Рубль 1801.

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем NOR91, 10 фев 2026.

  1. NOR91

    NOR91 Obergefreiter

    Сообщения:
    65
    Адрес:
    Дніпро
    Доброго дня. Підкажіть цінність та при можливості ціну на монету (дукач). Всім дякую!
     

    Изображения:

    IMG_6145.jpeg
    IMG_6146.jpeg
    IMG_6147.jpeg
    ТарасМ и Tartar нравится это.
    1. Барабан наган під 7,62#38 склад Клеймо зірка номерів нема
      11300 грн.
    2. Лот зіпа на легендарний colt 1911. З копаного по дсв лендлізного пістолета. Поверхнево почищенний ві...
      4000 грн.
    3. Антабка з мекету РН та штифт. Стан по фото.
      399 грн.
    4. Вальтер ППК. 7,65. ( коп.) Чищений. Все рухаєтся та натиcкається. Самовзвод працює. Дзеркало затвора...
      20645 грн.
    5. 3Д копия с оригинала. Становятся на пистолет без замечаний. Пластик прочный.
      750 грн.
  2. Helmut Meyer

    Helmut Meyer Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    29
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    57
    Сообщения:
    191
    Адрес:
    Ukraine, Kharkiv.
    1801 СМ АІ, останній рік чеканки. Тираж 3,1м шт.
    За каталогом Біткіна, монета без степені рідкості.
    З 1798-1801 монети чеканились вагою 20,73 г з срібла 868 проби.
    Ціна від 2000 (*ціна лому) до 5000 тисяч і до бажання купити.
    * 20,73 г х 0,868 = 17,99 г чистого срібла. Ціна на срібло 90+ грн/г.

    Спірне питання стосовно вушка..
    хтось збирає дукачі і платить ціну, а хтось для доповнення колекції хотів би монету без вушка..
    вирішувати Вам.
    Я, як колекціонер, бачу монету без вушка..)
    Та ще і не срібне…
    З повагою.
     
    Последнее редактирование: 10 фев 2026
  3. NOR91

    NOR91 Obergefreiter

    Сообщения:
    65
    Адрес:
    Дніпро
    Дякую!
     
    Николай Кашуба и Helmut Meyer нравится это.