Сеткомет против дронов

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von qwerty3, 18. Okt. 2024.

  1. Lalaland

    Lalaland Schütze

    Beiträge:
    3
    Ort:
    Украина
    ІМХО будь яка стрілецька зброя проти камікадзе-дрона це глухий кут. Якщо невлучив або погано влучив, дрон влучить в тебе. Все залежить від одного пострілу, в дуже рідких випадках від кількох. Час на реакцію дуже обмеженний, кілька секунд - кілька десятків секунд. Обмежена дальність також є мінусом. Пасивні заходи та попереджуючі заходи і комбінація тактик найкращі ліки від цієї хвороби.
     
  2. Интересные лоты

    1. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&u...
      565 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на...
      250 грн.
    3. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2400 грн.
    4. Сандалі "Cotton Traders", розмір 7UK, наш 41.. Оригінал. Зроблено на британських ринок. Се...
      697 грн.
    5. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2400 грн.
  3. Briter

    Briter Oberleutnant

    Beiträge:
    1.549
    Ort:
    Lviv
    Згоден з усіма тезами, але крім того вже є позитивний досвід.
    І ще, є проста істина, щоб стріляти і попадати треба стріляти, тобто тренуватись. При совку починаючому 15 річному стендовику давали 30 патронів на тренування, через приблизно рік, залежно від результатів, 70.
    Не знаю як Ви, а я бачив тих хлопців на полюванні , решті без шансів.
    Не дуже велика частина військових з такою підготовкою, тому самі купляють набої і тренуються. Та і зброя також своя.
    Ще нагадаю прислів'я- спасіння потопаючих справа рук самих потопаючих.
     
  4. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
  5. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
  6. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
  7. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Beiträge:
    244
    Ort:
    Terra kozakorum
    Кацапи вже дожилися, що просять населення добровольно - примусово здавати свою зброю в армію.
    І нічого за це не
    буде.
     
  8. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Я ціни не знаю але якщо 7-8 к $ то це утопія
     
    Konrad Lorenz gefällt das.
  9. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Beiträge:
    244
    Ort:
    Terra kozakorum
    Хай потужний зробить мільйон підствольних сіткометів і все.
     
    Ph@ntom gefällt das.
  10. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    13000 гр
     

    Images:

    Screenshot_20241029_191813_TikTok.jpg
    qwerty3 und Konrad Lorenz gefällt das.
  11. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Beiträge:
    3.793
    Ort:
    Полесье
    Працює?
     
    кучукаю und Otryta gefällt das.
  12. ak1993

    ak1993 Leutnant

    Блин у нас в Херсоне такие системы делают и БЕСПЛАТНО отдают военным а тут 13000 это пиз..ц!!! :mad: как и половина волонтеров спаскудилась в гавно и косят себе бабло со сборов:mad: как же это зае...о:mad::mad::mad:
     
  13. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Подивіться тікток зробіть висновки
     
  14. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    911
    Ort:
    За стеклом
    Ті, хто реально стикався з фпвішками, розповідати про якісь сіткомьоти не буде.
     
  15. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    911
    Ort:
    За стеклом
    Свій перший, я навіть не побачив, лише почув і то, не довго.
     
    Konrad Lorenz gefällt das.
  16. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    911
    Ort:
    За стеклом
    Бабосіки ніхто не відміняв, особливо там, де відносно спокійно.
     
    Ph@ntom gefällt das.
  17. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    911
    Ort:
    За стеклом
    Краще подивитись у дупу чорта. Реально?
     
  18. КАСКАД

    КАСКАД Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    911
    Ort:
    За стеклом
    Давайте вже про цицькомьот помріємо, якщо все через дупу та тіккток.Покличемо вітю...
     
    Hind244, Барражер und Ph@ntom gefällt das.
  19. ak1993

    ak1993 Leutnant

    Сеткомет актуален для борьбы только с мавиками противника, и для того чтобы не раз..бать в хлам мавик а щатрофеить перепрошить и отправить обратно
     
  20. Briter

    Briter Oberleutnant

    Beiträge:
    1.549
    Ort:
    Lviv
    бахне практично однозначно.
     
  21. ak1993

    ak1993 Leutnant

    ?? У меня выходило норм садить
     
    Otryta und Briter gefällt das.
  22. Briter

    Briter Oberleutnant

    Beiträge:
    1.549
    Ort:
    Lviv
    сіткою чи пострілом? Садити звичайно виходить ребом.
     
  23. ak1993

    ak1993 Leutnant

    Сеткой при опутывании мавик падает и тут уже зависит от высоты и куда падает
     
  24. Anders376

    Anders376 Oberschütze

    Beiträge:
    21
    Ort:
    Dnepro
    Ружья не просто так в войска поступают, видимо других вариантов нет либо они малоэффективны
     
  25. Briter

    Briter Oberleutnant

    Beiträge:
    1.549
    Ort:
    Lviv
    у нас дещо інше малоефективне і тормознуте одночасно. Тому люди самі вирішують що їм треба додатково до танчика.
    Подивіться одну цікаву штуку, хроніку часів в'єтнамської війни, на приклад. У взводі були мєлкашки і дробовики, крім штурмових гвинтівок, штатні. В війну треба дуже швидко думати і експериментувати. Потім, по факту, вирішувати що дуже ок, а що ні.
    Нас нема стільки, щоб в лоб атакувати.
     
    corsar_s und иван777444333 gefällt das.
  26. Lalaland

    Lalaland Schütze

    Beiträge:
    3
    Ort:
    Украина
    Даремно ви думаєте, що хтось більш обізнаний, чи більш розумний ніж ви. Якщо так було, то ці обізнані і розумні все зробили на своїй посаді. Маємо те що маємо© Підарів і дебілів у керівництві та серед командирів.
    Наскільки я пам"ятаю у В"єтнамі не було механізованих битв в силу рельєфу та клімату. Ви натякаєте на тактику застовування техніки під час щоденних вогневих завдань у В"єтнамі?