Штик

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Logik P 38, 12 січ 2026.

  1. Logik P 38

    Logik P 38 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львов
    IMG20251231144855.jpg IMG20251231144843.jpg IMG20251231144735.jpg IMG20251231144809.jpg IMG20251231144749.jpg Доброго дня. Підкажіть це штик ніж Австрійський? Яка модель? З пов.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ствол и ствольная коробка КМ 38. Документов,к сожалению, нет. Деактив на фото. Любые дополнительные...
      3000 грн.
    2. (в наявності 12 шт.)
      Состояние 99 из 100
      100 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Не використовувалося.
      950 грн.
    4. Б/У, имеется небольшая трещина у переднего наконечника.
      200 грн.
    5. (в наявності 14 шт.)
      Оригинал Состояние нового
      300 грн.
  3. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    Тихий Омут
    Штыки нужно выставлять с размерами , примерно как четвертая строка слева сверху .
    Скорее всего он вот этот .
    Снимок экрана 2026-01-12 в 11.43.30.png
     
    duke6kirill подобається це.
  4. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    Манліхер М95
    Австро-Угорщина
     
    Logik P 38 подобається це.
  5. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    Тихий Омут
    Желающие могут поставить три снимка рядом и поискать сходство и различия :) :) :)
    8.png
     
  6. Logik P 38

    Logik P 38 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львов
    Дякую
     
    lgg1969 подобається це.