Саперка?

Discussion in 'Що це таке?' started by SHEVA20152560, Jan 20, 2022.

  1. SHEVA20152560

    SHEVA20152560 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Messages:
    844
    Location:
    Киев
    Приветствую подскажите пожалуйста что за саперка. С уважением.
     

    Images:

    IMG_20220119_155224.jpg
    IMG_20220119_155212.jpg
    IMG_20220119_155204.jpg
    IMG_20220119_155148.jpg
    IMG_20220119_154942.jpg
    IMG_20220119_154924.jpg
    IMG_20220119_154913.jpg
    IMG_20220119_154903.jpg
    IMG_20220119_154844.jpg
    IMG_20220119_154828.jpg
    IMG_20220119_154821.jpg
    IMG_20220119_154813.jpg
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Копані.
      250 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. стан по фото в лот входить два гудзика що на фото
      20 грн.
    5. Коп. Латунь. Одна 17 мм інша кітельна 19 мм
      25 грн.
  3. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Messages:
    4,220
    Location:
    Bessarabien
    Приветствую. МПЛ РИА по ПМВ.

    С ув.
     
  4. Руслан 0807

    Руслан 0807 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    92
    Лоты
      на продаже:
    118
      проданные:
    175
    Messages:
    283
    Location:
    м. Суми
    Добрий вечір! Лопата РІА. Надумаєте спродати - напишіть посилання на аук. Візьму участь.