Шприг міна

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Valera499, 19 июн 2023.

  1. Valera499

    Valera499 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    686
    Сообщения:
    1.082
    Адрес:
    Украина
    Доброго вечора форумчани.сьогодні попалось трохи по шприг мінах.підкажіть скільки на сьогодні можна просити .деактив вже поведений порожні.дякую.з пов.
     
    Олег Грабовский нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    2. 500 грн.
    3. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    4. В продаже только корпус. Динамо будет продаваться отдельным лотом. Об использовании в северных район...
      250 грн.
    5. Функціонує відмінно. Не кислочено. Обробка ВД40.
      50 грн.
  3. Valera499

    Valera499 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    686
    Сообщения:
    1.082
    Адрес:
    Украина
    Фото
     

    Изображения:

    IMG_20230619_162637_787.jpg
    IMG_20230619_162632_401.jpg
    IMG_20230619_162643_071.jpg
    IMG_20230619_162627_762.jpg
  4. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    642
    А чіткіші фото можна,а то наче в бані)))
    Мутня якість...
     
    dexter82, Габелла 99, barabas51 и 2 другим нравится это.
  5. Valera499

    Valera499 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    686
    Сообщения:
    1.082
    Адрес:
    Украина
    Завтра зроблю фото
     
  6. Valera499

    Valera499 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    686
    Сообщения:
    1.082
    Адрес:
    Украина
    Доброго добавив фото.підкажіть ціну +/-.дякую.з пов.повністю ммг.
     

    Изображения:

    20230620_183355.jpg
    20230620_183345.jpg
    20230620_183339.jpg
    20230620_183336.jpg
    20230620_183333.jpg
    20230620_183331.jpg
    20230620_183326.jpg
    20230620_183322.jpg
    20230620_183319.jpg
    20230620_183311.jpg
    20230620_183304.jpg
    20230620_183017.jpg
    20230620_183011.jpg
    20230620_183009.jpg
    20230620_183006.jpg
    20230620_183004.jpg
    20230620_183002.jpg
    20230620_182959.jpg
    20230620_182957.jpg
    20230620_182955.jpg
    20230620_182953.jpg
    20230620_182945.jpg
  7. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    101
    Сообщения:
    5.377
    Адрес:
    десь у кущах
    Вітаю. Колись були 500 грн. штука. +, -. Бо збирався свою продати. Зараз не знаю. Шпринг міна ZZ - 35.
     
  8. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Вітаю. Напевно гривень 300 буде коштувати, але якщо з набором взриваків, то і більше