Сайга МК 03

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Ґатс Гайстер ✙➔, 16 лис 2024.

  1. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    В головних ролях - моє недавнє надбання.

     
    Jkow та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Больше ничего нет, прошу “бездельников” не задавать глупые и провокационные вопросы
      30000 грн.
    2. Очень качественый пластик, литье под давлением .
      3000 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    4. Ммг пистолета Таурус пт-809,деактив согласно закону ,есть документи,все попилено
      65000 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      999 грн.
  3. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    Панове, а чи хтось чув про силумінові затворні рами на Сайгах?
     
  4. Віталій Украінець

    Віталій Украінець Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Звичайно чули. Ці чутки розповсюджують ,,любители саветскага качества калашей. И то только 60х годов,,
     
    akms1974 подобається це.
  5. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    А можна детальніше? Бо я лиш вчора дізнався, і трохи припух, скажем так.
     
    akms1974 подобається це.
  6. Віталій Украінець

    Віталій Украінець Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Від кого чули, що за спец, посилання?
     
    akms1974 подобається це.
  7. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    Та це в приватній розмові було. Свої джерела не розкриваю))
     
  8. Віталій Украінець

    Віталій Украінець Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    В місці де закручується шток в раму, там такі нагрузки шо люфт появляється, а буває і сталь лопає. Який силумін? АКМодрочери вже не знають як обіс..ти Сайгу.
     
    LySS, BVR, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  9. Ґатс Гайстер ✙➔

    Ґатс Гайстер ✙➔ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    124
    Roy_Shagano та akms1974 подобається це.