Що за річ.

Тема в разделе "Горище", создана пользователем Nika 1977, 26 апр 2020.

  1. Nika 1977

    Nika 1977 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    329
    Доброго дня. Вчора попалась латунна штука.Прошу визначити буду вдячний вам.
     

    Изображения:

    P4264741.JPG
    P4264742.JPG
    P4264746.JPG
    P4264743.JPG
    antykvar_2009 и Bandera3 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Все, як на фото. В гарному колекційному стані. Клеймо підглазурне від відомого у Рейху виробника. Фі...
      1900 грн.
    2. Алюмінієвий бачок 4 літрів.
      250 грн.
    3. Тарелка настенная, "Победа над нацизмом". 1945 год. ------------ На тарелке надпись «Herri...
      1500 грн.
    4. Предлагается кувшин под реставрацию.Есть клеймо
      850 грн.
    5. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      650 грн.
  3. serhii7777

    serhii7777 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Сообщения:
    160
    Адрес:
    україна
    Це напевно зажигалка
     
    Миша-Клад, antykvar_2009, A10A и 2 другим нравится это.
  4. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    1.610
    Адрес:
    Киев Украина
    Зажиглка бензиновая, по всей видимости ПМВ!
     
    Миша-Клад, Bandera3 и serhii7777 нравится это.
  5. serhii7777

    serhii7777 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Сообщения:
    160
    Адрес:
    україна
    Миша-Клад, antykvar_2009 и Bandera3 нравится это.
  6. Nika 1977

    Nika 1977 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    329
    Пеша світова німець. Вчора на лузі в селі знайшов аською.Дякую за підсказку.
     
    ViktorKux и serhii7777 нравится это.
  7. Nika 1977

    Nika 1977 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    329
    Можливо якусь сотню коштує.