Що купити за 100$, чи то, який вибрати МД ???

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Саня ZP.UA, 7 бер 2016.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.834
    Адреса:
    Україна
    Подивився глибина в тесті вражає, навіть якщо грунт і піщаний, але при бажанні "приколупатись" є до чого. Налаштування приладу неходові для тривалого пошуку. Хіба що пробити невеликий квадрат місцини на якому є 99%вірогідність знахідки. Якість відео в мене мала. Грунт з снігом? Закладку треба було класти в боковину ямки. Є імовірність що щось закинуто з засипним грунтом або при такому порозі прилад реагує не тільки на ціль, а і в сумі на неоднорідність грунту. Довкола цілі він утрамбований. Якось так..
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателяТерминатор Трио-просп...
      250 грн.
    3. Пират состояние класное ,комплект на фото
      1000 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного микропроцессорного металлоискателя Clon...
      130 грн.
    5. Minelab X-terra 305 без штанги,на катушке ремонтировалось ухо и изолентой перемотан провод на работу...
      4800 грн.
  3. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    На просто засипану ямку без монети прибор не реагує.І щераз скажу-це не тест,це просто відео того що можна вижати з цієї машинки.
     
  4. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.834
    Адреса:
    Україна
    Я не звинувачую, а кажу до чого можуть докопатись глядачі. Наприклад прилад не зреагує на монету з такої глибини в цілинному грунті, не зреагує на ямку з спушеним грунтом. А сумарно?
     
  5. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    А глядачі хай візьмуть і спробують самі.Я просто вже втомився рити котловани.
     
    Wiking730 та АСАСІН подобається це.
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.834
    Адреса:
    Україна
    Теж вірно. А при бажанні закладку можна зробити в боковині яру, там нічого копати не реба, лише отвір для закладки монети і пару раз чухранути лопатою вирівнюючи площину.
     
  7. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Теж вірно.Тільки в нас народ як бачить заглибину в землі,то починає викидати туди різне сміття,і металеве теж.Так що ще не задавався ціллю знайти підходяще місце для тесту.
     
  8. а средняя глубина Алекс Ваших находок думаю около 30 см. но другие приборы почему не находили если им по силам эта глубина? может быть у Вас такой фарт что Вы копаете всё что пикает от того что у Вас однотон а у хлопцев может много монет уходит за пределы разумной озвучки типа сомнительное или черное или пробки и не копают. Вопрос туповат но однозначно лопатой Вы трудитесь как грейдер пока парни ходят курят и пропускают сомнительные цели.
     
  9. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Однотон то однотон,тільки кожен предмет(метал) звучить по різному.При навиках не копатимеш все підряд.
     
    Wiking730, gromozeka_hm, Блукач та ще 1-му подобається це.
  10. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    І взагаі дуже багато монет я викопую поблизу чужих ямок 15-20см.Чому так-я думаю не тяжко здогадатись.
     
    Wiking730 та Cladotrix подобається це.
  11. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.834
    Адреса:
    Україна
    Доречі однотон + вді вважаю більш ніж інформативним. Там де не лове вді не факт що не збреше озвучкою багатотональність. Так що глибинні чи сумнівні сигнали доведеться копати на "авось" , щоб потім жаба не задавила..
     
    Wiking730 подобається це.
  12. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Так і є.Жаба це ще та штучка.
     
  13. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.834
    Адреса:
    Україна
    У мене Кардинал . До варіацій озвучки при тривалій перерві в копі треба знову звикати, Якщо коп регулярний то впевненість що під котушкою не гірша ніж в мультитоні, а може навіть більша. Прилад показує як є, а не як він надумав озвучити. В навушниках тільки копати треба. Виняток з необхідності хіба що в чагарях.
     
  14. Nick_oll

    Nick_oll Obergefreiter

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Харьков. Украина.
    Тема зарылась в кущери от "темы")))))))
    И плавно перетекла в обсуждение Вайтса....
     
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.834
    Адреса:
    Україна
    Кардинал ещё могу побсуждать и тесоро сабре. С цифровиками не работал, ждите пока другие подтянутся.
     
    АСАСІН та Nick_oll подобається це.
  16. тут за сто баксов обсудить особо нечего, вайтс вди стоит больше 100 баксов. Здесь пираты, клоны и сотоварищи в цене 2700 грн. можно китай добавить как раз цифровики до 100 баксов. 12 страниц советов, что таки купил т.с. ?
     
  17. Nick_oll

    Nick_oll Obergefreiter

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Харьков. Украина.
    Вторая страница, пост №38.

    Вы невнимательно читали тему.....

    Я уже свой выбор сделал. Осталось немножко занычить и всё)))
     
    Саня ZP.UA та Блукач подобається це.
  18. Be Happy

    Be Happy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    272
    Адреса:
    БЦ city
    Вибачаюсь що можливо не по темі,знову про Вайтс..Ви не провіряли до якої глибини вді показує правильно? І як він ідентифікує золото до 2 грам? Розумію що катушка не високочастотна, але все ж таки..І ще цікавить з "перших вуст" як він веде себе по ЧК і КР?
     
  19. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.780
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Влезу в тему , да простят меня выбирающие и выбравшие.
    Сам все время проходил с тесориками , приборы хорошие цепкие. Но в последнее время не покидало смутное чувство что на выхоженных местах находки еще есть. Взял Вайтс. Поехали с товарищем на битое место , последний раз когда там были кроме пробок ничего уже не клевало. Тем не менее Вайтс умудрился выловить царевы 10 и 15 копеек ( довольно мелкая сребрянная монета) и две копейки серебром ( крупная медь). Глубина каждой находки была не больше штыка фискаря. По силам такая глубина другим приборам? Да , безусловно! Но почему то они эти находки не увидели.
    Не рекламы ради , просто поделился своими впечатлениями. Удачного выбора :beer:
     
    gromozeka_hm, Cladotrix, Блукач та ще 1-му подобається це.
  20. Be Happy

    Be Happy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    272
    Адреса:
    БЦ city
    Дедушка подкинул...:beer:
     
    Wiking730 подобається це.
  21. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.780
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    И только за то что я себя хорошо вел всю неделю :oops: Теперь я буду самым хорошим в мире!
     
    Cladotrix та Be Happy подобається це.
  22. АСАСІН

    АСАСІН Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    824
    Адреса:
    Львів Україна
    враховувати потрібно не тільки нові мд, рідко но продають хороші прибори за меншу ціну їх ринкової вартості;)
     
    Cladotrix та Wiking730 подобається це.
  23. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.780
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Особливо під час Новорічних Свят. Кажу без всяких жартів.
     
    АСАСІН подобається це.
  24. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Дрібне золото ВДІ показує в +,але число мале,я вже не памьятаю на скільки.Перевірити не можу бо на даний момент золото відсутнє (думаю тимчасово).ВДІ приблизно до 20 см.показує більш-менш правильно.
     
    Саня ZP.UA та Wiking730 подобається це.
  25. ну видимо разные могут быть причины, вот понять бы основные почему.. а то корону вайтсу надели а видео сравнительного нет нигде того что чует вайтс и уже не чует аська или тежон. Тогда бы впечатлило. Пацаны нужно видео как он вставляет реально на копе другие агрегаты или в ямке вот этих монеток на штык фискаря что бы понять что это вайтс такой супер или пацаны с тесориками выпимшы были и пропускали раньше. Я то вижу отчеты и с тесориками и с аськами порой полные лопаты монет, уж если на лопате с 30-50 монетами не хватает двух то фиг уже с ним что бы менять асю на вайтс.
     
  26. Be Happy

    Be Happy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    272
    Адреса:
    БЦ city
    Ну, в чернину не закидує, і добре. А по ЧК ви з ним ходили?