Ситуація в Україні. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 2 тра 2014.

  1. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.478
    Адреса:
    Киев
     
    Oprishok, Ervin41, az23 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лесная находка ! Габаритные размеры = 80 х 34 х 24 см . Вес лота = 12 кг . Все рабочее ! Состояни...
      550 грн.
    2. Великий металевий герметичний ящик з під 40 mm боєприпасів США. Розміри 365х440х190х205. Відправка Н...
      1000 грн.
    3. (в наявності 8 шт.)
      Порожній герметичний металевий ящик від набоїв НАТО дуже гарний стан Довжина 30 см Висота 18см Ширин...
      430 грн.
    4. До Вашої уваги лот - герметичний металевий ящик з під набоїв 5.56. Стан добрий. Відправка Новою Пошт...
      500 грн.
    5. Тубус для транспортировки снарядов от Leopard 2. Снаряд DM11 с программируемым подрывом. Мк 324 Mod...
      825 грн.
  3. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    В Украине за сутки - 683 новых случая COVID-19, умерли 16 человек, всего зафиксированы 29 753 случая.

    По состоянию на 12 июня в Украине лабораторно подтверждены 29 753 случая COVID-19. За сутки - 683 новых случая. 16 человек умерли от болезни.
    Как передает Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют данные ЦОЗ.
    В Украине зафиксировали 683 новых больных коронавирусной болезнью COVID-19 за прошедшие сутки. Днем ранее сообщалось о "рекордных" 689 новых случаях заболевания COVID-19, 10 июня - о 525 новых случаях.
    За последние сутки выздоровели 426 человек (сутками ранее - 372), всего - 13 567.
    Всего в Украине сейчас болеют 15316 человек, что на 241 больше, чем днем ранее. На протяжении двух недель, с 23 мая, этот показатель оставался в пределах между 13 и 14 тысячами.
    Больше всего новых случаев выявили во Львовской (112) области, Киеве (95), Винницкой (81), Ривненской (56), Харьковской (52) и Волынской (47) областях.
    В Херсонской и Луганской областях новых случаев COVID-19 не выявили.
     
  4. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.478
    Адреса:
    Киев
    изображение_viber_2020-06-12_08-28-26.jpg
     
    Ervin41, ->Alexander., tms та 6 іншим подобається це.
  5. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко вважає, що російськомовні серіали, вироблені в Україні українською командою, сприяють розвитку української індустрії та економіки.

    Про це він заявив в ефірі hromadske, коментуючи заяву продюсера серіалів і фільмів телеканалу "1+1" Олени Єремєєвої про те, що мелодрами українською мовою знімати невигідно, а комедії - навпаки, передаєЦензор.НЕТ.
    "Говорила вона, скоріше, про комерційну складову серіалів, які виробляються українською мовою. Якщо це україномовні комедії, то вони, в першу чергу, реалізуються в Україні", — зазначив Ткаченко.
    Пізніше він пояснив, що виробництво великої кількості серіалів — це "питання економіки для каналів", а Державне агентство України з питань кіно "практично жодної копійки не вклало" у виробництво українськомовних серіалів.
    "До російської мови долучається економіка, пов’язана з можливостями продажу цих (тобто російськомовних, — ред.) серіалів Росії. Тому й відбувається такий дискурс стосовно того, що російської мови занадто багато в українському телепросторі", — додав міністр.
    "Для мене в цьому дискурсі важливе інше: якщо продукт виробляється в Україні, українськими авторами, українськими режисерами, українськими акторами і навіть російською мовою — я вважаю, це на благо як індустрії, так і економіки", — заявив Ткаченко.
    Водночас він додав, що просувати українські ідеї та українські наративи можна виключно українською мовою.
     
  6. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    "Партія "Опозиційна платформа - За життя" привітала всіх росіян з їхнім державним святом - днем Росії.

    Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті партії.
    У повідомленні зазначається: "Партія "Опозиційна платформа – За життя" від імені всіх українців, які виступають за відновлення співпраці та нормалізацію відносин із Російською Федерацією, вітає росіян зі святом – Днем Росії!
    Що б не говорив Президент України Зеленський, але з Росією нас пов'язують не просто спільні кордони, а передусім родинні зв'язки, тісно переплетені людські долі, духовні та культурні цінності, спільна історична спадщина, перемога у Великій Вітчизняній війні та пам'ять про цю Велику Перемогу, яка згуртувала наші народи на століття.
    Саме тому всі спроби влади і національно стурбованих політиків, ура-патріотичної меншості вбити клин між українцями і росіянами, розірвати відносини між нашими країнами зазнали фіаско.
    Українці втомилися від русофобської істерії, від політики ненависті та добре розуміють, що сьогодні Україна як ніколи потребує розвитку діалогу з Росією, радикальної зміни економічного курсу і відновлення стратегічного економічного партнерства з РФ.
    Перший крок до початку діалогу між Україною і Росією вже зроблений. З ініціативи нашої партії у Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція".
    Діалог і компроміси – ось шлях до миру і злагоди, відновлення добросусідських відносин між нашими країнами, добробуту наших народів".
     

    Images:

    censor_news_big3.jpg
    pocapo подобається це.
  7. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    Государственное бюро расследований провело обыск в доме бывшего министра инфраструктуры Владимира Омеляна.

    Об этом сам Омелян сообщил у себя в Facebook.
    По словам экс-министра, обыск начался в 6:30 утра 12 июня. При этом поводом для следственных действий, говорит Омелян, назвали решение суда касательно собственников дома, который на текущий момент арендует семья Омеляна.
    Обшуки в орендованому нами будинку відбулися на виконання рішення суду у рамках кримінального провадження щодо колишнього власника будинку, який його продав ще у 2016 році.
    Формально жодних звинувачень до мене немає, нічого вилучено не було.
    Про такі лихі 90-ті говорив Зеленський?
    За такою підставою завтра можуть зайти до будь-кого.
    Обшук провели коректно, хоча традиційно з автоматниками.
    Володимир Зеленський, привіт від Вас я отримав! Мовчати не буду!
    Мої діти і дружина передають Вашій родині великі вітання!
    Ви таки повний совок, воюєте навіть з сім’ями своїх політичних опонентів.
    В одному я певен, як би важко не було, але Правда і Україна завжди переможуть! Согласно данным УП, обыск разрешен в рамках производства от 4 августа 2017 года по событиям 2014-2015 годов с участием бывшего народного депутата от «Партии регионов» Геннадия Бобовая и его преступной организации, которую связывают с преступлениями, совершенными в связи с массовыми протестами в 2013-2014 годах.. Арендованный Омеляном дом принадлежит супруге Бобова.
     

    Images:

    4-23.jpg
    Славко Кара та moranno подобається це.
  8. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    П'ятий президент Петро Порошенко прокоментував підозру, висунуту йому Державним бюро розслідувань.

    Про це він заявив вчора в ефірі "Прямого каналу".
    "Подивіться, що відбулося сьогодні, сьогодні пред’явили підозру у вбивстві Сергію Стерненку, лідеру одеського Правого сектору за те, що він, захищаючись/, боронився від двох нападників, які намагалися його вбити і при чому не перший раз. Сьогодні йому пред’явили підозру. Останнім часом двом фантастичним українкам, яких дякуючи зараз таким безглуздим діям влади знає вся Україна, а може і весь світ- це Софія Федина і Маруся Зверобій. Їм пред’явили підозру за пост чи в Ют’юбі,чи у Facebook. Це у якій демократичній країні світу можна собі це уявити?" - зазначив Порошенко.
    Крім того, п'ятий президент згадав, що у справі Шеремета затримані троє українських добровольців, які пів року перебувають за ґратами без будь-яких доказів.
    "Сьогодні знищується українська судова система. Безумовно це дискредитація України. Відсутність верховенства права, відсутність демократії, відсутність права на гарантований захист, відсутність конституційної гарантії", - додав він.
    "Рік архарівці за командою влади намагалися хоч щось знайти, що підтвердити брехню, яка рік тому лилася на адресу нашої команди. Єдине, що вони змогли знайти- це безглуздя, коли я як президент, як верховний головнокомандувач, як гарант суверенітету і територіальної цілісності держави видав указ по призначенню заступника керівника збройного формування. Відповідно до конституції указ президента є обов’язковим до виконання на всій території України. Указ не скасований, є презумпція конституційності, може бути скасований лише Конституційним судом", - пояснив лідер "Європейської Солідарності".
    За його словами, намагається робити дурниці про те, кому і як виконувати укази президента під час війни. Влада налякана, а значить боїться і не знає, що робити.
    "Хочу звернутися до влади: "Дорогий Володимире Олександровичу, може, для вас будуть несподіванкою ці слова. Послухайте, ви мені не ворог, я з вами не борюся, навпаки як важко, наша команда завжди готова підставити плече, бо ми дуже любимо Україну. Мій ворог, агресор, який прийшов до нас зі зброєю. Повірте, це і ваш ворог. Мій ворог, ті, хто прийшли і вбивають українців. Повірте, це і ваші вороги", - зазначив п'ятий президент.
    Також Порошенко нагадав, що сьогодні був переглянутий прогноз української економіки: з 5% падіння збільшений прогноз до 9% падіння.
    "І коли ви відсутність хліба збираєтеся замінити поп-корном, українці дуже розумна нація і на це вдруге не поведеться. Країну треба об’єднати, державницькі сили треба об’єднати, і спільно як в 2014 разом виступити на захист нашої держави. Тоді буде успіх. Це моя порада", - підсумував він.
     
    Ervin41, рамзэс, Surovyy та 4 іншим подобається це.
  9. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Помісна Українська Православна Церква відчуває особливу відповідальність за сьогодення і майбутнє України, і тому змушена публічно засвідчити глибоке занепокоєння кризою довіри до одного з найбільш важливих державних інститутів - правосуддя.

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві Київської Митрополії Православної Церкви України.
    "Об’єктивність і незалежність правосуддя – не лише один з наріжних каменів існування цивілізованого суспільства і демократичної державності, але і обов’язок, який покладено Божим Законом. У Священному Писанні міститься багато застережень володарям і суддям бути об’єктивними, безпристрасними, непідкупними, відповідальними при встановленні вини й накладанні покарання. А також, що дуже важливо, пам’ятати – кожна людина постане перед Богом на суд, про який сказано: "Яким судом судите, таким судитимуть і вас, і якою мірою міряєте, такою відміряється й вам" (Євангеліє від Матфея, 7:2).
    Ми твердо переконані в тому, що Україна може мати сталий розвиток і надію на краще майбутнє лише в разі інституційного утвердження правосуддя, яке не залежить від поточної політичної ситуації, захищене від корупційних впливів, здійснюється на основі верховенства права, з додержанням презумпції невинуватості, передбачає відсутність вибірковості. Лише таке правосуддя здатне мати довіру та справді служити встановленню справедливості.
    На жаль, ми бачимо, що попри намагання проводити реформи, система правосуддя в цілому, окремі її елементи та інституції надалі залишаються серед лідерів суспільної недовіри. Внесення у ведення розслідувань політичної складової та вибірковості завжди лише поглиблюють таку недовіру, доказом чого є ганебні судові переслідування представників опозиції за часів влади колишнього президента В. Януковича", - йдеться в заяві.
    Зазначається, що до правосуддя істотно підриває і міжнародний авторитет України. Пам’ятаємо, як судові переслідування опозиційних діячів у часи президентства В. Януковича були постійним предметом уваги і справедливої критики з боку демократичних країн та міжнародних інституцій.
     
  10. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Кабінет Міністрів пропонує ліквідувати 490 районів, існуючих в областях України та Автономній Республіці Крим, та створити в Україні 129 нових укрупнених районів.

    Відповідні проєкти постанов Верховної Ради були прийняті на засіданні уряду в п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".
    Зокрема, пропонується створити 129 нових районів, з них в Житомирській, Миколаївській, Черкаській, Волинській, Кіровоградській, Полтавській, Чернігівській, Рівненській областях - по 4 райони, в Харківській і Львівській - по 7, в Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій, Закарпатській, Сумській та Запорізькій - по 5, в Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій - по 3, а в Дніпропетровській, Київській і в Одеській - по 6 районів.
    У Луганській і Донецькій областях пропонується створити по 8 районів, причому 7 з них припадають на тимчасово окуповані території обох областей, а в Криму передбачається створити 10 укрупнених районів.
     
  11. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    У районі проведення операції Об`єднаних сил контррозвідка спільно зі слідчими Служби безпеки України викрили агента терористичної організації «ЛНР», колишнього співробітника міліції.

    За даними слідчих органів безпеки, ексспівробітник Дебальцівського міськвідділу міліції був завербований представником так званої розвідки «народної міліції ЛНР», підконтрольної спецслужбам РФ. За завданням кураторів екссиловик збирав актуальну інформацію про сили та засоби українських військових формувань із району ООС, а також чисельність, особовий склад та маршрути пересування цих підрозділів. Для цього він налагоджував знайомства з військовими та здійснював їх вивчення з метою вербування. Звіти зловмисник мав надсилати кураторам електронними каналами зв’язку. Викрили екссиловика у Світлодарську. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, слідчі органів безпеки повідомили йому про підозру. Він перебуває під вартою.
     

    Images:

    n_7688_71948728.jpeg
    n_7688_82418416.jpeg
    Ervin41, ->Alexander., Surovyy та 6 іншим подобається це.
  12. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
     
    Surovyy та Славко Кара подобається це.
  13. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Юрий Бирюков

    „Кого бог хочет погубить, того он сначала лишает разума.“ — Софокл
    Бог решил погубить всю эту компанию УЗеленского, вместе с Венедиктовой и прочими. Ибо никаких других версий у меня уже не осталось.
    Посмотрите скрины. Попробуйте их понять. Попробуйте оценить.
    По версии Венедиктовой, Порошенко склонял начальника Службы Внешней Разведки к выполнению своего Указа по назначению заместителя.
    Начальник Службы Внешней Разведки говорит, что он в а̶х̶у̶е̶ недоумении, ибо его никто не склонял.
    Печерский суд (!!!) говорит прокурорам, что он в а̶х̶у̶е̶ недоумении, ибо не видит склонений.
    Апелляционный суд говорит ДБР, что он в а̶х̶у̶е̶ недоумении, ибо не видит склонений. А Печерскому (!!!) суду говорит, что тот вполне себе прав.
    ДБР находится в ахуе по жизни, и они лупят НОВОЕ подозрение по ТОМУ ЖЕ делу.
    А за все это мы и платим свои налоги.
     

    Images:

    104102693_2670816743187126_7166673669147174442_o.jpg
    104197659_2670816699853797_3804957840861422051_o.jpg
    Ervin41, ->Alexander., Surovyy та 7 іншим подобається це.
  14. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.266
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    сю.jpg
     
    Ervin41, Pyro, Surovyy та 10 іншим подобається це.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Тарас Березовец

    Я бы сказал, что Вова (не Омелян, а Зеленский) открыл ящик Пандоры. Но в нашем случае, это ящик Пандуры, точнее Пандурака. Главное потом добежать, как писал О’Генри, до канадской границы. Трогать семью политического оппонента это днище, до которого не опускались Кучма и Янукович.
     
    ДВ762, Ervin41, Ваня-30 та 8 іншим подобається це.
  16. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    818
    Адреса:
    Kharkiv
     
    Helmut Raiser, BART28 та форт55 подобається це.
  17. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    15.001
    Адреса:
    Лісостеп
    Юрий Бутусов

    ДЕТАЛИ СПЕЦОПЕРАЦИИ О РЕКОРДНОЙ ВЗЯТКЕ ЗА ЗАКРЫТИЕ ДЕЛА ЗЛОЧЕВСКОГО!
     
    Ervin41, ХапалАнДаг, ->Alexander. та ще 1-му подобається це.
  18. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    Разведка предупреждала Зеленского о связях Ермака с Россией – Луценко

    Сотрудники Службы внешней разведки после инаугурации предупредили президента Владимира Зеленского о связях нынешнего главы Офиса президента Андрея Ермака с преступным миром России и вскоре были уволены.
    Об этом в эфире "Еспресо.TV" заявил экс-генпрокурор Украины Юрий Луценко. Впоследствии, видео интервью было удалено.
    На вопрос ведущего на чем базируется его заявление, что Ермак – якобы представитель "пятой колонны" РФ, на Луценко рассказал, что украинская разведка владеет информацией о связи Ермака с российскими преступниками и военными. Сотрудников разведки, которые сообщили об этом Президенту Зеленскому, уволили.
    "Представители внешней разведки Украины сразу после инаугурации президента положили ему на стол справку о контактах, в том числе в сфере бизнес, Ермака с российским окружением, в том числе — с представителями ВПК и преступного мира Российской Федерации. Через несколько дней эти работники были уволены из внешней разведки. Доклад закончил", — сказал Луценко.
     
    ДВ762, Ervin41, BART28 та 6 іншим подобається це.
  19. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
  20. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    В Украине новый антирекорд по COVID-19: за сутки подтвердили 753 новых случая.

    За сутки COVID-19 подтвердили у 753 человек, а общее число зараженных с начала пандемии перевалило за 30 тысяч человек.
    Как передает Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют данные СНБО.
    По состоянию на 13 июня, в стране уже 30 506 заболевших коронавирусом. С начала пандемии от недуга умерли 880 человек, в том числе 10 - за последние сутки.
    От COVID-19 вылечились 13 976 человек, из которых 409 - в течение последних 24 часов.
    Больше всего новых случаев выявлено во Львовской (132), Закарпатской (77) областях, а также в Киеве (72 случая). Источник: https://censor.net.ua/n3201801
     
    Славко Кара подобається це.
  21. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Кабінет Міністрів України прийняв рішення скасувати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

    Про це під час традиційного щоденного брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.
    "Також було скасовано проведення ЗНО, пробного ЗНО, яке мало було відбутися 15 червня", - сказав Степанов на брифінгу в Києві в суботу вранці.
    Міністр зазначив, що вчора, 12 червня, на засіданні уряду було ухвалено рішення про внесення змін до постанови, що регулює карантин.
    Так, згідно з постановою Кабміну від 12 червня, внесені зміни в постанову № 392 про встановлення в Україні карантину.
     
  22. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    818
    Адреса:
    Kharkiv
    Volodymyr Ariev

    Керівництво СБУ зловили на незаконному втручанні в авіаперевезення! А саме - незаконна вимога дозволяти рейси чи ні. Зловили серйозно - з документами, доказами. Подивіться сьогодні «Спостерігач» на 5 каналі о 19:30. Я передав матеріали журналістам цієї програми. Завтра викладу документи і опишу навіщо керівництво СБУ організувало нелегальну дозвільну систему авіаперевезенням. Буде грандіозний скандал!
     
    kelt, Ervin41, santer1 та 4 іншим подобається це.
  23. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Карл Волох

    Існує версія, що ріст числа хворих на Ковід, про яке рапортує МОЗ останні дні, пов‘язане винятково зі збільшенням кількості проведених тестів і про жодну небезпеку не сигналізує. Усе це було б вірно, якби людей тестували випадкових, умовно кажучи, «з вулиці». Але тестують, переважно, тих, хто звертається до лікаря з відповідними симптомами. Тобто, більше тестуть саме тому, що більше людей звертаються. А враховуючи, що тестів бракує, то частині хворих ще й відмовляють.
    Тому, легковажити не варто: у нас є ріст захворюваності - і ріст швидкий. При цьому, дозволити собі ще один карантин економіка (як країни, так і більшості домогосподарств) не може, дотримуватися заходів безпеки українці навряд чи будуть (дисципліна - не найсильніша наша риса), тобто, це може дати дуже сумний результат.
     
    Gogi 514, Ваня-30, Чиполино та 6 іншим подобається це.
  24. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
     
    Ervin41 та BART28 подобається це.
  25. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    В Украине за последние сутки подтвердили 648 новых случаев заражения коронавирусом COVID-19. С начала пандемии зарегистрировано 31 154 случая.

    Как передает Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют данные СНБО.
    Так, за сутки от коронавируса умерли 9 человек, а общее число жертв составляет 889 человек.
    Побороли болезнь 14 082 человека, в том числе 106 за последние сутки.
    Больше всего новых случаев подтвердили во Львовской (139), Закарпатской (49) областях, а также в Киеве (66 случаев). В Луганской и Полтавской областях за последние 24 часа не выявили ни одного случая коронавирусной болезни. Источник: https://censor.net.ua/n3201879
     
  26. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
     
    форт55, Ervin41 та kelt подобається це.