Штик-ніж к98

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем Толык, 14 січ 2018.

  1. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Добрий вечір, шановні!
    Підкажіть будь ласка по клейму. Це Іран?
    З повагою

    IMG_20180114_174040.jpg IMG_20180114_174059.jpg
     
    antykvar_2009 та li4nost подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Чуйка 2.0 Працює
      13000 грн.
    2. Вдосконалена цівка для сімейства Сайги, виготовлена з посиленого стійкого до високих температур полі...
      2500 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Выстрел от 40-а мм гранатомета. Лендлиз. Полностью пустой и безопасный. Цена указана за один макет....
      650 грн.
    4. Б.У. Работяга еще побегает Вы получите именно тот товар , который на фото в лоте * -Любые дополнител...
      131 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина копія.
      180 грн.
  3. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    нет,это фриц)если не лениться и вбить клеймо в "гугл" то сразу все станет ясно)))
     
    para_bellum, antykvar_2009, romarios та 2 іншим подобається це.
  4. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    Немец. Плохо вижу, если cul E.Pack & S., а если cvl WKC
     
    Толык подобається це.
  5. LEON 53

    LEON 53 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    867
    Адреса:
    Киев
    Напряг зрение -- WKC - 43год выпуска.
     
    Останнє редагування: 14 січ 2018
    Мигел, romarios, AndyB та 4 іншим подобається це.
  6. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Дякую! Товаришу кум приніс, сказав Іран, попросив десь пристроїть.
     
    antykvar_2009 та LEON 53 подобається це.
  7. МИТЯЙ_7

    МИТЯЙ_7 Feldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    492
    Адреса:
    КУБА!
    cul- Ernst Pack und Sohne, город Solingen 1943г.
     
    Толык подобається це.
  8. LEON 53

    LEON 53 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    867
    Адреса:
    Киев
    Рекомендую теперь Вам теперь напрячь зрениее. У меня был точно такого производтеля с таким же годом выпуска.
     

    Images:

    IMG_20180114_174059.jpg
    Останнє редагування: 14 січ 2018
    Толык, Kollekzioner та 11aliaksandr подобається це.
  9. AndyB

    AndyB Leutnant

    Повідомлення:
    2.855
    Адреса:
    Словакиа
    43cvl, eto pisanoj kod italic font verzia tolko u WKC.s uv.Andy
     
    romarios, Толык та LEON 53 подобається це.