Ружье охотничье Target X7 Tactical 12/50

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем AMINO, 19 жов 2018.

  1. Лёxх

    Лёxх Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    354
    Адреса:
    Киев
    Вибачте, я новачок у зброї, а в Гуглі не знайшов які критерії дозволяють називати рушницю тактичною а які ні. Просвітіть, якщо не важко.
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бланк из ствола пкт, длина 24 см. нитки внутри хорошие.
      1200 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      Полірувальна паста ГОІ отримала свою назву на честь установи, в якій розроблялася рецептура абразивн...
      35 грн.
    3. (в наявності 7 шт.)
      Паста для воронения железа и стали Birchwood Casey Perma Blue Paste Gun Blue 2 Oz Обеспечивает наибо...
      425 грн.
    4. (в наявності 8 шт.)
      Набір для чищення нарізної зброї кал. 5,45 / 5,56 мм в пластиковому футлярі стане справжнім подарунк...
      349 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Пропоную Вашій увазі набір калібрів для перевірки стану каналу ствола (його зношеність) нарізної збр...
      1250 грн.
  3. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.411
    Адреса:
    Київ
    Найбільш очевидні - телескопічний або складаний приклад, прицільні приспособи, наявність планок Пікатіні для коліматора, ліхтаря, полум'ягасник, або насадка для вишибання дверей.
     
    akms1974 подобається це.
  4. Лёxх

    Лёxх Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    354
    Адреса:
    Киев
    Можливо я щось не розумію, але одні з найкращих тактичних рушниць ( так каже Гугл) -
    REMINGTON MODEL 870 EXPRESS TACTICAL 12G і
    Mossberg M500 к.12 20" Tactical не мають нічого цього
     
  5. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.411
    Адреса:
    Київ
    Ви спитали моє бачення тактичних рушниць, я відповів.
    Якщо Ви НІЧОГО з мною переліченого не побачили в означених рушницях, ну тоді я не знаю як треба на них дивитись :D
     
    akms1974 подобається це.
  6. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.411
    Адреса:
    Київ
    500® Tactical
    BUILT RUGGED FOR MILITARY, POLICE, AND LAW ABIDING CITIZENS, THE MOSSBERG 500 TACTICAL LINE OFFERS MISSION-READY SHOTGUNS FOR ANY SCENARIO.
    FEATURES: Dual extractors, positive steel-to-steel lockup, twin action bars, and an anti-jam elevator ensure smooth operation. Top mounted safety provides for ambidextrous operation. Additional special features include tri-railed forends to facilitate accessory lights and lasers, adjustable stocks for rapid adjustment of length of pull coupled with a broad range of accessory barrels make the 500/590 one of the most adaptable firearms in history.

    [​IMG]
    Tactical Tri-Rail Forend models feature a full-length bottom rail and 2 short side rails for quick, easy attachment of railed accessories.
    [​IMG]
    6-Position adjustable stocks provide length-of-pull adjustment of nearly four inches with relative ease, without the need for additional tools.
     
    akms1974 подобається це.
  7. Лёxх

    Лёxх Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    354
    Адреса:
    Киев
  8. Лёxх

    Лёxх Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    354
    Адреса:
    Киев
    До речі вичитав шо на 870 можливе встановлення чоків.
     
  9. web2rr

    web2rr Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    web2rr@gmail.com
    Н
    Не підкажете, як саме знімається мушка? А то я болт викрутив, а вона навіть не рухається, чи то припаяна чи приклеєна....
     
    akms1974 подобається це.
  10. Лёпич

    Лёпич Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    486
    Адреса:
    Одеса
    У Таргета,чтобы мушку снять,нажо выкрутить гужон с торца ( у меня он кстати сам выкручивается после серии выстрелов) и выбить пин сбоку
     
    web2rr, akms1974 та - КАПРАЛ - подобається це.
  11. TraDn

    TraDn Feldwebel

    Повідомлення:
    299
    Адреса:
    Украина
    Ответ на сайте ствола:
    "Добрый день. У нас оба варианта без чоков. Обзор из РФ. Комплектация указана на сайте, посмотреть можно в магазине."