Що за миска?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем AtomFantom, 26 гру 2017.

  1. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Доброго часу доби! Розбирав балкон і в старом завалі різного знайшов таку миску. Колись із старого хутора її привіз і забув... Є клєйма... Але прочитати неможливо.. Який період? Припускаю, що радянська. Але чи часів війни? Може по РСЧА?
    заздалегідь вдячний за ваші думки-підказки :beer:
     

    Images:

    IMAG9345.jpg
    IMAG9350.jpg
    IMAG9351.jpg