1. Штуцер ROSSI 300blk відгуки власників.
     
  2. Интересные лоты

    1. Ящик з-під 5,56 мм (цинк, порожній). Розміри та стан дивитись на фото.
      380 грн.
    2. Тубус від міни 120 мм, MORTAR SHELL. Матеріал пластик. Комплектацію, стан та розміри дивитись на фот...
      450 грн.
    3. (в наличии 14 шт.)
      Ящик с 12.7 (50 Cal) а также из под взрываков NATO. Скидки от 4 штук
      350 грн.
    4. Тубус з-під ракети гелікоптера Мі-8. Стан та розміри дивитись на фото.
      699 грн.
    5. Ящик деревʼяний міцний порожній Ширина -32 см Висота -19 см Довжина -90 см Відправка в пакування за...
      600 грн.
  3. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Доброго вечора. Ви його в руках тримали? Там шат в нової " зброї"
     
    MEZZ@ likes this.
  4. Так я його придбав. Шату не має
     
  5. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Зніміть цівйо. І будете " приємно" здивовані. Або вам пощастило.
     
  6. Зняв. Шат відсутній і поздовжний і поперечний.
     
    turist1967 likes this.
  7. Напевне пощастило.
     
    nice UND pretty and turist1967 like this.
  8. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Вітаю. В по відстрілу буде все добре. Ця палка стрілялка стріляє добре і тихо;)
     
  9. Вітаю. Цього місяця відстрілюва такий карамультук і в такому калібрі.
    На 100 м. полетіло погано, думав оптика, бо була бу.
    Став дивитись, а там шат вертикальний, з цевйом, з коробки.
    Я офігів. Нічого путнього я не добився, хз чого, може оптика.
    Ще пробував Россі Візард з двома стволами, гладкий і наріз. В принципі, якщо ви зрозуміли натяк пана Туриста, то починайте з того, для чого воно вам.
    Краще купіть ИЖ-18 МН.