Що за олімпієць?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Garantoff, 11. März 2026.

  1. Garantoff

    Garantoff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    402
    Ort:
    Columbia
    Вітаю! Хто, що може сказати по цьому хлопчику в трусіках? Пронумерований, цифри чітко видно. Чув що до якоїсь олімпіади виготовляли, але так і не вийшли в обіг. З повагою.
     

    Images:

    IMG_20260311_143326.jpg
    IMG_20260311_143218.jpg
    IMG_20260311_143137.jpg
    IMG_20260311_143201.jpg
    IMG_20260311_143147.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Похоронка на німецького зенітника. Загинув на східному фронті.
      200 грн.
    2. Німецька книга “Narvik im Bild” (Нарвік в ілюстраціях), присвячена окупації Норвегії і битві за міст...
      2000 грн.
    3. Оригінал 1937 року. Діаспорні видання. Канада. Українською мовою. Формат : 14,5 см. х 20,5 см. 128 п...
      535 грн.
    4. Оригінал 1936 року. Видано Головною Військовою Книгарнею в Варшаві. Книга - фотоальбом. Формат: 22 с...
      5900 грн.
    5. Оригінал. 1934 року видання. Календар на наступний,1935рік. Формат 23см.Х 15 см. 124 сторінки ( разо...
      200 грн.
  3. pl7-pl7

    pl7-pl7 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    128
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    260
    Beiträge:
    219
    Ort:
    Украина
    Garantoff gefällt das.
  4. Garantoff

    Garantoff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    402
    Ort:
    Columbia
    Пошук в гугл не дає відповіді на питання, звідки взялися ці статуетки, хто виробник, вони не продавались в магазинах...Так от існує версія, ніби то від працівників фабрики Мейсон, що ці фігури замовили саме на цій фабриці, до Олімпіади 1976 року. Клейма не ставили з політичних міркувань. Її не пропонували на продаж і не можна було придбати. Цю статуетку від відомого виробника отримували лише заслужені спортсмени НДР та посадовці спортивного та політичного керівництва НДР. Ця нагорода не мала на меті стати колекційним предметом чи спекулятивним товаром.
     
  5. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    3.508
    Ort:
    Україна
    Я, канЄшна, не поняв чого це "...1976 року. Клейма не ставили з політичних міркувань."? :rolleyes:
    З приводу походження ще така версія, ші-переклад : "...цю статуетку виготовила мануфактура НДР у Тюрінгії, присвячена літнім Олімпійським іграм 1984 року в Лос-Анджелесі. Бойкот ігор державами Варшавського договору завадив доставці статуетки. Після падіння Берлінської стіни в 1989 році 5-річна пам'ятна річ була викинута на піддонах і заполонила ринок."
    https://www.agon-sportsworld.de/en/...ain-figurine-torch-bearer.-white-height-28-cm
    Що, до речі, пояснює їх кількість. Там не "декілька результатів" в Гуглі, а десятки, якщо не сотні.;)
     
    dimarik und TarASha gefällt das.
  6. Garantoff

    Garantoff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    402
    Ort:
    Columbia
    І яка ж саме мануфактура НДР у Тюрінгії виготовила цю статуетку, ШІ не написало часом? В який кількості, чи скільки піддонів було викинуто? Вам здалося дивним, шо в НДР були політичні міркування, тобто шо у шизоідів була шиза, а те що ніякої точної інформації про ці статуетки немає, Вас не дивує? Не маю часу робити екскурс в порцелянову галузь НДР, але запевняю, що вас там ще багато б чого здивувало. А саме смішноЄ це те, шо ви повірили, що фігурки просто так викинули на вулицю:D
     
  7. Garantoff

    Garantoff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    402
    Ort:
    Columbia
    Чому саме до Олімпіади 1976 року? Як відомо вона проволилась у Канаді, але за дві години що до остаточного рішення місця проведення Олімпіади, СРСР був впевненим, що цим місцем стане москва. Маю припущення, що вже і ці статуетки були виготовлені, але не склалось...І це припущення більш аргументоване, ніж про бойкот 1984 року. А в НДР, як і в СРСР з рф піздуни ще ті. А ще більш вирогіднішим припущенням може бути, що фігурки виготовили до літньої Олімпіади 1972 року. Але у зв'язку з трагічними подіями та позором Німеччини зі звільненням заручників, вручення цих статуеток не відбулося, а історію виготовлення перекрутили на бойкот 1984 року.
     
    Zuletzt bearbeitet: 12. März 2026
  8. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    3.508
    Ort:
    Україна
    Яку-таку "вулицю"? х.з. "Викинути у продаж" чули такий вислів?
    "Der Olympiaboykott der Warschauerpakt-Länder für die Olympischen Spiele 1984 verhinderte die Auslieferung dieser Figur, die erst nach der Wende 1989 palettenweise auf den Markt kam." - перекладіть самі з німецької.
    "саме смішноЄ" шо у Вас свої власні смішні інтерпретації інших інтерпретацій:D

    Чим воно більш аргументоване? знову х.з. Факт тут тільки один, цих фігурок дофіга і більше...на цьому бувайте здорові.

    Безымянный.jpg
     
    TarASha gefällt das.
  9. Garantoff

    Garantoff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    402
    Ort:
    Columbia
    Та пусте. Могли б і мовчки піти, якшо не взмозі відповісти на просте питання. Що ж це за таємнича така мануфактура та чому такі педантичні та пунктуальні німці, раптом не можуть цього пригадать? :D