    В такий день, напередодні Різдва, дідові не хочеться завершувати обзор отими клоунами, щоб у читачів не залишалося неприятного осаду. Тому згадаймо, який чарівний і незвичний вечір нас усіх сьогодні очікує. Геніальний Гоголь колись так описав ніч перед Різдвом, шо вся читающа публіка нємедлєнно закохалася в усе українське, а в Росії даже стало модно вживати українські слова і вирази. Гоголь відкрив тоді цілий неповторний світ, багатий на обряди і звичаї, де співають дівчата й парубки, чи не в кожній хаті живе по відьмі, но відьми оті якісь симпатичні і очінь даже нічого. Навіть чорти в Украіні якісь одомашнені та часто виконують роль транспортних засобів, коли парубку нада кудись змотатися по срочному ділу.
    Вчені до цих пір майже що навкулачки б'ються, щоб вияснити, які з передріздв'яних обрядів дойшли до нас ще з язичницьких часів, кажуть, що навіть рецепт куті зберігся з часів енеоліту. Но лічно діда це мало волнує, головне, щоб у кожній украінській родині панували добробут, мир і злагода, і щоб віздє був порядок. Важливо, щоб традиції зберігалися, щоб у кожній хаті сьогодні була багата вечеря, діти ходили з колядками, а дорослі їм за це належно дякували. А єслі якійсь дівчині сильно вже приспічило замуж, то сьогодні якраз той вечір, коли не гріх і поворожити. В общем, з кутею вас, будьте мені здорові.
    Зберігаємо бадьорий бойовий дух, занімаємся спортом, держим кулаки за Надю, всячеськи помагаємо Армії і читаєм repka.club.
    І слєдім, шоб віздє порядок був! А не те, шо січас.
     
    Виталит, Саня ZP.UA, НИКОЛАЙ 22 та 6 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 6 шт.)
      Герметичный контейнер, с двумя резинками уплотнительными
      75 грн.
    2. Ящик з-під 5,56мм (цинк, порожній). Переданий з Луганщини, зима 2024р. Розміри та стан вказані на фо...
      500 грн.
    3. Ящик з під набоїв 12.7*99 ( 50 cal)#24
      300 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Ящик с 12.7 (50 Cal) NATO
      370 грн.
    5. До Вашої уваги ексклюзивний лот, деревʼяний ящик з під гранат RG-4, виробництва ще тодішньої «Чехосл...
      300 грн.
  3. Laxmus

    Laxmus Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Украина, Харьков
    Не путайте божий дар с капустой... Айдар и Азов хоть изначально добровольческие подразделения, но легализировались и входят в состав МОУ и МВД соответственно. А махновщина и анархизм никогда не допустим и не смотря на их деятельность, которая пока идёт в ногу с теми задачами, которые на благо Украины, но по сути это банд- формирования(чисто с точки зрения законов Украины) с незаконным оборотом оружия и незаконного его применения. А там думайте что хотите. По-этому и говорю, что зря не легализировались- после могут ответить чисто по закону а не политическим мотивам.
     
    Ervin41, KTC-4 та Зевс подобається це.
  4. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    4.518
    Адреса:
    Kharkov
    Махновщина и анархзм у нас практически в каждом подразделении не смотря на его принадлежность к НГ, СБУ, МВД, ВСУ. Везде одно и тоже..... Просто кто то пошел добровольно, а кто то нет. и Если кто нить готов махнуть рукой на донбасс то добровольцы нет.
     
    ВОС 021000, cvoy, m@r$ та 18 іншим подобається це.
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    15.001
    Адреса:
    Лісостеп
    Офіційна заява "Укрзалізниці":

    Укрзалізниця завершила службове розслідування інциденту, під час якого провідник поїзда № 318 Одеса – Запоріжжя відмовив у посадці пасажирам-бійцям АТО. Нагадаємо, цей випадок стався 30 грудня у Миколаєві.


    ..."встановлено, що посадові особи залізниць проявили недостатній професійний рівень та допустили низку порушень щодо порядку обслуговування пасажирів на залізничному транспорті. У зв’язку з цим начальника поїзда і провідника звільнено з посад та оголошено догану черговому по вокзалу Миколаїв. Також притягнуто до дисциплінарної відповідальності причетних керівників пасажирських служб та підприємств залізниць України.

    За результатами розслідування інциденту, зі свого боку Укрзалізниця приносить вибачення бійцям АТО за причинені їм незручності. Для уникнення подібних непорозумінь у майбутньому залізничники рекомендують з приводу придбання квитків своєчасно звертатись до спеціалізованих залізничних кас, військових комендантів або чергових по вокзалу".

    http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/395598/
     
    cvoy, Aukcion-780316, sergeyk2 та 30 іншим подобається це.
  6. Зевс

    Зевс Oberst

    Повідомлення:
    4.381
    Станом на 13.00 кількість загиблих у ДТП поблизу міста Артемівська становить 12 чоловік, постраждав також 21 військовослужбовець Національної гвардії України (НГУ).
    Всі інші дані щодо кількості загиблих і постраждалих не відповідають дійсності.
    Повідомляємо, що 14 із постраждалих уже доставлені до харківського військового шпиталю для лікування. У багатьох із них лікарі відзначають стабільний важкий стан здоров’я. На даний час їм надається всебічна медична допомога.
    Ще семеро постраждалих резервістів НГУ будуть з Артемівська доставлені до Харкова впродовж сьогоднішнього дня.
    За дорученням Президента України Петра Порошенка створено комісію з розслідування ДТП та комісію з організації поховання загиблих.
    http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/...2;jsessionid=A38CD771FCE4E6B421B93AC058E25C81
     
    seebar подобається це.
  7. mmaxi

    mmaxi Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    1.083
    Адреса:
    Вишневий садок
    В зоне АТО запретили перевозку пассажиров на автотранспорте

    Госинспекция по безопасности на наземном транспорте распорядилась приостановить с 6 января перевозку пассажиров на автотранспорте в зоне АТО в Донецкой и Луганской областях.

    Об этом сообщает пресс-служба ведомства.

    "С 6 января 2015 года прекращается продажа билетов и перевозка пассажиров на автобусных маршрутах к остановкам, расположенным, согласно расписаниям движения, на территории проведения антитеррористической операции. Перевозка прекращена с целью избежания угрозы жизни и здоровью пассажиров", - говорится в сообщении.
     
    wolodymyr1 та Taifun66 подобається це.
  8. Laxmus

    Laxmus Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Украина, Харьков
    Если следовать вашей логике то мы воюем против Демократии ЛУгандона, но при этом это бандформирования и террористы. А вот по мнению большинства и Майдан и битва на востоке Украины идёт за правовое государство, где закон одинаков для всех а не для избранных. а посему вооружённыу формирования Правого сектора и ОУН по примеру Айдара и Азова просто обязаны легализоваться в тех или иных силовых структурах.
     
    linkin, Oprishok, KTC-4 та ще 1-му подобається це.
  9. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.965
    Адреса:
    СотоНатовск
    New Ukrainian Multifunctional Missile Complex to Start Production Next Year

    [​IMG]

    New ukrainian multifunctional missile complex to start production in 2015, reported industrial-news.com. Temporary Acting Chairman of the State Space Agency of Ukraine Oleksandr Golub signed a plan to start pre-production of the new multifunctional missile complex in 2015-2016 years.
    Development of system-missile weapons remains a key priority for the Ukrainian Ministry of Defense. New tactical missile system developed for the Ukrainian armed forces. This system forms the basis for other operational missiles with a longer range. In fact, the complex is far better and advanced than its Russian counterpart, the Iskander (Nato designation SS-26 Stone).
    The maximum range of new ukrainian the multifunctional missile complex is 280 km for the export version and 350 km for the Ukraine army version. The minimum range is 50 km. The complex will use a cruise missile developed on the basis of Korshun (Kite) and new tactical ballistic missile Grom-2 (Thunder-2) to destroy ground targets.
    If financing is provided today, then flight tests could start in 2016.
     
    Helmut Raiser, Joker_1981, Андрей монке та 2 іншим подобається це.
  10. БУР86

    БУР86 General-major

    Повідомлення:
    6.688
    Адреса:
    Сharkow
    Москаль как всегда жжет напалмом

    20150106-q5is-40kb.jpg
     
    Kirill1036, Ditl, denisik4 та 38 іншим подобається це.
  11. $.T.A.L.K.E.R.

    $.T.A.L.K.E.R. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    UA
    а навіщо нам ватні заголовки? в них все з ніг на голову поставлено
    прошу пробачення у модераторів - сподіваюсь що форум поставить лінк в URLencode і матів не буде - але ось шикарний приклад ватного пошуку:
    про оригінал ватопошук нічого не знає:
    http://www.sputnik.ru/search?q=путин+хуйло
    зате "цензурну" версію, без однієї литери прекрасно показує:
    http://www.sputnik.ru/search?q=путин+ху ло
     
    Taifun66 подобається це.
  12. _rider

    _rider Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    672
    Адреса:
    Запад...ближе к центру
    seebar, Hopplit та Aйзенгавер подобається це.
  13. Joker_1981

    Joker_1981 Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    887
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.808
    Повідомлення:
    5.411
    Адреса:
    Днепр, Украина
    Почему 15 января в России резко пропадут доллары
    15 января доллары в России могут стать таким же дефицитом как и гречка в отдельных районах Сибири. И причина здесь проста – “многоходовка Путина”, загнавшая его в угол. А началось все с Ходорковского. Но теперь по порядку.

    15-е января 2015 – это последний срок выплаты штрафа в 50 миллиардов $, присуждённого Трибуналом Гаагского Арбитража (Permanent Court of Arbitration) – за нечестное отторжение собственности компании ЮКОС. Аппеляцию Россия уже проиграла.
    Вот тут уже получается интересная арифметика.
    50 миллиардов $ – сумма слишком большая, чтобы оценить просто так, “на слух” – простому обывателю. Мы в миллиардах считать непривычные (пока :). Поэтому, лучше сопоставить с чем-то более привычным, бытовым.
    *** Например – с пенсией:
    50 миллиардов $ = 162 миллиона месячных пенсий
    То есть, надо не платить в течение года пенсии 13.5 миллионам пенсионеров на РФ – тогда наберётся нужная сумма. Я, правда, не уверен – наберётся ли на России столько пенсионеров…
    *** Или, другой пример:
    Чтобы собрать (сэкономить) 50 миллиардов $, надо уволить на 9 месяцев ВЕСЬ бюжетный медперсонал РФ – абсолютно весь, от министра до нянечки. И со всей службой Скорой Помощи – естественно.
    *** Третий вариант:
    Если продать за бугор АБСОЛЮТНО все танки и БМП России, то – по ориентировочным ценам Jane’s Report – наскребётся только 46-47 млрд… Ну, можно ещё, конечно, БТРов добавить. Мне лично этот вариант больше всего нравится. Но вот беда – где, за каким бугром – найти тот Гондурас, который столько танков купит? Это да…
    Не платить на этот раз стрёмно – больше судебной волокиты не будет, и по факту невыплаты могут начать арест активов российских банков очень быстро. Для банковской системы РФ это будет капец.

    http://oleg-leusenko.livejournal.com/2062301.html
     
    Останнє редагування модератором: 6 січ 2015
    cvoy, levak, Aukcion-780316 та 17 іншим подобається це.
  14. SAШОК

    SAШОК Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    227
    Адреса:
    Киев
    OlgyV подобається це.
  15. Joker_1981

    Joker_1981 Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    887
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.808
    Повідомлення:
    5.411
    Адреса:
    Днепр, Украина
    Перечитал еще раз :)
    Насколько я понял, то самолет был разрушен элементами с высокой энергией извне. Такой характер повреждений не возникает при разрушений элементов самолета.
    Если не прав, поправьте.
    В общем пока никакой конкретики.
     
    Останнє редагування: 6 січ 2015
    Desperado, Aйзенгавер, sergeyk2 та 2 іншим подобається це.
  16. Punch

    Punch Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    52
    Адреса:
    Киев
    Притча про ЛуганДон:

    - Ты почему дом свой сжег?
    - Мне сосед сказал, что у меня на чердаке фашисты завелись. Я дом и сжег вместе с ними. Боюсь я этого слова.
    - А ты их видел?
    - Нет. Сосед сказал, что видел. Он даже мне поджигать помогал. Улыбался.
    - Где жить будешь?
    - Беженец я. К соседу пойду в батраки.
    - А может твой сосед лжец?
    - Да нет, он меня братом называет. Да что я тупой что ли?
     
    kondratelos, Kirill1036, Desperado та 43 іншим подобається це.
  17. Абрек

    Абрек Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Єдина і неділима УКРАЇНА !
    А по русски або по українському характеристики немає???
     
    KUNDLER, juve та wolodymyr1 подобається це.
  18. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.417
    Адреса:
    Land of Living Skies
    Английский надо учить. НАТО. Без обид.
     
    Desperado, Grizli2014, KUNDLER та 11 іншим подобається це.
  19. SAШОК

    SAШОК Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    227
    Адреса:
    Киев
    Конкретика есть. Важный момент в характере повреждений: Самолёт не разрушен снарядами из пушки, как говорят русские сми, и не ракетой "возду-воздух" (большая площадь поражения). Осталось выковырять с трупов остатки поражающей части ракеты, провести анализ взрывчатого вещества. К делу пришить известное расположение "Бука", и предъявить Большому Пу обвинение в терроризме.
     
    Desperado, KTC-4, Aйзенгавер та 7 іншим подобається це.
  20. MARYAN

    MARYAN Leutnant

    Повідомлення:
    1.634
    Адреса:
    Самбiр/Москва
    "Подвиги" уничтоженного Бетмана и его подельников.

     
    Останнє редагування: 6 січ 2015
    seebar, Саня ZP.UA, Назар ukr та ще 1-му подобається це.
  21. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Ненька. Portae caelestis.
    а в перекладач закинути?
    Новый украинский Многофункциональный ракетный комплекс, чтобы начать производство в следующем году

    http://defence-blog.com/wp-content/uploads/2014/12/aaf925c573cc-700x491.jpg

    Новый украинский многофункциональный ракетный комплекс, чтобы начать производство в 2015 году, сообщает industrial-news.com. Временно исполняющий обязанности председателя Государственного космического агентства Украины Александр Голуб подписали план, чтобы начать подготовку производства нового многофункционального ракетного комплекса в 2015-2016 годы.
    Развитие системы ракетного оружия остается ключевым приоритетом для Министерства обороны Украины. Новая тактическая ракета система, разработанная для украинских вооруженных сил. Эта система является основой для других операционных ракет с большей дальностью. В самом деле, комплекс намного лучше и продвинутый, чем его российский коллега, Искандер (НАТО обозначение SS-26 Stone).
    Максимальная дальность новой украинской многофункционального ракетного комплекса составляет 280 км для экспортного варианта и 350 км для армии версии Украине.Минимальная дальность 50 км.Комплекс будет использовать крылатую ракету, разработанную на основе Коршун (Kite) и новая тактическая баллистическая ракета Гром-2 (Thunder-2) для поражения наземных целей.
    Если финансирование предоставляется сегодня, то летные испытания могут начаться в 2016.
     
    Joker_1981 та valera-antikvar подобається це.
  22. Valteraund

    Valteraund Leutnant

    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Вальхалла
    дыра.jpg
     
    ШВАРЦ33, Desperado, cvoy та 15 іншим подобається це.
  23. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна
    конкретика там одна, все системы работали нормально и экипаж не допустил ошибок в пилотировании, в первую очередь необходимо определить именно это, технических неполадок не обнаружено при расшифровке самописцев, корректировать различные регламентные работы по обслуживанию нет необходимости и остальные "Бобики" могут летать, как то так...... а дальше Гаага и трибунал, я надеюсь, хоть и растянется на годы
     
    Останнє редагування: 6 січ 2015
    Desperado, Shon, wolodymyr1 та 9 іншим подобається це.
  24. Harakirisan

    Harakirisan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    198
    Юрий Бутусов

    РАССЛЕДОВАНИЕ ДТП С ГИБЕЛЬЮ БОЙЦОВ НАЦГВАРДИИ

    Мне позвонил добрый друг Armen Nikogosyan и рассказал о трагической истории с гибелью в ДТП 14 украинских воинов. Это очень важные слова из которых должны быть сделаны важные выводы:

    "Мои товарищи приехали спасать раненых в этой аварии. Хочу отметить, что больно читать несправедливые оскорбления о наших воинах. Вопреки некоторым первоначальным сообщениям, водители не были пьяны. Причина аварии - дорога спускалась вниз с двух холмов, колонна с автобусом двигалась в сопровождении легкового автомобиля с проблесковым маячком. Они спускались вниз, а навстречу им спускался на большой скорости Камаз, - он ехал с выключенными фарами и габаритами в темное время суток! При этом водитель КРАЗа спускаясь вниз пошел на обгон впереди идущей автомашины и внезапно выехал на встречную полосу. Водитель "Камаза потерял управление. Он столкнулся на встречке с передовой легковой машиной, а затем и с автобусом. Водитель автобуса пытался увернуться от столкновения, но скорость была велика и в результате автобус развернуло и ударило боком. В столкновении однозначно виноват водитель "КРАЗа" - он был абсолютно трезв, но он нарушил сразу несколько важнейших правил безопасности дорожного движения".

    Рассказ Армена очень важен, поскольку он показывает грубое нарушение правил безопасности командованием Нацгвардии, которое отправило ночью в зоне боевых действий колонну с военнослужащими без сопровождения бронетехники! Также несет ответственность командование части, которой принадлежит КРАЗ. Если бы колонну сопровождал БТР, то трагедии с таким большим числом жертв удалось бы избежать. Командующий Нацгвардией в этом секторе и командир части. ответственный за формирование колонны обязаны стать фигурантами уголовного дела и дать пояснения как минимум в качестве свидетелей.

    Командование ВСУ, НГУ и МВД обязано довести все обстоятельства данного ДТП до ведома всего личного состава. Трагедию можно было бы избежать, если бы не халатное отношение конкретных должностных лиц и целый комплекс грубейших нарушений правил безопасности дорожного движения и правил передвижения войсковых колонн в зоне боевых действий.

    Мы обязаны сделать выводы, и обеспечить гласность и прозрачность расследования. И должна быть определена ответственность виновных командиров.
    [​IMG]
     
    seebar подобається це.
  25. Zigfrid_

    Zigfrid_ Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.257
    Адреса:
    Україна
    Камази к виключеними фарами... десь це вже було.
     
    Desperado, Русла Н, denisik4 та 6 іншим подобається це.
  26. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.764
    Адреса:
    Украина,Полтава
    Батальон специального назначения «Север»
    11 ч. ·
    Еще одна рождественская новость от Севера!
    Патриотам. Гражданам. Профессионалам!

    До 10 января продлён срок подачи заявок на вступление в добровольческий всеукраинский батальон «СЕВЕР».

    Набор ведётся в подразделения:
    1. Штурмовая группа
    2. Группа разведки
    3. Взвод воздушной разведки (беспилотники)
    4. Сапёрный взвод
    5. Арт. дивизион ЗУ
    6. Кинологическое отделение
    7. Медицинское отделение
    8. Отделение связи

    Если Вы - гражданин Украины, у Вас нет проблем с законом, Вы обладаете отменным здоровьем, хорошей физической формой, у Вас есть все необходимые документы (паспорт, военный билет, id код, аттестат или диплом) и Вы готовы до 10 января прибыть на базу подготовки, Вам требуется заполнить форму заявки http://goo.gl/J6mbRpи дождаться нашего звонка.

    После короткой, но насыщенной программы подготовки, добровольцы будут официально оформлены и повзводно отправлены в зону АТО с соответствующей занимаемой должности зарплатой и надбавками за участие в боевых действиях. Офицеры могут рассчитывать на руководящие должности. Будем рады видеть также и опытных бойцов, желающих продолжить свою службу и карьеру в составе батальона «Север». Материальное обеспечение - полное.

    Заявку можно подать через форму http://goo.gl/J6mbRp

    Дополнительная информация:
    Email: severbat@gmail.com
    Tel: +380505933969

    С Рождеством!
    Слава Украине!
     
    seebar та юрий макаренко подобається це.