Школа снайперов "Дикое поле"

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Jarod_Martin, 8 чер 2016.

  1. Kapkac

    Kapkac Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    123
    Адреса:
    Kiyv
    Не не не, это суходрочь, мутный поток сознания, какой отвечать, инет воин... Я бы сказал это не базар а так пердёж в лужу )))
     
    Unnamed Player, Evgeniy_K та ->Alexander. подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. В наявності в Україні! Новий S&B 6-36x56 PM II пропонує найкраще рішення для стрільби на середні та...
      210000 грн.
    2. ATN X-Sight-LTV 3-9x Приціл в стані нового. Причина продажу перехід на тепловізор. Приціл використо...
      12000 грн.
    3. Кронштейн Смірнського під приціл ПЕ База під граньонку Мосіна. гвинти в комплекті. матеріал- сталь....
      7500 грн.
    4. Magpul MBUS (Magpul® Back-Up Sight) - це ефективна система відкритих складаних прицільних пристосува...
      5499 грн.
    5. Ізраільський бойовий коліматорний приціл Meprolight MEPRO M21, новий в коробці, для роботи не потреб...
      19000 грн.
  3. Шум308

    Шум308 Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Киев
    Возможно Евгений воспользовался услугами экстрасенсов, выкатывая яйцом профиль Sawwa, специалисты потустороннего сделали однозначный вывод))

    Ф: Sa
    И: W
    О: Wa

    Ещё никогда, Штирлиц, не был так близок к провалу...)))
     
    Evgeniy_K подобається це.
  4. Кролик 1

    Кролик 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    813
    Человеку лень даже карту викимапии посмотреть. :( Не трать на него время. Ну или про бисер ...
    :beer:
     
    Останнє редагування: 15 бер 2019
    Хантер ua., Evgeniy_K та ->Alexander. подобається це.
  5. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    Дело в том, что, несмотря на отсутствие в нынешнем УК наказания за клевету, статья 114-1 УК Украины, тут может быть повёрнута и против сутяжника, препятствующего деятельности (учебного центра) ВСУ, путём искусственного создания череды проверок, на основе ложных обвинений... Ну, примерно - как-то, так, я это вижу.
    Думаю, если их достанет этот цирк, они подключат настоящих специалистов в юриспруденции, дабы надолго лишить возможности саботировать "нормальный учебный процесс"... ;)
     
    Останнє редагування: 15 бер 2019
    Evgeniy_K подобається це.
  6. Шум308

    Шум308 Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Киев
    Внимательность, не только спасает жизнь, но и не даёт ввести в заблуждение...
    Интересно, кроме меня, ещё кто-нибудь заметил, манипуляцию в теме с «грамотой»?))

    Ще прикольно - «Дике поле каже», це де воно каже таке???
    Невже на OLX відгукнулись? Чи може, всеж таки знайшлася та сама Аптека, де в одному з віконець, прислухалися до вимог пацієнта, та надали офіційні коментарі від ДП, у вигляді галапередолу без рецепта?))

    Где пруфффффффф?
    Так можно придумывать любую ахинею, подавать под соусом «ДП каже» и с неутомимым усердием обосновывать, как не право ДП в своих высказываниях...

    Шо вам сегодня сказал, этот продажный коррупционер, командир В/Ч в Броварах? Он же не мог пригнорить ходоков из ВСП?
    Наверняка пригласил в часть, чайком с печенькой угостил, после чего, во всем сознался, под протокол, как продал родину за вискарь мошенникам и аферистам, осталось ждать вечернего выпуска новостей, там все будет, Верно?
     
    Ikgrecc, Kapkac, Evgeniy_K та 2 іншим подобається це.
  7. Мастер

    Мастер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.110
    Адреса:
    Киев, Украина
    Не шановное число пи, вы ксиву жЮрналиста уже купили? В не законный способ, как планировали. В отличии от вас, пруф с вашим желанием купить сию корочку я приколол выше... Так, что там с вашим правдолюбием?

    А то ещё недавно кто-то рассказывал о тайнах журналиста и законное право скупать информацию. Так вы как, уже жЮрнаГлист или все ещё отсебятина?
     
    ->Alexander., Evgeniy_K та Шум308 подобається це.
  8. Evgeniy_K

    Evgeniy_K Feldwebel

    Повідомлення:
    384
    Доповідаю великими літерами голосом через рота: нема ніякої групи. Вже...
     
    ->Alexander., Шум308, den_wds та ще 1-му подобається це.
  9. Kapkac

    Kapkac Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    123
    Адреса:
    Kiyv
    Ещегонгов!!! В смысле довайте следующую...o_O
     
    ->Alexander., Мастер та Evgeniy_K подобається це.
  10. Шум308

    Шум308 Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Киев
    Бідолашні хлопці...який жах...люди дорогенькі, шо ж це коіться?
    Яж попереджав вчора, що це стрьомне місце, про те що там коіться вже 34 сторіки лайна написано, а ле ж ніт! Поперлися... мабудь дарвіністи...
     
    Мастер та Evgeniy_K подобається це.
  11. Мастер

    Мастер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.110
    Адреса:
    Киев, Украина
    Так говорят, что ещё наряд ВСП с собой брать собирались) какой кашмар. С понедельника дрожу, все жду, когда же боятся начать... А тут все пшиииик, и здулся чувак с раздвоение личности)
     
  12. Шум308

    Шум308 Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Киев
    Так ми ж за зниклий наряд ВСП та групу журналістів, зараз і говоримо.
    Ні, я все ще сподіваюсь, що завтра з ранку, вони всі вийдуть на зв‘язок і все буде з ними гаразд. Але, ви ж розумієте, вони повернуться з відти, вже зовсім іншими людьми, із Стокгольсмським синдромом, це що найменьше, до того ж, невиключено і ПТСР.

    Я вже раніше чув, за ці технологіі впливу на людську свідомість, от в Дикому полі роблять те саме, з початку тобі дають апельсинку...)))
     
    ->Alexander. подобається це.
  13. Kapkac

    Kapkac Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    123
    Адреса:
    Kiyv
    Ура!!! Вот и вывели на чистую воду!!!!
    Комрады я запутался, это зрада Чи перемога?
    :smile_16:
     
    Ikgrecc та Evgeniy_K подобається це.
  14. Evgeniy_K

    Evgeniy_K Feldwebel

    Повідомлення:
    384
    Нехай щастить!
    Чи ні, нех@й шастать ;)

    - Доброго дня, до Вас наші колектори сьогодні приходили?
    - Я ж сказав: грошей немає, як будуть - віддам.
    - Да до біса гроші, колектори де???!!!
     
    Kapkac, Мастер, ->Alexander. та ще 1-му подобається це.
  15. Evgeniy_K

    Evgeniy_K Feldwebel

    Повідомлення:
    384
    Я дробовик віддам лише з набоями. Використаними.

    А Сава як ми вже знаємо конкретний балабол :)


    ———————
    З повагою,
    Євген
     
    Мастер та Ikgrecc подобається це.
  16. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Повідомлення:
    1.024
    Адреса:
    Ненька. Portae caelestis.
     
    Dmitriy1976, LugerMortalis, Evgeniy_K та 2 іншим подобається це.
  17. Ikgrecc

    Ikgrecc Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    306
    Адреса:
    Київ
    Всі ознаки, що під час срочки її не докохав старшина (
     
  18. Мастер

    Мастер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.110
    Адреса:
    Киев, Украина
    Парни, я же говорил - не кидайте это в озеро. Всплывёт. В следующий раз просто прикапывайте.
     
    Evgeniy_K та ДВ762 подобається це.
  19. Кролик 1

    Кролик 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    813
    А еще здесь можно поговорить на тему каких "специалистов" выпускает Десна. Сравнить их невьебенный "профессионализм" с некотрыми необученными лохами ;), которые служат в ВСУ после ДП. Сравнить с конкретными мишенями, результатами на соревнованиях, подтверждениями, с фотографиями и видео. Примерно такими:
    2017.03.03.jpg
    Это правильное удержание и сантехническая СВД. :( .... Изобретение инстрокторов Десны, если кто не понял. Позывной, из соображений этики, пока называть не будем.

    Потом можно и докладную приложить куда следует. О качестве подготовки ... А потом попробовать выяснить де ж зрада по суті
     
    Evgeniy_K, ->Alexander. та Hamer2109 подобається це.
  20. Kapkac

    Kapkac Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    123
    Адреса:
    Kiyv
    Это что за лютый пиздец? Это так у нас в Десне учат? Блять....
     
  21. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    нормально в Десні вчать. Ти коли там був останній раз? І зброю мають нормальну, котру потім курсанти отримують в бойовій частині при поверненні (згідно зданих випускних іспитів).

    Перед тим як волати про зраду я б хотів мати відповідь на 1 питання - скільки курсів в Десні пройшли ці люди і що в корочках в них записано. Саме там відповід на більшість питань.

    Досить вже тирсу пережовувати.

    І на останок - кількість і якість паперових мішеней не впливає на результат бойової роботи, пересвідчився в цьому багато дуже раз. Не кожен гарний стрілець в папір є гарним снайпером.
    Про змагання і мішені навіть не смішно - не кожен чемпіон-стрілець в папір дає той результат, котрого від нього чекають і для чого готують. Пересвідчивсяв тому багато раз. І навпаки - середній стрілець має не аби які результати.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
    Sawwa, Камча та Hamer2109 подобається це.
  22. Кролик 1

    Кролик 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    813
    Петя, ни надо ля ля. :( Я видел в 56 "обученных". Завтра могу исчо раз увидеть. Но не сильно хочется.
     
  23. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    я ще раз питаю - який запис вони мали у документах по закінченню Десни? Поки не буде відповіді - ото все базіканняяк раз і буде ля-ля. А записано там у всій більшості "снайпер 3го класу". Тому годі мені розказувати про погане навчання - подивись спочатку що вони закінчили, який курс. Курсів має бути 3, а без того, то просто пережовування тирси.
     
    Sawwa подобається це.
  24. Шум308

    Шум308 Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Киев
    Як що маєте можливість, лише те, що вважаєте за потрібне, розкажіть, яка зараз картина з навчанням в Десні?
    Знаю, що з моменту створення, там постійно покращувався рівень, але останні відгуки, чув від друзів, які проходили навчання в літку минулого року, тому дуже цікаво, що там зараз?
    Дякую!
     
  25. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    То Ви так раз в три дні буде щось таке з Вашими фантазіями писати?:D
     
    Evgeniy_K подобається це.
  26. Evgeniy_K

    Evgeniy_K Feldwebel

    Повідомлення:
    384
    Ну фантазія скуднішає.
    За три дні тільки і зміг придумати щоб повторити своє колишнє лайно але іншими словами :)

    Геній мислі, батько руської демократії (с) ;) із до цього часу працюючою у я Донецьку компанією, доречі.