Ситуація в Україні. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 2 тра 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
     
    kelt, tms та форт55 подобається це.
    1. 1000 грн.
    2. Набір трофеїв Ахмат-чая
      3300 грн.
    3. Трофейний від бійців 80 ОДШБр з Харьківщини 22 рік під час звільнення
      7000 грн.
    4. Шеврон ЧВК Вагнер оригинал. Товарищ утверждает что снял с Zетника. На рассуждение ценителей.
      501 грн.
    5. Кацапський
      1100 грн.
  2. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
     
    Helmut Raiser, levak, tms та 7 іншим подобається це.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики визнав законопроєкт "Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою" (№3177), який подала фракція проросійської партії "Опозиційна платформа-За життя", таким, що не відповідає вимогам антикорупційного законодавства, розповів перший заступник голови комітету Ярослав Юрчишин.

    "Комітет (на засіданні 14 квітня) виступив з критикою цього законопроєкту, і визнав його таким, що не відповідає антикорупційним законодавством, і є корупційним", - розповів Юрчишин у вівторок. "Цей законопроєкт, крім того, що його головною метою є реалізація фактично проросійських планів надання особливого статусу окупованим територіям ОРДЛО, містив істотну корупційну норму - пропонував проводити такі референдуми в обхід законодавства про публічні закупівлі. Тобто ініціатори не тільки хотіли реалізувати фактично кремлівські плани, але ще й створити корупційну лазівку, щоб виправдовуючись референдумами можна було наживатися".
    Зазначимо, що законопроєкт №3177 зареєстрований у Раді 5 березня.
     
    Ervin41 та Oprishok подобається це.
  4. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Карл Волох

    Лише вчора я написав, що недотримання московськими попами елементарних правил безпеки при пандемії пов‘язане не так із мракобіссям і ігноруванням медицини, як із срібролюбством (бояться завдвдати шкоди бізнесу), як вони поспішили підтвердити мій висновок. У оприлюдненому оголошенні про припинення відкритих богослужінь у Лаврі міститься заклик не припиняти пожертви церкві навіть при тому, що «сервіси» тимчасово недоступні.
    Поділяю думку шановних пастирів: різке падіння (або й повна втрата) доходів пастви не є причиною ані для місцевих ієрархів пересісти з Мерсів на Тойоти, ані для біг боса Гундяєва міняти яхту на меншу
     
    Ervin41, ДВ762, tms та 4 іншим подобається це.
  5. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Карл Волох

    В ДБР заявили, що не збираються затримувати Чорновол. Ви хоч уявляєте, що це за потвори? Вони інкримінують людині умисне вбивство, але тут же самі визнають, де факто, що це звинувачення - абсолютне і стовідсоткове фуфло, за яке жоден із фальсифікаторів нести відповідальність не готовий.
    Ну, ок, дорогі пінкертони, термін майбутнього ув‘язнення за фабрикацію справи ви собі сьогодні, ймовірно, скоротили. Але сам злочин нікуди не подівся. Он, хоч у Горбатюка спитайте.
     
    Helmut Raiser, kelt, Ervin41 та 5 іншим подобається це.
  6. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Священник ПЦУ Віктор Мартиненко навів реальні цифри вартості пишного одягу священників Києво-Печерської Лаври, які зараз просять про фінансову допомогу у прихожан.

    Чоловік проаналізував фото священників і назвав суми, які вражають. “А ви, – “мерседеси, мерседеси”… – на них хоч можна їздити. А тут на мужику пацьорів на п’ять мерседесів!” – пише Віктор Мартиненко у своєму Facebook.
    “Новина облітає православний інтернет – Києво-Печерська Лавра просить фінансової допомоги. “Намісник і братія Лаври звертаються за допомогою” – вісить на лаврському сайті.
    Я аж просльозився. Не від жалості, а від офигенія!!! Я думав у цинізму є межа, – виявляється ні!
    На тому ж сайті навскидку надибав пару фото її намісника (ага, того, що звертається за допомогою) і вирішив прикинути приблизну вартість ризниці. Для надійності проконсультувався з людьми, які у тих цяцьках більш компетентні.
    Так от, ловіть прайс)
    Облаченіє. – ціни варіюються. Від простих парчових з машинною вишивкою, до вишитих вручну. Загалом від 5000 до 50000 євро.
    Митра – хто не знає, та блискуча шапка. Дехто каже, що вона символізує терновий вінець. Ціни плавають, – які іконки, хрестик, каміння. На представлених фото іконки усі писані, здебільшого на перламутрі чи золоті, хрестики та камінчики теж на висоті. Вартість – від 8000 до 25000 євро.
    Тройник. Це хрест і дві панагії – іконки на грудях. Від 25000 євро і вище. Чув, що у митрополита Павла є і за 100000.
    Жезл. – палка в руках. Останнім часом у тому істеблішменті в моді срібні з інкрустацією – біля 20000 євро.
    Тож, шляхом нехитрих математичних розрахунків, маємо від 58 до 195 тисяч євро. За раз! На одній фотографії! На цьому колажі 18 таких комплектів – множити не треба)))
    А ви, – “мерседеси, мерседеси”… – на них хоч можна їздити. А тут на мужику пацьорів на п’ять мерседесів!
    Коротше, інформація дана так, – для роздумів і рефлексій. Благаю, не множте те все і не діліть на пенсії чи операції.
    І ще, миймо руки і сидімо вдома!
    P.S. запобігаючи хибних висновків, зауважу – не всі священицькі ризи такі збочено-дорогі і не всі монахи Лаври мають такі статки – знаю там надзвичайно скромних і побожних людей.”
     

    Images:

    92683915_2991417537591436_7980521523456770048_o.jpg
    EVlwCfIX0AYaF0O.jpg
    Helmut Raiser, kelt, иштван та 10 іншим подобається це.
  7. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.088
    Адреса:
    Киев
    Порошенко під Печерським судом: Ми не дамо владі скористатися епідемією, щоб потайки затиснути опозицію

    "У нас не було жодних ілюзій щодо позиції і поведінки чинної влади, її ставлення до подій Революції Гідності. Бо коли весь український народ, мільйони людей вийшли на Майдани, – вони тоді жартували, звертаючись до президента Януковича: "а якщо озброїти "Беркут" ебонітовими паличками, а протестуючих одягнути у шерстяний одяг, чи можна так виробляти електрику", – нагадав він.
    Він наголосив, що чинній владі та ляльководам від Януковича не вдасться залякати учасників Майдану.
    "Ми всі дуже добре пам'ятаємо і ‪30 листопада, і ‪1 грудня – з проломленими головами активістів і журналістів на Банковій, і ‪11 грудня – перший нічний штурм Майдану, і перші жертви – Нігояна, Жизневського, в тому числі на Грушевського. Я дуже добре пам'ятаю ранок 18 лютого, коли під пострілами "Беркута" бійці 14-ї сотні падали пораненими, і ми їх евакуювали з Маріїнського парку. Пам'ятаю, що нас тоді хотіли залякати. І ми продемонстрували: ми нікого не боялися, не боїмося і не будемо боятися", – розповів про події 2013-2014 років п'ятий президент.
    Він підкреслив, що кримінальні справи щодо Софії Федини, Марусі Звіробій, Тетяни Чорновол – саме про це, про намагання залякати.
    "Що роблять поплічники Януковича, які зараз притягнуті знову до влади? Адвокат Єфремова Смирнов очолює в Офісі президента координацію роботи правоохоронних органів і судової гілки влади. Портнов радить ДБР, проти кого порушувати справи. А на комунікації в нього адвокат Януковича Бабіков, який безпосередньо відповідає за організацію сьогоднішнього свавілля", – зауважив Порошенко.
    Він подякував всім, хто прийшов підтримати Тетяну Чорновол.
    "Я радий тут у побачити своїх політичних партнерів і побратимів. Дуже шкода, що під вчорашньою заявою у Верховній Раді поки що зібрано лише 51 підпис, причому більше половини – це "ЄС". Бо в парламенті в різних політичних силах є учасники Революції Гідності. Час об'єднуватися, щоб захищати Україну... Ми точно не дамо владі скористатися коронавірусом, щоб потайки спробувати затиснути опозицію", – закликав лідер "Європейської солідарності".
     
    InDex, Ervin41, Oprishok та 10 іншим подобається це.
  8. ☆ JOKER☆

    ☆ JOKER☆ Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    452
    Повідомлення:
    1.394
    Адреса:
    Харьков
     
    Славко Кара подобається це.
  9. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
     
    InDex, levak, Beruyk0791 та 10 іншим подобається це.
  10. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
     
    DarkElf, InDex, versiy13 та 7 іншим подобається це.
  11. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.852
    Адреса:
    м.Черкаси Україна
     
    DarkElf, santer1, InDex та 11 іншим подобається це.
  12. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
     
    tms, Славко Кара, форт55 та 6 іншим подобається це.
  13. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Полиция Киевской области вручила двум лицам подозрения в причастности к поджогам в Чернобыльской зоне отчуждения, где пожары тушили 10 дней.

    Как передает Цензор.НЕТ, об этом в эфире hromadske сообщил глав Департамента коммуникаций Министерства внутренних дел Артем Шевченко.
    "Двум лицам сообщили о подозрении в том, что они причастны к поджогам в зоне отчуждения, по мнению следствия могло вызвать такие масштабные пожары. Следствие продолжается. Они не задержаны", - пояснил представитель.
    Один из подозреваемых - местный житель села Раговка на границе Житомирской и Киевской областей. По словам спикера, полиция продолжает искать и других возможных причастных. Шевченко отметил, что пока есть предположение, что в зоне отчуждения могла действовать группа лиц.
    "Есть несколько признаков, которые могли быть другие лица, которые проникли в зону отчуждения. Полицией изучаются причины таких масштабных пожаров и не одиночных очагов возгорания. Этот пожар был необычна тем, что было несколько очагов во многих местах. Пока это предположение, что могла действовать группа лиц", - сказал Шевченко.
    Кроме того, подозреваемые объясняют, что они поджигали нечаянно, по бытовым причинам, говорит представитель.
     
  14. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
     
    DarkElf, InDex, Gogi 514 та 17 іншим подобається це.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    В Украине зафиксировано 3764 случая коронавирусной болезни COVID-19.

    Об этом сообщает пресс-служба Минздрава.
    По данным ЦОЗ, по состоянию на 9:00 15 апреля в Украине 3764 лабораторно подтвержденных случаях COVID-19, из них 108 летальных, 143 пациента выздоровели. За сутки зафиксировано 392 новых случая.
    Сейчас коронавирусная болезнь обнаружена:
    Винницкая область - 241 случай;
    Волынская область - 100 случаев;
    Днепропетровская область - 74 случая;
    Донецкая область - 12 случаев;
    Житомирская область - 130 случаев;
    Закарпатская область - 110 случаев;
    Запорожская область - 99 случаев;
    Ивано-Франковская область - 356 случаев;
    Кировоградская область - 192 случая;
    г. Киев - 612 случаев;
    Киевская область - 230 случаев;
    Львовская область - 152 случая;
    Луганская область - 4 случая;
    Николаевская область - 14 случаев;
    Одесская область - 70 случаев;
    Полтавская область - 27 случаев;
    Ривненская область - 173 случая;
    Сумская область - 77 случаев;
    Тернопольская область - 287 случаев;
    Харьковская область - 25 случаев;
    Херсонская область - 41 случай;
    Хмельницкая область - 34 случая;
    Черновицкая область - 589 случаев;
    Черкасская область - 105 случаев;
    Черниговская область - 10 случаев.
     
    Владимир Херсон подобається це.
  16. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.911
     
    Komo, Surovyy, PanzerSchreck_71 та 2 іншим подобається це.
  17. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Нардепа від фракції "Європейської солідарності" та колишнього директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича було викликано на допит до Державного бюро розслідувань (ДБР) як свідка у справі щодо проведення міжнародного форуму, присвяченого 85-м роковинам пам'яті жертв Голодомору.

    Про це В'ятрович повідомив у Facebook.
    "Мене викликають на допит до ДБР. Як свідка у справі, ініційованій Бужанським, - за проведення міжнародного форуму, присвяченого 85-м роковинам пам‘яті жертв Голодомору. У нас знову саджатимуть за правду про злочини комуністів?" - написав депутат.
    В'ятрович додав, що виклик підписав слідчий Амелін.
    "Виклик підписав слідчий Амелін, той самий, на якого я подав до суду за "непомічання" державної зради Єрмаком і Кучмою", - зазначив В'ятрович.
    Як повідомлялося, нардеп В'ятрович подав до СБУ заяву про держзраду через підписаний у Мінську документ. За словами нардепа, дії Леоніда Кучми та Андрія Єрмака суперечать Конституції та українським законам.
     

    Images:

    40_main.jpeg
    a20b16 та Beruyk0791 подобається це.
  18. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    5f25c87de72a.jpg
     
    Ervin41 та slawuta5 подобається це.
  19. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    В Дніпрі не словом, а ділом почали боротьбу з російською сектою рпц.
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    DarkElf, InDex, Komo та 14 іншим подобається це.
  20. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Діяльність організованого злочинного угруповання, яке причетне до скоєння терористичних актів в різних регіонах нашої країни, викрила і блокувала в Дніпрі Служба безпеки України.

    Про це повідомляє пресслужба СБУ.
    За попередньою інформацією, групою керував кримінальний авторитет, раніше неодноразово засуджений мешканець тимчасово окупованої території АР Крим, відомий на прізвисько "Арієць". Зловмисники спеціалізувалися на вчиненні особливо тяжких злочинів, у тому числі на замовлення інших осіб.
    Для цього вони координували свою діяльність з підконтрольними спецслужбам РФ представниками кримінальних кіл Росії. Для планування і погодження злочинних дій ватажки угруповання зустрічалися з російськими кураторами на території Російської Федерації, країн Євросоюзу та Близького Сходу.
    За даними слідства органів безпеки, учасники групи причетні до вчинення близько 18 терористичних актів у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Полтавській областях, а саме: мінування та підпалів житлових та комерційних будівель, в яких перебували люди.
    Під час обшуків у помешканнях, транспортних засобах та офісних приміщеннях фігурантів співробітники СБУ вилучили 16 одиниць вогнепальної зброї, майже 1700 набоїв, гранати, електронні та паперові носії інформації, у тому числі з відомостями стосовно об’єктів нападів та потерпілих осіб. Також виявлено майже 200 тисяч гривень, понад 20 тисяч американських доларів і 3 тисячі євро, одержаних злочинним шляхом.
    Вилучені засоби ураження та предмети направлено на експертизу.
    У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України, ватажкам угруповання повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Наразі тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для розшуку та притягнення до відповідальності всіх учасників групи. Перевіряється інформація щодо причетності зловмисників до організації та вчинення інших злочинів, у тому числі замовних вбивств.
    Викриття протиправної діяльності проводилось контррозвідкою спецслужби спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ,
    Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Прокуратури Дніпропетровської області.
     

    Images:

    650x442 (1).jpg
    650x442.jpg
    650x957 (1).jpg
    650x957.jpg
    650x958 (1).jpg
    650x958.jpg
    proview, BART28, Helmut Raiser та 7 іншим подобається це.
  21. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Народний депутат Вадим Новинський повідомив про позитивний тест на коронавірус після контакту з інфікованою особою.

    Про це він у середу, 15 квітня, написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook. "Відповідно до вимог МОЗ провести перевірку контактів людей, у яких виявлено COVID-19, сьогодні пройшов тестування. Після здачі аналізів тест на коронавірус дав позитивний результат", - написав Новинський.
    За словами народного депутата, жодних симптомів він поки не відчуває. Новинський додав, що комп'ютерна томографія легенів відхилень від норми не виявила. "До повторного тестування лікарі поки що обережні у висновках і прогнозах, але порадили декілька днів провести в стаціонарі під їхнім наглядом. Щоб уникнути різних пересудів і спекуляцій, я вирішив оголосити про це сам", - зазначив депутат.
    "Всі, з ким я контактував останнім часом, також пройдуть ретельне тестування", - додав Новинський.
    Як повідомив інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на фонд Новинського, напередодні депутат зустрічався з предстоятелем УПЦ МП Онуфрієм під час передачі 850 тисяч медичних масок.
     
    Vitaliyj, Магуа та Чук подобається це.
  22. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.172
    Адреса:
    Украина
    Кирилл Козлов

    "Сегодня ранним утром, около 05:00 активисты ГО «Государственная инициатива Яроша» обнаружили и задержали мужчину, который краской из баллончика писал на стене слово «Россия» и уже нарисовал свастику, которая, по его мнению, должна была символизировать украинскую власть. Как оказалось, последние два года мужчина постоянно по ночам обрисовывал город, оставляя надписи «Россия», «Новороссия», «Русь» на остановках общественного транспорта в центральной части Днепропетровска. Как он объяснил активистам – потому что против Евросоюза".
     

    Images:

    1.jpg
    Jäger, DarkElf, InDex та 38 іншим подобається це.
  23. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Володимир Зеленський підписав законопроєкт №2339 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження навколишнього середовища (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря і знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу).

    Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє сайт ВР.
    Передбачається суттєво підвищити розміри штрафів за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки у лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків. Штрафи за підпал сухостою зросли у 18 разів.
    Встановлено нові розміри штрафів
    Забруднення або інша зміна природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей або для довкілля, караються штрафом від 1800 до 3600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (30 600 - 61 200 гривень) або обмеженням волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися визначеною діяльністю на той самий строк або без такого.
    Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відведення автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, караються накладенням штрафу на громадян від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3600 - 6120 грн) і на посадових осіб - від 900 до 1260 таких мінімумів (15 300 - 21 420 грн).
    Ті ж дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 360 до 720 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6120 - 12 240 грн) і на посадових осіб - від 1260 до 1800 таких мінімумів (21 420 - 30 600 грн).
    Порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1530 - 4590 грн) і на посадових осіб - від 270 до 900 таких мінімумів (4590 - 15 300 грн).
    Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 270 до 900 мінімумів доходів громадян (4590 - 15 300 грн) і на посадових осіб - від 630 до 1080 таких мінімумів (10 710 - 18 360 грн).
     
  24. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.174
    Адреса:
    Коростень Украина
    Роман Кулик

    Вони роблять просто все, щоби ми знову почали масово збиратись на акції, але вже у масках та з дистанцією. ДБР викликає В'ятровича на допит як свідка по провадженню, яке відкрили за депутатськими зверненнями Бужанського. Через міжнародну конференцію до 85-річчя Голодомору, де Бужанський помітив якісь розкрадання на фуршеті. Здавалось би, що такого може утнути ДБР після підозри Чорновол, щоби виставити себе ще більшими клоунами на підтанцьовках у антимайданівських персонажів? Та легко - гайда тягати В'ятровича на допити по заяві ватана Бужанського через форум по Голодомору. Просто джекпот символізму. Під час пандемії всі ці події затираються і не викликають належного резонансу, проте карантин і covid-19 не триватимуть вічно, а ці ідіоти дограються.
     
    GREAT NARVAL, InDex, Helmut Raiser та 3 іншим подобається це.
  25. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434