Що було те і є

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Лісоруб, 29 бер 2017.

  1. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Повідомлення:
    9.328
    Адреса:
    Сектор_М
    Так а вы хто? - Частково омоскалений Українець чи частково УКРАЇНІЗОВАНИЙ москаль???
    Гаяваспытаю??!
     
    jr_13 та KAISERLEMBERG подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Нова,не використовувалася,з надміцного полімеру,колір койот,такі використовуються на варбелтах WAS
      400 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Універсальний утілітарний підсумок з багатьма внутрішніми відділеннями. Можна використовувати для ко...
      230 грн.
    3. (в наявності 17 шт.)
      Магазинний підсумок армії Великобританії 2/Mag
      250 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      РПС в наборі 2 підсумка під магсзини та двійний підсумок під гранати.
      500 грн.
    5. Сумка сухарна модульна універсальна призначена для перенесення особистих речей, сухого пайку, дрібни...
      740 грн.
  2. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.831
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Москалі мене найчастіше називають частково ополяченим
    жидо-поляко-австрійським Бандерівцем ... :smile_12: :D
    І тільки завдяки останньому слові "Бандерівець" із цього мого визначення,
    я маю відношення до Українців ... :D:beer:

    ...
     
    Останнє редагування: 29 бер 2017
    Игорь1429241, jr_13 та alexshadow подобається це.
  3. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Повідомлення:
    9.328
    Адреса:
    Сектор_М
    [​IMG]
     
    snickerss подобається це.
  4. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Повідомлення:
    9.328
    Адреса:
    Сектор_М
    [​IMG]
     
    jr_13 подобається це.
  5. kratt

    kratt Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.858
    Адреса:
    Украина, Одесса
  6. snickerss

    snickerss Leutnant

    Повідомлення:
    1.623
    Адреса:
    Украина
    А что нет?
     
  7. snickerss

    snickerss Leutnant

    Повідомлення:
    1.623
    Адреса:
    Украина
    А какая разница? Главное что бы человек был хороший!
     
    краснодон та Tayfun_U подобається це.