С днем народження Сергей!

Тема у розділі 'Вітання', створена користувачем Українка, 22 лип 2019.

  1. Українка

    Українка Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    509
    Адреса:
    Там, где меня нет...
    @Kurt Wagner


    Від усієї душі вітаю тебе з днем народження! Хочу побажати всього найкращого, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Бажаю стабільного доходу, злагоди в родині, сімейного щастя, любові і розуміння, гармонії в душі і, головне, здоров’я. Зайвим воно ніколи не буває. Бажаю підкоряти одну вершину за іншою, досягати поставлених цілей. Нехай удача тебе любить, нехай любов тебе надихає, нехай натхнення штовхає тебе на великі вчинки, нехай такі вчинки роблять тебе сильнішим, заможнішим, впевненішим і щасливішим.
    Бажаю з роками тільки міцнішати і вдосконалюватися, бажаю з кожним днем свою мрію втілювати в реальність, своє слово перетворювати в дію, а важливу мету — в досягнення! Здоров’я, любові, життєвої сили та енергії, всіх благ і успіхів тобі!
     
    Останнє редагування: 22 лип 2019
    Serg1968, Коваль-Kovalchuk, pobeditel та 2 іншим подобається це.
    1. Фирменная флиска в на демисезонный период (весна/осень) или хороший утеплитель зимой под основную од...
      300 грн.
    2. Флисовая куртка в оливковом цвете. Флис достаточно плотный, не тонкий. Тыльная сторона рукава и боко...
      900 грн.
    3. Фліска ЗСУ статутная оліва В гарному стані,змійка працює Розмір S/S Б/У
      50 грн.
    4. Состояние: лёгкое б/у. Размер: XXL (смотрите мерки). Состав ткани: 100 % полиэстер. Цвет: олива. Осо...
      350 грн.
    5. Фирменная тактическая флисовая кофта «Hirta Tactical Fleece». Выполнена из интересного качественного...
      300 грн.
  2. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.849
    Адреса:
    Česká Republika
    Kartinki-s-dnem-rozhdeniya-muzhchine-2.gif
     
    Serg1968 подобається це.