1. Штуцер ROSSI 300blk відгуки власників.
     
  2. Интересные лоты

    1. Всі питання за тел 0679710073 або в комент.
      45000 грн.
    2. Продам ОП СКС 1954 р.в. кал. 7,62/39, Харківська обл. відповім на всі питання в особисті. Карабін в...
      45000 грн.
    3. Тактико-технічні характеристики Калібр – 223 Rem Загальна довжина – 720 мм Маса (з набоями) – 3,635...
      150000 грн.
    4. Карабин LSA Grunt 15 кал .223 Rem 16" Grunt-15 – ультралегка серія вогнепальної зброї від Lead...
      48000 грн.
    5. 22 LR Гвинтівка в доброму стані Настріляв до 1500 пострілів Магазин на 10 набоїв
      15000 грн.
  3. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Доброго вечора. Ви його в руках тримали? Там шат в нової " зброї"
     
    MEZZ@ likes this.
  4. Так я його придбав. Шату не має
     
  5. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Зніміть цівйо. І будете " приємно" здивовані. Або вам пощастило.
     
  6. Зняв. Шат відсутній і поздовжний і поперечний.
     
    turist1967 likes this.
  7. Напевне пощастило.
     
    nice UND pretty and turist1967 like this.
  8. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Вітаю. В по відстрілу буде все добре. Ця палка стрілялка стріляє добре і тихо;)
     
  9. Вітаю. Цього місяця відстрілюва такий карамультук і в такому калібрі.
    На 100 м. полетіло погано, думав оптика, бо була бу.
    Став дивитись, а там шат вертикальний, з цевйом, з коробки.
    Я офігів. Нічого путнього я не добився, хз чого, може оптика.
    Ще пробував Россі Візард з двома стволами, гладкий і наріз. В принципі, якщо ви зрозуміли натяк пана Туриста, то починайте з того, для чого воно вам.
    Краще купіть ИЖ-18 МН.