Шолом СШ 40 дивний

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Österreicher 2018, 2 июн 2024.

  1. Österreicher 2018

    Österreicher 2018 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    198
    Сообщения:
    245
    Адрес:
    Linz
    Всім привіт! Шолом СШ 40, дивний підшоломник і ремінець для підборіддя.
    Клейм на шоломі не виявив, є тавро на м'якій вощеній тканині підшоломника але прочитати його немає можливості. Вперше бачу шкіряний ремінець, але це точно не польський шолом. Цікавить ідентифікація шолома на період чи після 1945 року. Питання це радянський шолом СШ40 на війну чи післявоєнній? Заздалегідь дякую за інфу!
     

    Изображения:

    20240602_171324.jpg
    20240602_171514.jpg
    20240602_171501.jpg
    20240602_170856.jpg
    20240602_171236.jpg
    20240602_170816.jpg
    20240602_170747.jpg
    20240602_170719.jpg
    20240602_170656.jpg
    20240602_170633.jpg
    20240602_171157.jpg
    20240602_170934.jpg
    20240602_170919.jpg
    20240602_170856.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. Открытка поздравительная .Патриотика.
      400 грн.
    3. сост.на фото
      220 грн.
    4. Кайзер Вильгельм II.- Оригинальная почтовая открытка
      600 грн.
    5. сост.на фото
      200 грн.
  3. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    178
      проданные:
    809
    Сообщения:
    5.292
    Адрес:
    Любая 8
    Доброго!
    Це угорський М50
     
    kripers338, Otryta, Tartar и 8 другим нравится это.
  4. Österreicher 2018

    Österreicher 2018 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    198
    Сообщения:
    245
    Адрес:
    Linz
    Дякую! Навіть не знав що вони юзали цей шолом, тобто цей шолом був виготовлений вже після війни для угорської армії.
     
    TarASha нравится это.