Що за ложка

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем JYRA, 11 лис 2022.

  1. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    1.015
    Адреса:
    Украіна
    Доброго дня. Підскажіть, що за ложка, виробник, країна, період виробництва. Всім буду дуже вдячний за любу інформацію. Всім мирного неба. З пов. Юрій
     

    Images:

    IMG-ca8a945f63574dfed44f63479b9d546d-V.jpg
    IMG-5de088f7e7a71e1328c80a6953034331-V.jpg
    IMG-8189b479548868ecc198d1ffc40da734-V.jpg
    IMG-feaba7edf79908db88e3feeb3cbb2a7c-V.jpg
    vulcan888 та TarASha подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Гарда офіцерської шашки РІА взірця 1881року
      1500 грн.
    2. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    3. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    4. Тесак РИА пехотный, солдатский, образца 1848 года. ------- Из личной коллекции. В отличном родном со...
      56500 грн.
    5. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
  3. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Доброго.
    Виробник відомий, CFH (C.F. Hutschenreuther).
    Монограма це логотип компанії Siemens-Schuckertwerke.
    Siemens-Schuckert-Logo.svg.png
     
    Bangalor, Иван Скрипник, Gregson та 10 іншим подобається це.
  4. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    1.015
    Адреса:
    Украіна
    Дякую друже,а період виробництва який?
     
    Останнє редагування: 11 лис 2022
    TarASha та Лорд Грегори подобається це.
  5. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Фух..
    На 100% період мені невідомий. Фірма існувала до остаточної націоналізації в 1972 року.
    Вважаю все ж таки ложка до війни..
    З цим виробником складно визначити період, немає каталогу по рокам. Клейма частіше були прості, деякі практично однакові від 20 до 60 років. Точно визначаются тільки з річним тавром.
    Свідоцтво про реєстрацію товарного знака CFH Neoxyd входить у досить широкий період від 1908 до 1955 року. Інформація існує, але то треба постаратися її добути з держ.архіву Хемница..https://archiv.sachsen.de/archiv/bestand.jsp?oid=09.10&bestandid=31077&syg_id=17791&_ptabs={"#tab-einleitung":1}#einleitung
    З таким клеймом, у шестикутниках та з "цапом", прибори зустрічаються. Був і у нас в продажу ніж BMW https://reibert.info/lots/stolovyj-nozh-bmw-eigentum.498053/
    GridArt_20221112_024547062.jpg
    Але відомі прибори СС, з трохи іншим клеймом
    GridArt_20221112_024650693.jpg
    Що до Siemens, то у 1935-36 року, у ході ребрендингу компанії було серйозно змінено логотип — відбулася відмова від п'ятикутника і кола, тепер логотипи компаній, що входять до «Будинку Сіменса», являли собою монограму з двох початкових літер назви (SS, SH, SP тощо) та написи Siemens , що символізує єдність «Будинку Сіменса».
    Доречі була тема з виделкою CFH Neoxid, з логотипом Siemens & Halske AG, періоду 1925-1928 р.р.
    https://reibert.info/threads/vilki-opoznat.330932/
    Нажаль в темі нема фото клейма виробника...

    GridArt_20221112_025003286.jpg GridArt_20221112_024439754.jpg З пов.:beer:
     
    Иван Скрипник, Хейль, Polisyaka та 7 іншим подобається це.