Доброго дня. Прошу Вашої допомоги в визначенні ціни сапог з метою подальшого продажу. Розмір 42. Заздалегідь дякую. Всім мира та злагоди
З повагою відношусь до Ваших оціночних поглядів, але маю сміливість стверджувати, що у цьому разі Ви помиляетесь! Пряжки та утяжки заводські, "Дембельським", або "селом", тут взагалі не пахне. Як що не важко, будь ласка, повідомле, чому вони "дембельські", або "сільські"?
вы служили в армии? когда? рядом с вами служили части стройбата ? из якутии? узбекистана? вот там вы и могли видеть такие сапожки там.
З такими пряжками із низу зустрічав, вони справді заводські, де використовувались не знаю, по ціні думаю що якщо 300 грн дадуть буде добре