Ситуація в Україні. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 2 тра 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Володимир Зеленський вважає, що деякі протестні акції в Україні можуть давати російській стороні додаткові аргументи, зокрема і на переговорах у "нормандському форматі".

    Про це сказав Зеленський на брифінгу для українських ЗМІ в ніч на вівторок після нормандського саміту в Парижі, передає "Інтерфакс-Україна".
    "Наприклад, сьогодні (9 грудня. ), коли я говорив, що ви ж бачите, який радикалізм? У нас нормальні люди, все нормально. Тобто це не аргумент вже. Ніхто нікому нічим не загрожує", - сказав він .
    Зеленський зазначив, що російська сторона якраз наводить подібні аргументи на переговорах.
    "Це дуже непростий діалог з дуже непростими людьми. І мені здається, що такі акції, хоча якщо хочуть, то нехай збираються, але вони тільки козир і аргумент, і точно не для нас, яким користувався президент Російської Федерації", - підкреслив президент України.
    Як відомо, напередодні нормандського саміту в Парижі в Києві відбулося кілька акцій проти можливої "капітуляції" Зеленського і поступки українських інтересів.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Електроніка з Ланцету, в продажу все що на фото, корпус при вибухі розвалився
      3251 грн.
    2. Закінчилось пальне
      5000 грн.
    3. Кусок крила та циліндра.
      300 грн.
    4. Разные детали и обломки деталей сбитой под Киевом крылатой ракеты Калибр. Подробнее: https://reibert...
      900 грн.
    5. Всі модулі цілі, сам розкручував і скручував всі 30 гвинтиків. Корпус трошки пошкоджений , на роботу...
      3500 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський вніс до парламенту законопроєкт про визнання закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" таким, що втратив чинність "на базі нововиявлених обставин, зважаючи на рішення Венеціанської Комісії".

    Про це він написав на своєму Telegram-каналі.
    "Друзі, вніс до парламенту законопроєкт про визнання Закону про державну мову таким, що втратив чинність. Про скасування закону про мову, якщо комусь зрозуміліше так. На базі нововиявлених обставин, зважаючи на рішення Венеціанської Комісії. Ми всі прекрасно розуміємо, що нічого спільного із захистом і розвитком української мови, чинний закон не має. Що закон цей спрямований на дискримінацію носіїв інших мов, передовсім, російської мови. Що закон цей безпосередньо завдає шкоди нашій державі, виштовхуючи наших громадян з нашого інформаційного поля в чуже. Що цей закон вбиває і принижує нашу україномовну літературу, ставлячи її в неконкурентне положення і не даючи їй рости", - заявив нардеп.
    "Це закон для тих, хто не хоче бачити Україну сильною, сучасною, багатонаціональною державою. Та й чорт з ними, я говорю не від їхньої особи. Упевнений, скасування закону про мову в чинній редакції, відкриє можливість для написання дійсно вартісного документа. Широкої дискусії на цю тему між жителями Сходу і Заходу України, націоналістами, раціоналістами, діячами культури, представниками медіа. І новий закон буде відповідати інтересам нашої країни і європейських цінностей, про які так багато говорили автори попереднього закону. І якими вони знехтували, відверто утискаючи і принизивши права неукраїномовних громадян України. Про що прямо говориться у висновках Венеціанської Комісії", - резюмував Бужанський.
     

    Images:

    original.jpg
    vanos16 подобається це.
  4. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Пресс-служба президента Владимира Зеленского проиграла российской пропаганде инфобой в контексте состоявшегося саммита нормандской четверки.

    Об этом в комментарии Цензор.НЕТ заявила нардеп от "Европейской солидарности" Ирина Геращенко.
    "Он (Путин. - Ред.) не позволил обсуждать тему Крыма и сделал все для того, чтобы вопросы безопасности отошли на второй план, по сути, откладывая завершение конфликта. Война не закончится завтра. Она не завершится быстро. Это его цель. Парижская встреча никак не нарушала этот его нарратив, как и его мантру о "нас там нет". И к тому же, российская пропагандистская машина вчистую выиграла раунд информационный, пресс-служба украинского президента проиграла этот инфобой гибридной войны", - отметила она.
    Также, по словам Геращенко, плохо и то, что украинская переговорная команда отошла от идеи дорожной карты, где бы пошагово должны были зафиксировать вопросы безопасности, прекращение огня, вывод российского оружия и техники.
     

    Images:

    original (1).jpg
    taki_spravy, Карапузик, Столетов та 5 іншим подобається це.
  5. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    На Миколаївській верві SMG повним ходом йде капітальний ремонт суднобудівного доку. На ці цілі суднобудівний холдинг в рамках інвестпрограми-2019 виділив близько 3-х млн гривень.

    На ці гроші в 1-му та 3-м понтонах буде замінено майже 50 тонн металу.
    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.
    До виконання ремонту доку суднобудівники залучили водолазів з підрядних організацій. Ремонт планують завершити до середини грудня.
    Суднобудівний док є будівельно-спусковою спорудою у вигляді котловану, дно якого розташовано нижче рівня акваторії верфі. Док примикає до акваторії спеціальними воротами. Дана конструкція дозволяє виробляти підйом / спуск судна на воду для подальшого ремонту.
     

    Images:

    dok4.jpg
    BART28, Ervin41, taki_spravy та 3 іншим подобається це.
  6. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Міністерство розвитку економіки зареєструвало географічну назву «Гуцульська овеча бриндзя».

    Цей сир став першим українським продуктом, який отримав свідоцтво про реєстрацію географічного зазначення, яке відповідає вимогам ЄС. Свідоцтво було видане відповідно до Закону України «Про охорону прав на зазначення походження товарів».
    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інформаційно-аналітичний портал АПК комплексу України.
    “Гуцульська овеча бриндзя» – це перше українське географічне зазначення, що відповідає всім європейським вимогам до реєстрації та має право на визнання в ЄС. Заявку на реєстрацію географічного зазначення подала громадська спілка «Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів» у грудні минулого року.
    Географічне зазначення, подібно знаку для товарів та послуг, несе певне повідомлення покупцеві — воно говорить, що продукт або виріб було виготовлено в особливому місці, і, відповідно, має деякі характеристики, які можуть бути виявлені тільки в цьому місці. Продукти з географічним зазначенням значно вище цінуються в країнах Європи як автентичні та високоякісні.
    Зона виробництва «Гуцульської овечої бриндзі» охоплює Закарпаття, Івано-Франківську та частину Чернівецької області. Цей сир виготовляється на літніх високогірних пасовищах (полонинах) з гірського овечого молока відповідно до традицій, які беруть свій початок ще з 15 століття. У планах Асоціації також підтримуватиме повернення до традиційної технології визрівання бриндзі в дерев’яних барилах.
     

    Images:

    Без названия (1).jpg
    Столетов, Чук, Карапузик та 3 іншим подобається це.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) виконав контракт з Біланівським ГЗК корпорації Ferrexpo. Як повідомили на підприємстві 8 грудня ГЗК отримав останні 40 піввагонів з 400.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.
    Загальна вартість контракту склала 576 мільйонів гривень.
    Контракт був укладений влітку 2019 року з метою підтримки місцевих виробників. За словами голови правління КВБЗ Анатолія Шабалов підприємства групи Ferrexpo неодноразово співпрацювали з заводом і саме така співпраця сприяє розвитку економіки регіону.
    “У нас була пропозиція від Дніпровагонмаш купити ці вагони на 10-20 тисяч гривень дешевше (за вагон). Але ми прийняли рішення купувати на КВБЗ … Ми думаємо про своїх людей тут і хочемо їх максимально завантажити роботою”, – заявив нардеп України Костянтин Жеваго.
    Нагадаємо, в жовтні Костянтин Жеваго за власною ініціативою покинув пост гендиректора компанії Ferrexpo, мажоритарієм і CEO якої він був. Він зокрема, заявив, що має намір зосередитися на розв’язанні питань одного з підприємств, якими володів до 2015 року.
    Рада директорів доручила виконання обов’язків гендиректора фіндиректору Крісу Мо. Водночас, Жеваго, будучи великим акціонером компанії, залишиться в раді директорів як незалежний, невиконавчий директор.
     
    Чук, Карапузик, Ervin41 та 2 іншим подобається це.
  8. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.518
    Сегодня в порту Николаева пришвартовалось данное судно! Под загрузку зерновых! !!! Когда мы прикратим не просто торговать а и кормить этих подонков? ????
    Порт приписки Таганрог!
     

    Images:

    20191210_160046.jpg
    BART28, DarkElf, linkin та 13 іншим подобається це.
  9. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    В Ворзеле Киевской области неизвестные уничтожили памятник погибшим героям Небесной Сотни и воинам на Донбассе. Вскоре его нашли в болоте.

    Об этом сообщил местный портал в Facebook.
    Мемориал установили в 2016 году на средства общины. Утром 10 декабря неизвестные его демонтировали. Местные правоохранители за короткий промежуток времени нашли памятник в болоте.
     

    Images:

    650x366.jpg
  10. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Керівництво фракції "СН" У Верховній Раді Давид Арахамія й Олександр Корнієнко зареєстрували в апараті парламенту законопроєкт "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

    Законопроєкт зареєстровано на офіційному сайті ВР.
    Тексту законопроєкту на сайті Верховної Ради поки немає, але, ймовірно, йдеться про продовження дії закону.
    Проєкт закону про внесення зміни до статті 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в готельних районах Донецької і Луганської областей" зареєстровано за номером 2569.
     
    linkin та ДВ762 подобається це.
  11. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Оточення почесного патріарха Філарета сіє ворожнечу і ненависть.

    Про це заявив предстоятель Православної церкви України, митрополит Епіфаній в інтерв'ю УП.
    "Зараз яскраво видно, що патріарх Філарет втратив, скажімо по-світському, ту команду, яку він мав, яку він створив. Потужну команду. Чому? Тому що керівник самостійно не завжди володіє всією ситуацією.
    Часто патріарх Філарет, наприклад, приймав певні рішення, і ми, ті, хто оточували його, приходили, переконували, доводили, що він не правий. І він приймав цю думку. З часом. Його важко було переконати одразу в чомусь. У нього є така в характері впертість. Але, можливо, ця впертість і довела його до того, що він так примножив Українську православну церкву Київського патріархату. Тобто патріарх Філарет наполегливий, відданий, якщо він в чомусь переконаний, то він буде йти до кінця. Він молитовник, він постійно звершує богослужіння, скромний в побуті. Але, на жаль, як зараз всі констатують, що будучи скромним у побуті, він не скромний у тому, що стосується владних амбіцій. І це зараз яскраво видно. Але патріарх, можливо, вже розуміє всередині, що вороття не буде, що він залишився практично сам. Але от така риса характеру, його впертість, не дозволяє йому переглянути свої погляди і змиритися з більшістю, з абсолютною більшістю", - розповів Епіфаній.
    "Я б сказав, що 98 чи 99 відсотків архієреїв ПЦУ залишилися одностайними щодо його "відходу", всі хочуть зберегти єдність.
    Весь православний світ споглядав, чи нам це вдасться. І ми зберегли єдність, розколу як такого не відбулося. До цього часу почесний патріарх Філарет є в складі Православної церкви України, його місце на Синоді – кожен може пересвідчитись – і до цього часу очікує на його повернення.
    Тобто він зараз самоізолювався в складі Православної церкви України", - резюмував Епіфаній.
    "І в зв'язку з повною ліквідацією Київської патріархії було прийняте одностайне рішення Священним синодом, що у зв'язку з тими заслугами, які почесний патріарх Філарет має перед Українською православною церквою, ми пожиттєво залишаємо йому резиденцію на Пушкінській, 36.
    Собор Володимирський також пожиттєво залишається за ним, де він має можливість звершувати богослужіння, а також утримання, ті надходження, які від Володимирського собору на рівні пожертв і т.д.
    Але для подальшого існування потрібно мати юридичну особу. І тому ми пропонуємо створити патріаршу місію. Але це відбудеться тільки з його згоди.
    Ми йдемо на уступки, ми шануємо його, ми проявляємо до нього християнську любов. Почесний патріарх часто декларує, що його хочуть "викинути на вулицю". Це не відповідає дійсності і це – неправда. Ніколи ні в кого навіть не було подібної думки. Але на жаль, те оточення, яке зараз біля нього, сіє ворожнечу, сіє ненависть", - констатував Епіфаній.
    "На жаль, за спиною почесного патріарха Філарета, я думаю, що він цього не усвідомлює, грають деякі проросійські сили. Були дослідження, можливо, ви бачили, де явно і відкрито люди Медведчука проводили проплачені мітинги проти мене. Він, можливо, цього не розуміє навіть.
    Ну якщо проводяться реально мітинги, проплачені проросійськими силами. Один із них на Софійській площі – зібрали один і той самий мітинг спочатку на підтримку "112 каналу", здається, а потім "на захист" Героя України патріарха Філарета. Тут реально видно, що є зовнішнє втручання у ці справи", - резюмував Епіфаній.
     
  12. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Пам'ятник жертвам обстрілу Краматорська 10 лютого 2015 року перенесли із центру міста на територію військової частини.

    Речниця Краматорської міськради Ольга Юрасова заявила, що меморіал перенесли з ініціативи власників для того, щоб уберегти від вандалів, передає Новини Донбасу.
    "Було звернення від власників інсталяції з проханням про її перенесення, оскільки вандали періодично руйнували її. Було вирішено перенести до військової частини для того, щоб зберегти", - написала вона.
    У повідомленні міськради зазначається, що меморіал "Скільки людей ще має загинути?" перенесли на вимогу рекламного агентства "Мекс Адвертайзинг" через те, що за перші місяці його неодноразово пошкоджували невідомі.
    Як доказ у пресслужбі показали фотографії пошкоджень пам'ятника.
    Меморіал відкрили в лютому 2018 року. 10 лютого 2015 року внаслідок обстрілу Краматорська із системи реактивного залпового вогню "Смерч" загинули 17 осіб, 64 були поранені, серед них - п'ятеро дітей. Снаряди влучили в аеродром, а також у приватний сектор на околиці міста.
     

    Images:

    650x867.jpg
    original (3).jpg
    original (4).jpg
    original (5).jpg
  13. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    ІНОЗЕМНІ ВІЙСЬКОВІ ДИПЛОМАТИ ВІДВІДАЛИ ПІДРОЗДІЛИ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ НА ПРИАЗОВ’Ї.

    В рамках робочого візиту на схід України, представники Київської асоціації військових аташе (КАВА) відвідали підрозділи, що залучені до проведення операції Об’єднаних сил на Маріупольському напрямку.
    Як повідомили під час брифінгу військові дипломати, що акредитовані в Україні, метою візиту є вивчення фактичної ситуації в районі проведення бойових дій, а також достовірне інформування вищого керівництва країн, які представляє Асоціація.
    - Виїзди військових аташе в район проведення ООС ми проводимо щороку. Для наших закордонних партнерів це прекрасна можливість на власні очі побачити, що тут відбувається й оцінити реальний стан справ безпосередньо на місці. І це є свідченням безпрецедентної підтримки України на світовій арені, - зазначив заступник начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України полковник Валентин Левчик.
    Під час візиту до Маріупольського морського торговельного порту, делегація іноземних гостей взяла участь у брифінгу командира тактичної групи «Маріуполь» щодо поточної ситуації в Азовському морі та агресивних дій росіян в його акваторії. Військові дипломати відвідали стоянку кораблів тактичної групи «Тритон» Об’єднаних сил та здійснили оглядову екскурсію пошуково-рятувальним судном «Донбас» ВМС ЗСУ.
    Цього ж дня представників військово-дипломатичного корпусу ознайомилися з особливостями та умовами роботи на Маріупольському напрямку військового мобільного госпіталю та Регіонального Центру з розмінування Державної служби з надзвичайних ситуацій України.
    Військові аташе країн-партнерів висловили стурбованість щодо ситуації на сході та запевнили українську сторону у всебічній підтримці.
    На завершення свого візиту представники КАВА, на чолі з аташе з питань оборони Італійської Республіки, президентом асоціації полковником Рікардо Крістоні, ознайомилися з діяльністю контрольного пункту в’їзду та виїзду «Гнутове».
     

    Images:

    80118704_735058546986764_1940139222702751744_o.jpg
    78804635_735056713653614_5058782265580978176_o.jpg
    78862071_735056220320330_401103005748822016_o.jpg
    78929274_735058036986815_8241536113487904768_o.jpg
    79082156_735056093653676_5090490712047222784_o.jpg
    BART28, taki_spravy, Карапузик та 2 іншим подобається це.
  14. GerichB

    GerichB Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    683
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Попал под машину – плати: пешеходов заставят оплачивать ремонт авто, которое их сбило.

    Иск можно подать даже к погибшему пешеходу (к его наследникам).
    Пешеходы, виновные в ДТП, теперь обязаны отвечать материально за свои действия – такое решение вынес на днях Верховный Суд Украины. Юристы говорят, что такая ответственность была прописана в Гражданском кодексе, но на практике суды ее почти не применяли, а принятые решения отменял вышестоящий суд. Теперь судьи при рассмотрении таких дел обязаны учитывать решение ВСУ.
     
    Останнє редагування модератором: 11 гру 2019
    ZioViktor, Serzh180473, Карапузик та 4 іншим подобається це.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Через суттєве збільшення стипендій потрібно поступово зменшувати відсоток тих, хто потенційно їх може отримувати, але наступного року збільшення не закладали.

    Про це розповіла міністерка освіти і науки Ганна Новосад в інтерв'ю РБК-Україна.
    Новосад зазначила, що є два типи стипендій - соціальні та академічні. За її словами, соціальні стипендії потрібно верифікувати.
    "Ці стипендії мають отримувати саме ті категорії студентів, які їх потребують", - додала вона.
    Міністерка освіти вважає, що академічні стипендії мають бути значно вищими, ніж є зараз, але на наступний рік поки збільшення не закладали.
    "Коли ж говоримо про академічні стипендії, то, як на мене, це має бути інструментом мотивації найкращих. Вони мають бути набагато вищими, ніж є зараз. На наступний рік поки збільшення не закладали. Але все ж через суттєве збільшення стипендій ми маємо поступово зменшувати відсоток тих, хто потенційно їх може отримувати", - додала вона.
     
    Славко Кара подобається це.
  16. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    В столиці проведуть реконструкцію Центрального та Південного залізничного вокзалів та площ перед ними.

    Реконструкцію і вокзалів почнуть зсередини, після чого планують змінити й зовнішній вигляд привокзальних площ.
    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Наш Київ”
    В Укрзалізниці обіцяють, що вокзал буде сучасний, зручний, без хаотично припаркованих автомобілів і стихійної торгівлі. Торговельні точки, які заважають вільному переміщенню пасажирів, або псують інтер’єр – ліквідують. Зручні та невикористані площі – комерціалізують. Крім того на базі залізничного вокзалу з’явиться торговельно-розважальний центр.
    Тендер через систему Prozorro, де оберуть партнера розпочнеться за декілька місяців. Партнер візьме в оренду торговельні площі на Центральному та Південному вокзалах, а також в конкорсі – «коридорі», що з’єднує будівлі вокзалів. Загальна площа приміщень під здачу становитиме понад 10 тисяч квадратних метрів.За попередніми оцінками на облаштування нових торговельних місць потенційний орендар витратить близько 70 млн грн. В Укрзалізниці очікують, що доходи від оренди приміщень після реконструкції зростуть в 7 разів.
     

    Images:

    image_originals.jpg
    image_originals-1.jpg
    image_originals-2-1-1.jpg
    Без названия (1).jpg
    Карапузик, Surovyy та форт55 подобається це.
  17. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    На Дніпропетровщині робочі раптово відкопали залишки бiйцiв Вермахта.

    На Дніпропетровщині у Апостолівському районі під час земельних робіт робочі екскаватором відкопали поховання часів Другої Світової війни.
    Були знайдені три скелети, на яких були німецькі стальні шоломи.
    Бійці будуть перепоховані на спеціальному кладовищі для німецьких бійців.
     

    Images:

    94f59fd85c98c236921c3b0727f1757b-wide-big.jpg
    3N1fsRnHWbqfVhVzAbSZnB3yLNKbYlw7GwB2TqBc.jpeg
    a2vISA4CF2EL96sDX0ckpqNGMyq8ZsnnGC6MR04H.jpeg
    uUgsEAl8E6EWSNz7AyPy0Uct6dz5sybkskOEBuHD.jpeg
    копалкин, juve, Ervin41 та 11 іншим подобається це.
  18. динар

    динар Moderator

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    72
    Повідомлення:
    4.429
    Доброго ранку панове!
    Смачнющої кави і вдалого дня!
    Сьогодні День Сухопутних військ України!!! :smile_14::smile_14::smile_13::smile_13:
    Щирі вітання!!!
    Здоров'я, сил, наснаги! Велика дяка воїнам!

    79184572_1481757465309109_8448931786334928896_n.jpg
     
    Semargl, Gogi 514, BART28 та 32 іншим подобається це.
  19. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Съемочную группу российского пропагандистского телеканала "Звезда" пустили в Украину.

    Как пишет сайт телеканала, съемочная группа "Звезды" оказалась одними из первых российских журналистов, пропущенных в Киев после приглашения президента Украины Владимира Зеленского, сделанного на саммите "нормандской четверки" в Париже 10 декабря.
    Негласный запрет на въезд для российских репортеров в Украину действовал с 2014 года.
    "Наша съемочная группа летит в Киев. Господин президент Владимир Зеленский на пресс-конференции сам пригласил журналистов в гости. Мы решили проверить, держит ли он обещания, пропустят ли нас через таможню. Рядом со мной оператор в полном снаряжении - техника и микрофон с нашим логотипом", - рассказала корреспондент "Звезды" Диана Сирази.
    Как отмечают российские пропагандисты, чтобы якобы выполнить свой профессиональный долг и попасть в Киев, журналистам порой приходилось придумывать причины - говорили, что едут на концерт, на свидание или, что ждет больная бабушка.
     
  20. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Служба безпеки України викрила агента російських спецслужб.

    Військовослужбовець одного з підрозділів, дислокованих у районі проведення Операції об’єднаних сил, періодично відвідував своїх близьких родичів на території РФ. Після чергового перетину державного кордону чоловік потрапив у поле зору спецслужб РФ. Представники ФСБ змусили нашого громадянина надати письмову згоду на негласне співробітництво. Для цього вони використовували психологічний тиск та погрози на адресу рідних затриманого. За задумом «кураторів» чоловік мав збирати й передавати відомості про кількість особового складу, озброєння та військову техніку українських підрозділів. Представників ФСБ насамперед цікавила інформація про радіолокаційні станції, зокрема її можливості з виявлення повітряних цілей та відстеження польотів військової авіації ЗС РФ. Погрози на адресу рідних українця ставали дедалі жорсткішими, тому чоловік звернувся до СБУ та розповів про всі обставини свого вербування й отримане доручення. Суд врахував те, що громадянин України не виконав злочинного завдання іноземних спецслужб і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та отримане завдання, і звільнив його від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. СБУ нагадує, що громадянин України, який на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно повідомив органам державної влади про свій зв’язок з ними та отримане завдання, згідно з ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності. - See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/6843#.GMvRcUqY.dpbs
     
    Карапузик, taki_spravy, Surovyy та 4 іншим подобається це.
  21. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Закон діятиме до 31 грудня 2020 року включно

    Верховна Рада України 12 грудня на позачерговому засіданні внесла зміни до статті 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» щодо продовження терміну його дії на один рік – до 31 грудня 2020 року включно. Рішення підтримали 320 народних депутатів. Не голосували у повному складі фракції «Голос»та «Батьківщина».
    Закон про особливий порядок самоврядування на Донбасі авторства тодішнього президента Петра Порошенка Верховна Рада ухвалила у вересні 2014 року терміном на три роки. Він передбачає, що особливий порядок на окремих територіях буде введений «після виконання всіх умов, викладених у статті 10 закону, зокрема в частині, що стосується виведення всіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України».
     
  22. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» спустили на воду перше несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500.

    Усього виробничою програмою передбачено будівництво ще трьох таких суден. Таким чином станом на сьогодні флот компанії налічує 77 одиниць.
    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.
    Перша секція судна проєкту В1500 була урочисто закладена на стапельному майданчику суднобудівного заводу «НІБУЛОН» 20 вересня 2019 року під час міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019. Судно працюватиме на річках, транспортуючи вантажі по всій Україні. Судна проєкту В1500 призначені для перевезення генеральних та навалювальних вантажів, а також для забезпечення будівництва та реконструкції власних об’єктів інфраструктури необхідними матеріалами. Вантажомісткість судна становить 1500 тонн, площа вантажної палуби – 860 кв. м. Довжина судна – 75 м, ширина – 17 м, висота борту – 3,5 м.
    Для побудови одного судна було витрачено близько 700 т листового та профільного металопрокату, 200 т листового металопрокату і профілю для виготовлення деталей механо-слюсарної частини, 4,5 км кабелю, 30 т зварювальних матеріалів та понад 12 800 л лакофарбових матеріалів.
     

    Images:

    22206.jpg
    22210.jpg
    22211.jpg
    22213.jpg
    Карапузик, Derflinger-1, taki_spravy та 3 іншим подобається це.
  23. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина


    Народный депутат Юрий Корявченков, больше известный как Юзик, сегодня утром прибыл на место трагедии, к сгоревшему дому Асвадурова. Свой белый джип депутат оставил со стороны улицы Пушкинской, тем самым заблокировав проезд. Когда пожарная машина не смогла проехать к зданию, нардеп поспешил к своему авто. На место трагедии он больше не возвращался
     
    BART28, taki_spravy, Ervin41 та ще 1-му подобається це.
  24. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Сотрудники оперативно-розыскного подразделения Отдельного контрольно-пропускного пункта "Киев" разыскали и задержали гражданина Кыргызстана, который на днях выпрыгнул из поезда "Минск-Киев", чтобы избежать процедуры пограничного контроля.

    Об этом сообщает пресс-служба ГПСУ.
    Три дня назад мужчина 1977 года следовал поездом из Беларуси в Украину. Поскольку пассажиры указанного поезда проходят процедуру пограничного контроля на железнодорожной станции "Киев-пассажирский", иностранец решил не ждать прибытия до железнодорожного вокзала и на ходу выпрыгнул из вагона на подъезде к Киеву. Отсутствие одного из пассажиров пограничники обнаружили во время мероприятий контроля и проверки списка пассажиров поезда. Проводник сообщил, что иностранец, возможно, бежал через нерабочий тамбур между вагонами.
    Пограничники по данному факту сразу оповестили компетентные правоохранительные органы и начали поиск беглеца.
    В результате принятых мер пограничникам удалось найти киргиза в г. Переяславе Киевской области.
    Мужчина умышленно выпрыгнул из поезда, поскольку знал, что въезд в Украину ему уже был запрещен сроком на 5 лет. За совершенное правонарушение ему придется отвечать в суде.
     

    Images:

    450x600.jpg
    Карапузик, taki_spravy та proview подобається це.
  25. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.266
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Львівський суд зобов’язав СБУ перевірити Ігоря Коломойського на предмет державної зради

    Галицький суд Львова зобов’язав СБУ у Львівській області з’ясувати, чи є в інтерв’ю Ігоря Коломойського, яке він дав The New York Times. Копію ухвали суду розмістив на своїй сторінці у соцмережі львівський активіст Іван Спринський. «Галицький районний суд міста Львова зобов’язав осіб СБУ у Львівській області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і провести досудове розслідування за заявою громадської організації «Рабів до раю не пускають» про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 111 КК України (державна зрада).», – говориться в ухвалі.
    Водночас Іван Спринський повідомив, що ще 14 листопада він звернувся до СБУ у Львівській області з заявою про вчинення кримінального правопорушення Ігорем Коломойським. Але посадовці служби безпеки не відреагували на його повідомлення. То ж активіст подав позов до суду.
    Як відомо, Ігор Коломойський в інтерв’ю виданню The New York Times запропонував відмовитися від співпраці з Міжнародним валютним фондом, а натомість брати кошти у Російської Федерації. Про це він заявив напередодні візиту представників МВФ до України. І хоча прессекретарка президента України Юлія Мендель заявила, що Коломойський не є представником команди президента, а колишній секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Данилюк назвав висловлювання Коломойського блефом, місія МВФ поїхала з України, так і не отримавши гарантій влади, що Приватбанк не опиниться знову в руках олігарха.
     
    RuslanUA, Карапузик, ДАГОТ та 14 іншим подобається це.
  26. GerichB

    GerichB Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    683
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    По делу об убийстве Шеремета задержаны сержант ССО Андрей Антоненко и волонтер Юлия Кузьменко

    Задержанными фигурантам дела об убийстве Павла Шеремета являются рок-музыкант, сержант ССО Андрей Антоненко (Riffmaster, Риф, автор песни "Тихо прийшов, тихо пішов") и волонтер Юлия Кузьменко

    У справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрюють Яну Дугарь, Юлію Кузьменко, Антоненка, подружжя Грищенків.
    Про це повідомив заступник голови Нацполіції Євген Коваль.
    У день вбивства Павла Шеремета кілька учасників групи не використали телефони - вони лежали на одному місці.
    Зазначається, що це нетипова поведінка для цих людей.
    "Майже добу телефони лежать без активності", - розповів Коваль.
     
    Останнє редагування модератором: 12 гру 2019
    Славко Кара подобається це.