Шабля,шашка???

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем хачік, 21 лют 2018.

  1. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    361
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    627
    Повідомлення:
    1.567
    Вітаю.
    Знайомому в руки попав такий "ножичок".
    Хочеться знати конкретніше що і чиє.
    Фото скинув тільки такі, так що сильно не кидайте в мене камінням,якщо річ варта уваги,будуть такі як потрібно
    Дякую
     

    Images:

    28235958_195984257653018_1629027700_n.jpg
    28236557_195984277653016_1398483764_n.jpg
    28308159_195984260986351_1702882276_n.jpg
    28380958_195984274319683_1245512850_n.jpg
    28381204_195984280986349_1935748806_n.jpg
    28381769_195984267653017_2066268112_n.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    2. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    3. 320 грн.
    4. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    5. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
  3. micromayor

    micromayor Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    209
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    396
    Повідомлення:
    1.608
    Адреса:
    Украина Харьковская
    Добрый вечер.Клинок достойный внимания,давайте объективные фото.
     
    хачік подобається це.
  4. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    361
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    627
    Повідомлення:
    1.567
    Дякую,а можна в двох словах що і до чого?
     
  5. micromayor

    micromayor Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    209
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    396
    Повідомлення:
    1.608
    Адреса:
    Украина Харьковская
    В двух словах- денег стоит,давайте фото.
     
  6. tralivali7

    tralivali7 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.999
    шашка кавказского типа.
     
  7. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Да.Шашка так называемого кубанско-кавказского типа.Но "уставшая " и с конкретными потерями.
     
  8. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    ЮБП
    Клин не особо достойный внимания. Клин в таком сохране - максимум 120 амербаксов. По 300 гривен за обоймицы - И все...
     
  9. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    361
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    627
    Повідомлення:
    1.567
    фото
     

    Images:

    DSC06290.JPG
    DSC06291.JPG
    DSC06292.JPG
    DSC06294.JPG
    DSC06296.JPG
    DSC06297.JPG
    DSC06298.JPG
    DSC06299.JPG
    DSC06300.JPG
    DSC06301.JPG
    DSC06302.JPG
    DSC06303.JPG
    DSC06304.JPG
    DSC06305.JPG
    DSC06306.JPG
    DSC06307.JPG
    DSC06308.JPG
    DSC06312.JPG
    DSC06313.JPG
    DSC06315.JPG
    Миша-Клад та Paul_Gudvin подобається це.
  10. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    ЮБП
    Какая длина предмета..... И что за травление на клине. Как на счет клейм...
     
  11. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    361
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    627
    Повідомлення:
    1.567
    Клейм не знайшов,травлення нерозбірливе,довжину скажу пізніше(забув поміряти)
     
  12. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Сделайте более чёткое фото имени мастера. Вы попытались, но не совсем..
     

    Images:

    DSC06302.JPG
  13. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    ЮБП
    Не встречал имен вытравленых....
     
  14. RokosovskyMarshal

    RokosovskyMarshal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    170
    Адреса:
    г. Харьков пр. Орджоникидзе
    похож на натуру только все серебро оторвали