шабля австрійська?

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем ingener007, 27 вер 2013.

  1. ingener007

    ingener007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    809
    Адреса:
    Ukraina
    Привіт усім!!! Маю таку шаблю:( ,є бажання реставрувати.Прохання до камаратів хто має едентичну прошу зробити шаблон клина на картоні і вислати:beer:.Попробую доварити і обробити відламаний кусок.Пропозиції і поради бажані.
     

    Images:

    P1040846.JPG
    P1040856.JPG
    P1040849.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Предложу нечастую штатную отвертку к нагану. Оригинал, состояние хорошее. Ранняя, потому что: 1) И...
      300 грн.
    2. Новий Клапан в зборі, до пневматичної лінійки , пістолетів АНіКС. Без встановлення та експлуатацій
      950 грн.
    3. (в наявності 6 шт.)
      Новый взрыватель МУВ 4. Из упарковки. Новый. В пластмассовом корпусе. Цена указана за одну штуку.
      800 грн.
    4. Маскувальна накидка ghillie/кікімора. Заводська, не кустарщина. Легке б/у, без дефектів
      2000 грн.
    5. проводка з герань 2
      3000 грн.
  3. ingener007

    ingener007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    809
    Адреса:
    Ukraina
    Та невже ніхто не має такого рідкісного предмета?:confused:
     
  4. ingener007

    ingener007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    809
    Адреса:
    Ukraina
    напевне у мене мегарідкісна шаблюка;)
     
  5. Серж777

    Серж777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    Киев, Украина
    Не редкая, просто ни кому не нужна, вот в коллекциях и не держат. Была аналогичная в продаже на соседнем форуме, если не продалась, напишите:
    http://forums-su.com/viewtopic.php?f=166&t=413226
     
  6. ingener007

    ingener007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    809
    Адреса:
    Ukraina
    дякую за посилання, але в мене трошки не така...
     
  7. Серж777

    Серж777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    Киев, Украина
    Так их видов было не счесть.