С какой модели магазин?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Basmach, 19 сер 2025.

  1. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.786
    Адреса:
    Украина
    Всем доброго времени! Подскажите пожалуйста,с какой модели может быть магазин? Маркировок нет ни каких вообще. С ув
     

    Images:

    IMG_9312.jpeg
    IMG_9313.jpeg
    IMG_9314.jpeg
    IMG_9315.jpeg
    IMG_9316.jpeg
    Криос та Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 25 шт.)
      Наклейки новодел для Тубуса РПГ 18.
      150 грн.
    2. 500 грн.
    3. (в наявності 42 шт.)
      Тубуси РПГ 22 трофеї, кацапські, знайшли в Балаклеївському районі поблизу селища Нова Гусарівка. Ста...
      1000 грн.
    4. Нові, оригінальні, комплектні.
      300 грн.
    5. (в наявності 14 шт.)
      Конусная часть заряда РПГ Высота ±170мм, диам.70мм, диам.верх25мм, резьба М22 Все темно зелёные
      25 грн.
  3. Ipatiy

    Ipatiy Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Житомир
    Может тт?нужны размеры
     
    Otryta подобається це.
  4. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ
    Гляньте Кольт 1911
     
    VitalicBondarchuk1974, Криос, A10A та 3 іншим подобається це.
  5. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.786
    Адреса:
    Украина
    Похоже что кольт.
     
    Alex-Arthur подобається це.
  6. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Зліва 1911, а зправа ТТ 20250819_160326.jpg .
     
    skif 76, 1985demon66, VitalicBondarchuk1974 та 2 іншим подобається це.