Sagamore

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Magnum Kiev, 25 лют 2015.

  1. Magnum Kiev

    Magnum Kiev Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    Київ, Україна
    Приветствую уважаемое общество форума Райберт.
    Представляю к вниманию товарища с ником "Sagamore"

    Попросили меня недавно коллеги с МВД, найти 4-5 прикладов на АКС 100 серии.
    И угораздило меня, наткнутся на тему вышеуказанного товарища.

    Цена в теме за приклад указывалась 500 грн., продавец сам предложил скидку я ответил, что был бы не против скидки. В результате за 4 приклада мне было предложено заплатить 1800 грн. Что я успешно и сделал.
    Получил приклады и обнаружил:
    1. Приклады б.у.
    2. На одном из прикладов отсутствует антабка.

    Естественно, я выразил возмущение по этой ситуации. На что мне было сказано: "Вони не можуть бути б/у по одній простій причині - вони їдіть зі складу. Антабок у мене немає, вони у будь-якому магазині зброї лежать по 10-15 гривень."
    То есть я по мнению продавца вру, а подымать вопрос по отсутствующей детали вообще не имеет смысла, так как я должен поехать в любой оружейный магазин и купить там антабку к прикладу за 10-15 грн.
    Переписка длилась, несколько дней. В результате, продавец согласился поменять приклад за 200 грн. и плюс я оплачиваю доставку, когда он отправит мне приклад. После такой постановки вопроса, я понял что имею дело с не вполне адекватным человеком, и потребовал вернуть мне деньги за все приклады, а я в свою очередь верну его неликвидный товар. На что мне в грубой и нецензурной форме, было сказано что ничего он мне возвращать не собирается.
    Прилагаю фото полученных мною прикладов, для визуальной оценки.
     

    Images:

    P2250001.JPG
    P2250004.JPG
    P2250006.JPG
    P2250008.JPG
    P2250010.JPG
    P2250011.JPG
    FoxMulder подобається це.
    1. (в наявності 974 шт.)
      В продаже мощное средство для самообороны (Германия оригинал) Мы не будем говорить об уровне престу...
      305 грн.
    2. (в наявності 97 шт.)
      В продаже мощное средство для самообороны (Германия оригинал) Мы не будем говорить об уровне престу...
      285 грн.
    3. Боек с пружиной на газовый или травмат берета 92 (blow f92 voltran), возможно подойдет и для других...
      355 грн.
    4. (в наявності 82 шт.)
      В продаже мощное средство для самообороны (Германия оригинал) Мы не будем говорить об уровне престу...
      305 грн.
    5. Красивые, светлого цвета(орех) накладки рукоятки, пистолета ПГШ790(старого образца), с нижней фиксац...
      420 грн.
  2. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.459
    Адреса:
    Киев
    Однозначно не склад.
    Думаю, стоит оформить возврат.
    Подключите меня к переписке с продавцом.
    В тему его пригласил.
     
    Leibstandarte подобається це.
  3. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.459
    Адреса:
    Киев
    Переписку читал.
    Однозначно возврат, потому что это никакой не склад.
    Пересыл покупателю был за счет покупателя?
    Значит, пересыл обратно продавцу за счет продавца.
     
    Leibstandarte, трамбиоли, sergeyk2 та 4 іншим подобається це.
  4. Sagamore

    Sagamore Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    247
    Адреса:
    Черкаси
    Якщо товар не влаштовував покупця - чому зразу мені не зателефонував? На пошті людина дивиться що отримала. На ТТН вказаний мій номер - ніяких дзвінків я не отримав. Де підтверждення того що приклад дійсно був без антабки?
    Крім того, ніяких претензій у ПП я теж не отрмав, так само як і пропозиції повернути чи обміняти товар. Якщо Ви читали переписку то могли бачити, що у людини сім п'ятниць на неділю. Спочатку ніяких натяків на те що він хоче поміняти приклад. Потім - пропозиція обміну. Я не проти, вказав куди відправити приклад для обміну. Тепер вже він гроші хоче назад за всі приклади - що, уже і на них антабок немає?
    Роблю висновок - це просто скандаліст, якому треба привід спаскудити мені тему продажу. Інакше як ще поянити відмому виршити це зразу? Декілька днів цей товариш дістає мене своїми вигадками. Завтра він ще у мене попросить за моральну шкоду компенсацію? І де гарантія що він мені взагалі ці приклади вишле? Я йому тепер не вірю ні на грамм. Якщо щось на влаштовує - я готовий обміняти ці приклади без питань. Повертати гроші я відмовляюсь - товар належної якості, а те, що там трохи потерта фарба - вона на всіх прикладах така. Навіть на тих, на яких є наклейки зі штрихкодами. Я вже не знаю, як іх там підганяють чи ще щось, але це факт - вони всі трохи потерті. На робочі характеристики це ніяк не впливає, кому треба їх ставити на автомат - той поставить без проблем, вони повністю справні, а фарба потреться у цих місціх після першого-другого складання. Але ж цьому товаришу вони для перепродажі по барижним цінам. Випросити у мене скидку(причому пише що я сам скидку запропонував :)), взяти приклад за 450, а продати за 1200. Зрозіміло що він хоче усунути конкурента, тому і не писав і не дзвонив мені особисто.
     
    viktor15 подобається це.
  5. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.459
    Адреса:
    Киев
    Черт возьми, к чему простыня текста?
    Я выше ничего не сказал?
    Сказал.
    Прошу, действуйте.
     
    Денис Миронюк подобається це.
  6. Sagamore

    Sagamore Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    247
    Адреса:
    Черкаси
    То для чого ви мене у цю тему запросили? Я так розумію що має бути обговорення? Чи ви одному на слово вірите, а моє слово - то дурня?
    Я цій людині вічого повертати не збираюсь. Треба було дивитись на пошті, що отримували і висувати мені претензії. На моїй фотографії у темі ці потертості видно, я нікого не обдурюю. На роботоспособність цих прикладів ті потертості не впливають абсолютно. А от той приклад зі слідами якогось молотка чи я не знаю чого - то взагалі треш. Ось він тут його виклав http://reibert.info/attachments/p2210012-jpg.4462048/ Це я не знаю що треба було ним робити. Тим більше він вже вирішив повернути всі приклади - а що не так з іншими трьома?
    Думаю він просто купив іх для "коллег з МВД", вони намагались встановити цей приклад і пошкодили його, звідти і відсутність антабки і оці сліди інструменту. Тоді "коллеги" зрозуміли що не підходить і дали задню, а може багато грошей захотів, не знаю. От того він мені зараз голову і морочить, бо у нього не вигоріло, то на тобі назад. І кому я тепер оце чудо покоцане продам?
    У мене цей приклад брав камрад Pe4kin, людина задоволена, ніяких претензій, нажаль йому не підійшов до його карабіна. То він просто виставив його на продаж у тому ж розділі та й усе. Якби хотів повернути - я віддав би гроші без питань. Оце нормальний підхід. А не уграти товар, а потім то міняй. Тим більше що я свої реквізити ще два дні тому прислав, висилай, поміняю. Не, тепер вертай всі. Що за цирк?
    Я торгую тут вже не перший місяці - такого у мене ще не було. Зоден покупець не лишився незадоволеним, а з цим скандалістом я не бажаю мати справу. Де гарантія що він мені цеглину не пришле?
     
    Останнє редагування: 26 лют 2015
  7. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.459
    Адреса:
    Киев
    Вы мне мозги не парьте.
    Я читал переписку, вы сами признали, что антабки не было.
    Вот теперь вы мне уже соврали, а это нехорошо.
    Пне плевать, кто у вас еще покупал и что там с ним делал: то, что вы продали - явный не склад.
    Так что возвращайте, вперед.
    А когда он вам оплачивал, где была гарантия, что вы ему кирпич не прришлете?

    Повторяю крайний раз: не парьте мне мозг.
     
    Leibstandarte, Александр Грек та Desperado подобається це.
  8. Sagamore

    Sagamore Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    247
    Адреса:
    Черкаси
    Де і коли я визнав що антабки не було? Ось моя цитата "те що там не було антабки - ну може недогледів, з ким не буває. Хоча я іх не пердивлявся, пакував як були." А це значить що її міг десь загубити цей добродій його слово проти мого.
    І що значить "плевать что с ним сделал"? Тобто можна взяти справний товар, чорт-зна що з ним зробити - а потім на, забирай? Ви б взяли оцей покоцаний приклад? Певно що ні. І ніхто б не взяв. Я зразу в темі сакзав - шліть те що вас не влаштовує, поміняю, два дні назад дав реквізити. Їх хтось прислав - ні, він ділі мені морочить голову.
    З приводу склад-не склад - у темі продажу я ніде цього не вказував. Я їх беру зі складу, вони загорнені у промаслений папір, на більшості з них є наліпки з штрихкодом. Так, вони всі потерті у районі петель, я не знаю чому, але металл там не спрацьований, просто здерта фарба. Але вона і так злізе після встановлення на автомат, це не є недолік заради якого товар несправний.
    Ось я зробив фото з нової партії - ну у них чомусь у всіх фарба здерта у районі застібки, метал там абсолютно цілий і не зпрацьований. Там навіть наліпки зі штрихкодом лишились. Чи я ті приклади сам сидів та надфілем шоркав?
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    А стосовно "паріть мозг" - то ніхто не робить цього краще за цього товариша. Мало того що я маю виправдовуватись що я не шахрай, то тепер він мені ще спаскудив тему продажу і скоро я отримаю бан, як я розумію, бо не хочу вертати йому гроші за зіпсований ним же товар. Бо виходить що він підкинув темку - і сидить собі спокійненько, а я маю виправдовуватись що не верблюд.
     
  9. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.459
    Адреса:
    Киев
    Крайний раз говорю: возврат!
     
    Денис Миронюк подобається це.
  10. Magnum Kiev

    Magnum Kiev Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    Київ, Україна
    Человек видит во всем заговор, товар его получили, а потом испортили. А потом потребовали чтобы вернули деньги за испорченный товар. А может все просто, вы прислали неликвидный товар, а за обман просто нужно заплатить. Будьте более адекватным с людьми. Если товар неликвид, поменяйте его без лишних вопросов и за свой счет. А если вы начинаете откровенно хамить, то весь товар возвращается к вам. И еще, если наклейка с штрих кодом на прикладе, то это не значит что он складской, эти приклады 100 процентов б.у., и как я вам говорил многие на форуме подтвердят это. На них явно видно что они стояли на гражданской версии АК 100 серии, а затем их по какой то причине сняли и выставили на продажу.
     
    Александр Грек подобається це.
  11. Sergey13

    Sergey13 Leutnant

    Повідомлення:
    1.467
    Адреса:
    Україна
    Приклады саежные, на боевых нет пропила под блокиратор стрельбы при сложеном прикладе. Не новые, мало б/у. Обычно их почти сразу меняют на "рамки", типа круче.
    П.С. Наклейка как раз от рамочного :)
     
    Останнє редагування: 27 лют 2015
    Leibstandarte, Cybermaster, Баварец82 та ще 1-му подобається це.
  12. saracin79

    saracin79 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    477
    Адреса:
    Днепр
    На штрих - коде написано что приклады рамочные... Заменили, а наклейку с штрих - кодом перелепили...
     
    Баварец82 та Александр Грек подобається це.
  13. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.459
    Адреса:
    Киев
    Продавец, у вас сутки на перевод денег покупателю.
     
  14. Sagamore

    Sagamore Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    247
    Адреса:
    Черкаси
    Я ж наче зрозуміло написав, нє?
     
  15. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.459
    Адреса:
    Киев
    Ну, если репутация дешевле...
    Бан.
    Просьба выложить данные продавца.
     
    Saddam47, Leibstandarte, Cracker та ще 1-му подобається це.
  16. Magnum Kiev

    Magnum Kiev Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    Київ, Україна
    м. Черкаси, Караушан Станіслав Олександрович