Рукоять до сокири КР.

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Prinz E, 22 лис 2025.

  1. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    212
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю камрадів.Хочу зробити рукоять до своєї бойової сокири КР.Ну щоб відчути "як воно було".Загадка - якої вона повинна бути довжини.На малюнках бачив і довгі і короткі.Вага 500 г.діаметр отвору 25 мм,то біш рукоять буде тонкою.На мій погляд повинно бути до 35 см.
     

    Images:

    1.jpg
    SubSailor подобається це.
    1. (в наявності 1 шт.)
      Складской сохран
      2700 грн.
    2. Стрічка Максім стан по фото
      5500 грн.
    3. 1200 грн.
    4. Ящик МГ з чорного кріпкого металу, містами є залишки фарби з прийомки металу Свищів нема
      800 грн.
    5. (в наявності 12 шт.)
      Оригинал, новые; клейма разные
      350 грн.
  2. SubSailor

    SubSailor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    9
    Повідомлення:
    534
    Адреса:
    Стольний град Київ.
    ..... гарно звучить. Як раз інструмент грьобаним кацапам бошки рубать!!!.
    Ближче до теми, сокирка гарна. але... мож я помиляюсь, зачищена вона гарно, але НЕ достатньо (по фото) прибрані осередки іржі. Можливі прояви корозії потім. ІМНО. З пов....
     
    Prinz E подобається це.
  3. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    212
    Адреса:
    Ukraine
    Ви праві.руки не доходили,лежала в хаті в теплі і без зайвої вологісті,але почала іржавіти такими порами як на сирі.Можу зачистити до металу.але не знищіть це ідентичність?
     
    SubSailor подобається це.
  4. SubSailor

    SubSailor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    9
    Повідомлення:
    534
    Адреса:
    Стольний град Київ.
    Знищить. Треба спочатку осередки іржі прибрати (методів 4-5 на вибір). З"являться каверни, але не знищиться Ідентичність/аутентичність. Потім обробка Таніном та консервація. Можна то все самому якщо є час, а мона віддати тому хто на цьому руку вже набив. Щасти....

    P.S... А сокирка красива...
     
    Prinz E подобається це.