Шолом м 40

Dieses Thema im Forum "Реставрація знахідок" wurde erstellt von Чародій, 27. Juni 2022.

  1. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Вітаю. Є якийсь сенс кислотити щавелькою?
    Я так розумію що фарби не буде. З повагою
    IMG_20220622_165847_174.JPG IMG_20220622_165914_759.JPG IMG_20220622_165930_319.JPG IMG_20220622_165944_166.JPG
     

    Images:

    IMG_20220622_165957_204.JPG
    IMG_20220622_170013_949.JPG
    IMG_20220622_170056_061.JPG
    IMG_20220622_170108_044.JPG
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Копані.
      250 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. Диаметр 16 мм, пластмасса, металлизированное покрытие, металл, состояние по фото Пересылка Укрпочтой...
      180 грн.
    5. Размер 23мм. 1944-45 года. Состояние по фото
      750 грн.
  3. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    336
    Ort:
    киев
    Как по мне - шльомику уже все равно....:D
     
    drons, HellHound und Чародій gefällt das.
  4. Friedrich Bruno

    Friedrich Bruno Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    14
      проданные:
    68
    Beiträge:
    1.489
    Ort:
    Ukraine
    Смысла в щавеле кислотить нету. Разве что в лимонной кислоте полностью чистить перед реставрацией
     
    Моби_002 gefällt das.
  5. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    336
    Ort:
    киев
    В уксусе дешевле.... И ещё предварительно обжечь...
     
  6. ZOLLINGEN

    ZOLLINGEN Hauptmann

    Beiträge:
    2.992
    Ort:
    Pagan Land
    Если хотите прям идеально чистый металл, то можно сделать электролиз, а потом уже смотреть по факту что делать с каской дальше.
     
    Моби_002 gefällt das.
  7. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    До білого металу якраз не потрібно, я цікавився чи буде фарба. Але всеодно, дякую за увагу до теми. З повагою!
     
    Моби_002 gefällt das.