Сепаратор

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Sirko988, 6 чер 2016.

  1. Sirko988

    Sirko988 Obergefreiter

    Повідомлення:
    64
    Шановні форумчани допоможіть інфою по молочному сепаратору, будь ласка. Фото-1040_e1.jpg Фото-1041_e1.jpg Фото-1043_e1.jpg Фото-1045_e1.jpg
     
    Tsenturion та Чур подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стан по фото
      300 грн.
    2. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
    3. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    4. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    5. З болота.шрифт мілкий, видно слабувато. Обговорення тут:- https://reibert.info/threads/stab-div-nach...
      1300 грн.
  3. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.831
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Alfa_Laval
    Производили сепараторы в . т.ч. и в Польше, и сейчас занимаются сепараторами. Уже, правда, промышленными.
    А Ваш, думаю, 20-30-е гг. 20в.
     
  4. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Я так розумію річ копана?
    не часто таке трапляється:smile_12: на позиціях уже не раз м"ясорубки попадались, а таке ні)
    Вже підсвідомо заходжу в цю тему і чомусь чекаю побачити щось схоже на це:
    напевне якісь проблеми вже
    звиняйте за флуд, більше не буду
     

    Images:

    1451101504_1837672297.jpg
  5. Sirko988

    Sirko988 Obergefreiter

    Повідомлення:
    64
    Так, річ копана, на сайт виробника заходив, але нажаль по даному виробу інфи не знайшов, і практично нічого не гуглиться
    Камради, дякую за інтерес до теми :smile_12:
     
    Чур подобається це.