Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Ватсон, 3. Apr. 2026.
Добрий день. Прошу оцінити, клейма немає
Поляк Не багато-1000 го
Перепрошую-помилився-це скоріше не поляк а чех Ціна не змінилась
А чому тисячу вроді лезо не сточене
Точений 100% .кнопка зточена по саму пяту. відсутні накладки і заполірований