Сапоги сколько стоят

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем qwerty3, 19 кві 2020.

  1. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Доброго дня. Прошу Вашої допомоги в визначенні ціни сапог з метою подальшого продажу. Розмір 42. Заздалегідь дякую. Всім мира та злагоди

    Сапоги 01.jpg Сапоги 02.jpg Сапоги 03.jpg Сапоги 04.jpg Сапоги 05.jpg Сапоги 06.jpg Сапоги 07.jpg
     

    Images:

    Сапоги 08.jpg
    kley та Woldemar M. подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Находка с позиций по ПМВ. Столовый жетон немецких войск. Состояние по фото.
      205 грн.
    2. Курско-Харьково-Севастопольская железная дорога Диаметр 39 мм, цинк, фото на листе в клетку для масш...
      1250 грн.
    3. Жетон Австро-Венгрія. Вкладиш відсутній. Жетон знайдений на полю бою.
      300 грн.
    4. Жетон офицера. ПМВ, Германия. Обер-лейтенант Кирхбергер, уроженец г. Бесигхайм (севернее Штуттгарта)...
      5000 грн.
    5. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
  3. Klemenz

    Klemenz Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    110
    Повідомлення:
    2.944
    Адреса:
    Харьков
    недорого....
     
  4. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    З повагою відношусь до Ваших оціночних поглядів, але маю сміливість стверджувати, що у цьому разі Ви помиляетесь! Пряжки та утяжки заводські, "Дембельським", або "селом", тут взагалі не пахне.
    Як що не важко, будь ласка, повідомле, чому вони "дембельські", або "сільські"?
     
    kley та Star64 подобається це.
  5. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    вы служили в армии? когда? рядом с вами служили части стройбата ? из якутии? узбекистана? вот там вы и могли видеть такие сапожки там.
     
    viktor 78 та kley подобається це.
  6. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    З такими пряжками із низу зустрічав, вони справді заводські, де використовувались не знаю, по ціні думаю що якщо 300 грн дадуть буде добре
     
    kley та qwerty3 подобається це.
  7. Viktor S.

    Viktor S. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    782
    Адреса:
    Ukraine
    150-200 грн, якщо комусь потрібно на полювання
     
    qwerty3 подобається це.
  8. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Шкіряна подошка, напевно на полювання буде не дуже кошерно у мокру погоду
     
    kley подобається це.
  9. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    Що таке 150-200гр? Гумаки Китай самі дешеві 250гр. В районі 500гр.
     
    _KUZMICH_, Star64, tamandua та 2 іншим подобається це.
  10. Руслан Жук

    Руслан Жук Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    578
    Похожы на летные,цена думаю от 500,дешевле б не продавал,а там как карта ляжет
     
    tamandua подобається це.
  11. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Самошив післявоєнний.Потрібні фото халяв із середини.
     
    German Stein та kley подобається це.