Сайга МК 03

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Ґатс Гайстер ✙➔, 16 лис 2024.

  1. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    В головних ролях - моє недавнє надбання.

     
    Jkow та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Тубус з-під ракети гелікоптера Мі-8. Стан та розміри дивитись на фото.
      699 грн.
    2. Ящик з під набоїв 40*53 мм до m19 порожній, металевий, герметичний у дуже гарному стані Довжина 44 с...
      700 грн.
    3. Вітаю! До Вашої Уваги Цинк до набоїв калібру 5,45х39 виробництва НАТО. Набої в цинку зберігаються з...
      300 грн.
    4. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото. Харківщина, зима 2024р.
      515 грн.
    5. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото.
      500 грн.
  3. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    Панове, а чи хтось чув про силумінові затворні рами на Сайгах?
     
  4. Віталій Украінець

    Віталій Украінець Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Звичайно чули. Ці чутки розповсюджують ,,любители саветскага качества калашей. И то только 60х годов,,
     
    akms1974 подобається це.
  5. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    А можна детальніше? Бо я лиш вчора дізнався, і трохи припух, скажем так.
     
    akms1974 подобається це.
  6. Віталій Украінець

    Віталій Украінець Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Від кого чули, що за спец, посилання?
     
    akms1974 подобається це.
  7. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    Та це в приватній розмові було. Свої джерела не розкриваю))
     
  8. Віталій Украінець

    Віталій Украінець Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    В місці де закручується шток в раму, там такі нагрузки шо люфт появляється, а буває і сталь лопає. Який силумін? АКМодрочери вже не знають як обіс..ти Сайгу.
     
    LySS, BVR, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  9. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    Roy_Shagano та akms1974 подобається це.