С Днём защитника Отечества!

Тема у розділі 'ВИК "Pi. Btl. 175"', створена користувачем Helmut Raiser, 23 лют 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Перед тим як іншого намагатися наставляти на шлях істини,треба самому на ньому твердо стояти та сповідувати істину,та бути неабияким ДУХОВНИМ авторитетом в стилі сповідництва!
    Я вже наголошував в цій темі про духовний зміст цього "свята",який заключається в тотальній п"янці!Якщо вам усім з цією "істиною",то вперед!
     
    1 людині також подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал в чудовому стані. Ємність 0,4 літра.
      1190 грн.
    2. Сковорiдка старовинна виробництва Францii Nickel pur
      250 грн.
    3. Карманный фонарик "Zeiler" для солдат Вермахта. Карманный фонарик представляет собой прямоугольный б...
      3300 грн.
    4. Оригинальная фляга армии Франции
      950 грн.
    5. Оригинальные вермахтовые очки Masken-Brille с чистым незаполненым рецептом и запасными ленточками дл...
      1600 грн.
  3. sturmmann

    sturmmann Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    ВИК "Stahlhelm"
    Сергей, а считаешь это чемто из ряда вон выходящим, выпить в этот день с друзьями за здоровье всех настоящих мужиков...;)
     
  4. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    351
    Повідомлення:
    6.652
    Тотальна п'янка в Украiнi починається з Рiздва i закiнчується Рiздвом наступного року i так по колу. Рiдкий тиждень випадає без бухалова з приводу чи то Петра, чи то Iвана... 23-лютого в цьому рядi - просто перерва в бухаловi, у порiвняннi... Так що не треба ля-ля з приводу бухалова будь ласка - свиня болото завжди знайде!

    А на своє питання я чекаю на вiдповiдь.
     
  5. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Я їм за Фому а вони мені за Ярему!
    Я що,спілкуюсь з клубом алкотуристів?Випити,закусити,іншого мудрішого нічого на розум неприходить?
     
  6. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    114
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    196
    Повідомлення:
    6.189
    Адреса:
    Киев Pi.Btl.168
    Никто тролить тебя и не думает! Мне,по человечески,интересна твоя мотивация.Даже после того,что тебе предьявили доказательства, ты ведешь ожесточенное сопротивление,сам же видишь,неправ ты немного.Неправ по отношению к обществу,к такимже УКРАИНЦАМ как и ты ! Представляешь,мои деды и бабушки прошли тот ад и отбили врага и такие убежденные патриоты,чьи идеи ты проповедуешь плюют им в душу,а это,как минимум,неполюдски!
    Ты наверное думал,что тебя поддержат в твоих высказываниях---не поддержали,поэтому прими как должное.
    Пы.Сы.
    Не задалбывай меня ПР!
     
    1 людині також подобається це.
  7. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Відповідаю!
    Не мішай Божий дар з яєшнею!
    До чого тут вояки ПСВ і зокрема РІА?Вони як раз і є правдивими захисниками своєї Вітчизни і вони навіть незнали що буде 23-є лютого!Не треба змішувати періоди в одну кучу!
    Як набиралась РСЧА на початку утворення і перед ДСВ це також різні речі!І те що мій дід опинився в ЧА то це радше відображення трагізму Української нації яка опинилась заручницею тоталітарних режимів які змусили воювати Українців по обидви сторони фронту.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  8. sturmmann

    sturmmann Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    ВИК "Stahlhelm"
    Серый, ну что ты заладил, ей Богу, извини, но твои посты точно уже тролингом попахивают :smile_11: Создай тему в курилке и наслаждайся отписками почитателей твоей точки зрения. Этот праздник отмечали и будут отмечать, уже больше 20 лет нет к сожалению Советской Армии, но отношение к этой дате не поменялось у большенства людей уважающих настоящих мужиков.
     
  9. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    351
    Повідомлення:
    6.652
    Не юли. Ты прекрасно понял, о чём идёт речь, касаемо WW1. И РиА и УГА сюда не приплетай, тогда кучи не будет. Речь идёт о первом боевом крещении КА, пусть и таком печальном. Первый блин, как говорится комом, другого исхода и ожидать трудно было, от необученной и только что сформированной из разношёрстного люда армии в бою против закалённой в боях Кайзеровской армии.

    Повторю свой вопрос:

     
    4 користувачам це сподобалось.
  10. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Влад,щоб бути Українцем замало мати громадянство.Треба думати як Українець,говорити як Українець,чинити як Українець а не як ХОХОЛ-МАЛОРОС!
    Слава Богу,радянські часи минули а з ними має й минути те жахливе що було в тій радянській тоталітарщині включно із "святами".Бо тільки хохли з сіндромом хроничної непам"яті можуть "святкувати"- бухати в дні ТРАГЕДІЙ нашого Українського народу.Озирнись навколо,радянського союзу НЕМА!А є вже УКРАЇНА і в ній ти живеш,вона має свої як трагічні так і славні сторінки історії включно з ДСВ.
    Ми 20 років назад отримали врешті свою ДЕРЖАВУ і треба її заново відбудовувати та чистити від всього того тоталітарного бруду минувшини.Пам"ятати потрібно але невлаштовувати з днів пам"яті піар на кістках із змістовним перегаром.Мій дід 23-є невважав за свято,так якого я буду це святкувати?
    А щодо доказів у вигляді подяк та грамот так це виключно моя заслуга яку я зложив у спільний кошик клуба і собі не привласнив.
     
    1 людині також подобається це.
  11. mida

    mida Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.130
    Адреса:
    КG "КRIM" 5./ 122 I.R.
    Вы уж конечно простите... не вытерпел.., но некоторые здесь уже совсем ёбн...лись на теме упа, большевицкого быдла, ваньков ипр...Реально - приболели.
    Не забывайте, псевдонацики, в массе своей, всё это большевицкое быдло, которое веселилось на Украине под командованием жидов и комиссаров, состояло из ваших же соотечественников - украинцев.
    И что же по вашему? Все, ныне проживающие на территории Украины люди, чьи деды и отцы отслужили при СССР, воевали...Для кого, 23-е февраля - не пустой звук...являются потомками быдла??? Та хер вам...
    Много еще тех, кто по настоящему ценит, этот сугубо мужской праздник, не путая его со всяким бредом...
    Но это так - политика.. А лично я, всегда уважал и уважаю, людей, которые служили в армии или на флоте. И не важно, какой стране.
     
    sturmmann, Alex Kress, МТех та 4 іншим подобається це.
  12. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Цими подяками організатори відзначили мою участь і допомогу у тих заходах в яких я брав участь.А у форсуванні Дніпра брало участь і наше Криворізьке відділення.І хоч я єдиний представляв підрозділ в тих інших заходах то завжди просив на мене неписати подяки а писати на підрозділ в якому я состою.Вважаю що я гідно представляв наш підрозділ,бо якби я займався хернею то ніхто б ці папірці нам невиписав.І я нетащився від цих папірців,а приніс і здав керівництву.Я щось погане цим зробив?Чи ти так позаздрив?:)
     
  13. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    351
    Повідомлення:
    6.652
    Ось це якраз тебе стосується. Обiсрався - май смiливiсть перед людьми вибачитись. А ти, вiдповiм тобi знову твоiм текстом:
    Починаєш прикриватися Украiною, визвольною боротьбою i прочими прописними iстинами.
    Щоб бути гiдним УКРАIНЦЕМ, не обов'язково гiвном обливати поколiння людей, для того щоб самоствердитися, тим паче форумчан.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  14. мазур

    мазур Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    30.107
    Адреса:
    Украина,Ивано-Франковск
    Камрад Ты не сьезжай на вопросы нужно отвечать.
     
  15. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    351
    Повідомлення:
    6.652
    Тут не о подяцi мова. Не перевертай знову з нiг на голову. Мова про те, що подяку ти принiс вiд ПР, в належностi до якоi ти тут всiм дорiкаеш.


    Я хочу почути вiд тебе нарештi вiдповiдь на питання, яке я тобi задав.
     
  16. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    351
    Повідомлення:
    6.652
    Ответ от Teodor Lemann мы увидим через месяц. Надеюсь этого времени ему будет достаточно, чтоб подумать над ответом.
     
    2 користувачам це сподобалось.
Статус теми:
Закрита.