Щось

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Толык, 29 кві 2022.

  1. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Доброго дня, шановні!
    Підкажіть, будь ласка, що це? Гадав що калібр для проміру ствола, але 8 мм

    IMG_20220429_093320.jpg

    IMG_20220429_093402.jpg IMG_20220429_093405.jpg
     
    antykvar_2009 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
    2. Ровна,без тріщин,вмятин. Клейма,все по родні.
      1000 грн.
    3. Хорошее состояние.Много родного окраса.Укр.почтой тоже отправлю
      99 грн.
    4. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
    5. Лоток РККА с 50 мм минами (ммг)
      7500 грн.
  3. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Підказали - шабер для капсулів. Але яких - не знайшов