Штик на оцінку

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Атттила, 2 лип 2023.

  1. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Вітаю, допоможіть будь ласка приблизно оцінити штик, додаткові фото по запросу?
     

    Images:

    20230702_185802.jpg
    20230702_185811.jpg
    20230702_185817.jpg
    20230702_185824.jpg
    20230702_185832.jpg
    20230702_185828.jpg
    Олег Грабовский, \Lisovik/, kley та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
    2. Все, як на фото, В доброму колекційному стані. Гарний інтерʼєрний поедмет. Є клеймо з номером 1214 G...
      1490 грн.
    3. Стан по фото. Масивні. Є клейма.
      1490 грн.
    4. Оригінал . Коп. Ігольниця у вигляді слуги-негра, що розриває собі на грудях камзол та ніби каже нам...
      485 грн.
    5. Все, як на фото. У цілком робочому стані. Є клейма.
      1680 грн.
  3. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.453
    Приветствую. Это у вас 6Х5. По цене 50-60$ или 2000-2500гривен.
     
    TarASha, Иван Скрипник, \Lisovik/ та 8 іншим подобається це.
  4. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.104
    Доброго дня,на аукціоні бачив ціну на штик-ніж АК 6х5 в 1900 грн.З повагою
     
    valerka, TarASha, pinair та 11 іншим подобається це.
  5. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Дякую
     
    Олег Грабовский, kley та Otryta подобається це.