Що це є?

Discussion in 'Що це таке?' started by партизан5, Jan 30, 2026.

  1. партизан5

    партизан5 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    34
    Messages:
    72
    Location:
    УКРАИНА
    Приветствую
    Тема совершенно не моя.
    Прошу подсказать что это?
    Какая комплектация
    И если можно оценит в таком состоянии
    Сзади наклейка От спільноти Стерненка
     

    Images:

    IMG_20260130_182410.jpg
    IMG_20260130_182416.jpg
    IMG_20260130_182420.jpg
    IMG_20260130_182438.jpg
    IMG_20260130_182441.jpg
    IMG_20260130_182457.jpg
    IMG_20260130_182459.jpg
  2. Интересные лоты

    1. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    2. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    3. Радіостанція повністю в робочому стані не заблокована не запаролена до неї один новий акб і два б/у...
      8000 грн.
    4. 500 грн.
    5. Копані.з чогось похожого, що на крайніх фото.
      400 грн.
  3. DrAgNeeL21

    DrAgNeeL21 Stabsgefreiter

    Messages:
    181
    Location:
    Україна
    Доброго. Схоже на поворотний механізм антени до наземної станції.
     
    партизан5 likes this.
  4. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    1,278
    Location:
    Київ
    Ну так є відправник, у нього, Стерненка, і дізналися б, по якій ціні закупляє, і що воно таке.
     
    pl7-pl7 likes this.