Rutus Alter71

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем jokercop, 29 тра 2020.

  1. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Ну, таким образом можно брать патент на "внедрение" приемника в автомобиль и фонарика в телефон - не думаю, что такой липовй патент действует где-либо, кроме территории РФ-ии. В мире такую бредятину не патентуют (это я вам как автор двух запатентованных изобретений говорю).
     
    Arch та Geber подобається це.
    1. Pinpointer Smart Глибина на монету – 6 см Вологозахист - IP66 РК дисплей показує рівень заряду бат...
      2300 грн.
    2. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      950 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2, малыш FM2. Компл...
      50 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера minimax-PP II с маской. Комплектующие,...
      85 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера гном-м. Комплектующие, элементы питания...
      50 грн.
  2. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Тем не менее монстры в производстве МД, такие как Майнелаб, Гарретт, ХР, Вайтс и прочие - не ставят годографы в свои изделия, наверное именно этот патент АКА им и мешает. Тот же Фёдоров в новом Квазаре Ф3 тоже почему-то не поставил, наверное всё-таки побаивается штрафных санкций и судебных разбирательств, хотя в МД с графическим дисплеем годограф сам и просится его поставить. Поляки же в Рутусе скорее положили большой и толстый на этот патент, равно как и Андрей Остапчук, автор Кротов, в своём Кроте ПРО внедривший функцию годографа.
    Я с Вами полностью согласен, что такую бредятину в цивилизованном мире не патентуют, но тем не менее - проводят перед внедрением в производство проверку на патентную чистоту, чтобы потом не пришлось платить гигантские штрафы за использование чужих патентов в своих разработках без согласования с патентообладателем
     
  3. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    В ХР как раз есть годограф, по моему на счёт патента вы погорячились, не думаю что ХР купили патент у кацапов, да и вообще это смешно, может ещё патент на синограф нужно покупать?
     
    Arch та Mishka* подобається це.
  4. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Я читал в сети такую историю про АКА и её патент. Гуглем нашёл вот это:
    https://www.reviewdetector.ru/lofiversion/index.php?t21435-50.html
    Там правильно написали:
    "Да уж! Надо срочно запатентовать стрелочный индикатор, "на применение этого средства в вихретоковой металлодетекции"
     
    Останнє редагування: 30 тра 2021
    Wolfgrey подобається це.
  5. флегМАТ

    флегМАТ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    36
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    553
    Адреса:
    Kyiv region
    В Деусе ж вроде вектограф...
     
  6. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    Это вы сами придумали???
     
  7. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Выкладывайте фото дисплеев разных приборов с годографами на них, возможно я где-то и ошибся
     
  8. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    Для начала изучите откуда пошел сам термин годограф, а потом припысывайте его АКА.
     
  9. groznuy88

    groznuy88 Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    слобожанщина
    Извините, что не в тему. Но раз уж зашёл разговор о годографе....Может кто объяснит, годограф и вектограф одно и тоже или нет. Просто был АКА и был крот про. На АКА четкая сплошная линия(годограф), на кроте линия из многочисленных мелких точек, и рисует как по мне не так шустро и одни это называют годографом, другие вектографом но по моим ощущениям , на АКА и кроте немного разные вещи, или просто работают по разному. Ещё на агенте, при продаже многие пишут, годограф как у АКА, но агента у меня не было, сравнить не могу.
     
  10. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Автор Крота специально назвал свой годограф в Кроте ПРО вектрографом, дабы не было претензий со стороны патентообладателя. А суть - одна и та же, у вектора есть длина и угол, всё тО же, что показывает годограф в приборах АКА
    За сам годограф я давно знаю, как за средство визуального отображения отклика мишени на графическом дисплее МД. По одной оси - амплитуда от мишени, по другой - угол сдвига фазы, вызываемого этой мишенью.
    В более упрощённой форме в виде сигнографа, годограф присутствует в том же Квазаре АРМ, но там фазовая ось поделена на сектора с разрешением в 7 градусов, а амплитуду показывают столбики в каждом секторе. Если сигнал "односекторный" с чётким ВДИ и амллитудой - явно "хорошая" мишень:D, хотя часто копаются куски битого чугунного чугунка с чётким ВДИ Катиных пятаков:p..... Упрощённый вид такого чуда присутствует в Аське-250 и прочих начального уровня типа Текнетикс Альфа 2000 и т.п.
    Число ВДИ, присутствующее почти во всех современных МД с дисплеем - не что иное как тот же годограф, но переведенный для понимания начинающими пользователями из графического в чисто цифровую форму в виде десятичного двузначного числа, если число постоянное и не сильно изменяется при проводках датчика - отличная мишень!:D(битые чугунки от этого не перестают копаться, как и ржавые железные кольца)
    Вариантов много - разные разрешения дисплеев, в результате на одном - чёткая линия, а на другом - точки, из которых составлена линия. Разная скорость обработки сигнала, один прибор успевает выдать 100500 точек в секунду на дисплей, а другой - 1050. Да и скорость самих дисплеев, один успеет все 100500 точек с контроллера обработать и визуально показать на ЖКИ, а другой - нет, будет показывать прерывистую линию в виде точек, вместо сплошной.
     
  11. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Може я чого не дочитав?"Положительное решение на получение патента"-це ще не патент.Зустрічав хто небуть інфу про патент АКА не з чуток і не в РФ.
    Думаю Годограф і його варіації з фігурами Ліссажу таке класичне явище яке можна скоріше назвати в честь кого небуть,ніж запатентувати(Имхо.)
    Ви про це десь читали?Просто так щиро і однозначно про це говорите,і про Годограф.Я наприклад перед тим як погодитись з твердженням-шукаю докази.Зазвичай Ваші пости конструктивні.Може Вас ввела в оману підміна понятть?
     
  12. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Если бы я не знал о чём пишу - я не писал бы! Я давно зарегистрирован на авторском сайте по Кротам, иногда звоню автору, если возникают непонятки. Поиск по сайту дал следующее:
    http://www.radiodom.ucoz.ru/forum/12-133-1?s=годограф
     
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.895
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Давно там небув,до кінця не дочитав. Одна баба,іншій сказала,та прибрехала і третій передала.:DІ так поки брехня все село необійшла,два круги.І вже на Райберті зявилась..Номер патента,дата подпись???Відчуваю щось запатєнтую ,МАТ маю свій,оригінальний :D.Тут нізя,а в патентному бюро -можна,правда дорого.Патент на шести -колісний велосепед ще вільний?Три передніх,три задніх,трилісапет назвем :D.
     
    melan та lacis67 подобається це.
  14. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Прочитав,доказів там я не побачив."Вродебы запатентовали"це пересторога автора,і це правильно,але не доказ.
    Якщо таке можна патентувати то мабуть тільки в Росії.А ще краще розпустити чутки що є патент щоб боялись робити прилади і використовувати корисні приблуди.[Має бути оф. запит про патент.Автори таких приладів повинні були б скористатись щоб не оглядатись .Це моє Имхо.
    А форум почитав з задоволенням,дякую.:D
     
    Останнє редагування: 3 чер 2021
  15. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.895
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    fedya_valki Малость хворів,пропустив-чим закінчився суд Деуса з Кротом ?Там ніби французи виставили претезії на вхідний пісилювач і бездротовий датчик? Крот надіюсь доказав що він першим це придумав.Французи хотіли конкурента знищити.АКА в порівнянні з ними діти. fedya_valki Цей бред ,нагадує мені одну цікаву набуту хворобу!"БУХАВ _ БУХАВ,І РІЗКО ПРИПИНИВ!!!" АКА квіточки в порівнянні з тим,що можна побачити,і хто тебе переслідує.:D Там ще ФОРТУНЕ СС,на черзі в суд з АКА,його швидше дістануть,за Крота.
     
    Останнє редагування: 3 чер 2021
  16. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Цим?:D:
    :D
    Там есть ссылка на мд-арену где есть инфа, что АКА около 60 патентов имеет в области вихретоковой металлодетекции. Скорее всего что на рашке патентовали, и даже бредовые патенты, типа DD датчика, но это как раз повод подать в суд за незаконное использование интеллектуальной собственности.
     
    lacis67 подобається це.
  17. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.895
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ні знов онкологія,жолудок виявився лишнім,дехто розраховував що я вже того коньки відав :D,слину почали пускати.По Рутусу,минулоої осені одного зустрів з таким на полі,він металолом копав,я денарії по його слідах.Спочатку розказував який у него крутий МД.Коли почав перевіряти його сигнали,мужик розстроївся і поїхав з поля.Поле його він там пасся,я приїхав другий раз.
    А кому воно треба?видать ще не немає в рефії ,патентів.Та як подивишся "ВООЄННУ ПРИЙОМКУ",ввесь світ в полрівнянні з ними нервово курить.Ну проходить там така лапша,хай тішаться.По цьму є дуже гарна українська приказка."ДУРНИЙ ДУМКАМИ БАГАТІЄ"
     
    Останнє редагування: 4 чер 2021
  18. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Ну ты это, лечись и выздоравливай!:smile_12::beer::beer::beer: Возможно ещё и побухаем вместе, если я на твои края как-нибудь вырвусь:smile_12::beer:. Или ты на мои
    Так-то оно так, но иногда может выстрелить, как ружьё, висящее на стенке в спектакле, по Станиславскому...... АКА может вынуть из глубины архивов свои левые патенты, подать в суд на тот же Rutus или Крота, кацапский суд присудит выплату роялти и штрафов, их понятное дело никто платить не будет, но сам прецедент такого действа - весьма возможен!:p
     
  19. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.895
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Сім - десять днів,я недочекався своєї смерті.За чотири місяці лікування в сімейній медицині скинув майже 40 кг ваги!На ,на рахунок бухати,вода без газу :D.І по патентах рефії,є в мене таке відчуття,їх чекає доля північної кореї.І тиха окупація китайцями,зроблять китайці референдум і по Волгу - Китай.:D.А китайців багато бачив з судах за крапдіжку інтелектуальної власності?Суд це завжди дорого,і шанси виграти його 50/50,а тим більше при їхніх патентах = 0.На слова міжнародні патенти не видають.
     
  20. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Вот это ты классно сказал!:beer: АКА со своим чисто рашкинским патентом обосрётся......
    Та ещё выздоровеешь, будешь по 50 принимать внутрь, сами врачи так делают и всем советуют!:beer:
     
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.895
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я за день зїдаю!Аж дві перепілки!Хімія передбачається жостка,якщо аналізи будуть такі що я після першої виживу .Знайомий камрад в Києві лікується,бабло взяли влили хімію,конячу дозу,забувши зважити його.Дві неділі в реанімації на штучному харчуванні 10 - 15 шт в день!Кинув інсульт,не всіх впізнає,не все пам'ятає,уже безвиїздно майже два місяці!.Покійна кума дві витримала.Так як я в цих питаннях уже маю досвід,поки не буду впевнений що витримаю.дві сидимо дома,минулого разу було 16. .Буду освоювати програмування,і раз в тиждень їздити на КОП :D.Голвне щоб сухо було,полежати,подивитись як камради копають собі шось вишпортати.В понеділок за дві години до дощу підняв три денарії,і на царській хаті кілька мідяків,пряжку велику камрад допоміг викопати.Камради тестову яму мені в городах вирили пробили біні шурфи,між дощами можна піти попікати .Один х нічого не можу робити.:D
     
  22. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.512
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Соловей, живи и выживай!!!! Главное - настрой позитивный! Без настроя - только в могилу......
    Ну а ты же ещё хочешь денарики собирать? - Значит хорошее настроение, во всём позитив и т.д. Хвост пистолетом!!!
    Приезжай в Харьков, в Померки, там обалденный по раку институт, или хз шо, но - обалденный
     
    Останнє редагування: 4 чер 2021
  23. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.895
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    fedya_valki Я по житю п.... оптиміст.Якось цим не дуже парюсь.А ще щоб щось шукати, де ніби є краще щось.Хімія у всьому світі одинакова,цінна різна :D.Спеціалімти різні.Повір їм по... вижевеш ти чи ні.Ні в одному випадку їм за це нічого небуде.Сам не будеш дивитись що в тебе заливають,можуть залити все що завгодно :D.Весь перелік і дози в вільному доступі в неті.Первинна вимога ,в крові має бути достатня кількість еритроцитів ,лейкоцитів гемоглобін в нормі.В общим там ціла наука.Вісім років тому,коли ця хрень була перший раз,після хімії я на третій день починав вживаити,все відділення буле лисе,в мене частково випало волося :D.Так що до яду, добавляв ЯД з лікувальним салом.Давай про РУТУС уже :D
     
    lacis67 подобається це.