Що за сабля?

Dieses Thema im Forum "Знайдене в землі та переробки" wurde erstellt von Варог, 11. Juni 2017.

  1. Варог

    Варог Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    449
    Ort:
    Рівне
    Доброго дня шановні колеги,ось попав до мене в руки екземпля.Історія появи на світ божий така,сабелька була відкопана недалеко від місця де поле було засіяне мідними козацькими пулями.Тому колеги цікавить ваша думка нарахунок оприділеня даної знахідки.З повагою шановні. Изображение 393.jpg Изображение 394.jpg Изображение 395.jpg Изображение 396.jpg Изображение 397.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. У комплекті три лінзи із селенітового полікарбонату; Не спотворюють зображення; 100% захист від ульт...
      350 грн.
    2. (в наличии 20 шт.)
      Новый. Оригинал .в лоте 1шт.
      100 грн.
    3. 2 плиты размера XL Ukrtac, без этикеток, но за оригинальность ручаюсь
      1 грн.
    4. Професійний тепловізійний приціл-монокуляр Leonardo DRS IWS (Individual Weapon Sight] - сучасний вій...
      150000 грн.
    5. Планки Маузер.
      180 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Ссылка на обсуждение похожего предмета..

    http://archiwumallegro.pl/styrhoryslucz_1919_odzn_oficerska-1427702439.html

    От себя скажу, что скорее-всего орудие труда....Визуально не видится очень старым..

    Интересно, ято по форме напоминает эфиопский Шотел, хотя понятно, что не он))

    https://www.google.com/search?q=Шот...Ua8YMKHeTlD1wQsAQIKA&biw=1024&bih=667#imgrc=_
     
    Варог gefällt das.
  4. Варог

    Варог Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    449
    Ort:
    Рівне
    Доброго вечора шановний
    646dg дякую вам за відповідь перша силка невідкривається,чогось нажаль ,те що я по даній саблі знаю то те шо піднята була із землі,а от на рахунок того який період і точного оприділеня я затрудняюсь щось сказати.Тому і питаю на форумі.З повагою , можливо в когось є якісь думки ще .
     
  5. Варог

    Варог Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    449
    Ort:
    Рівне
    Доброї ночі колеги так що є у когось ще думки по даній шаблюці.З повагою