РПГ-7В Учбовий

Discussion in 'Скільки коштує?' started by vova2012, May 12, 2026.

  1. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    127
      проданные:
    2,489
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Вітаю шановне товариство.
    Прошу допомоги в проведенні обєктивної оцінці даного девайсу.
    ММГ пострілу повністю безпечне.
    Паспорт є, але має пошкодження від мастила.
    Номер прицілу рідний по паспорту.
    Запитання вітаються.
    З повагою.
    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4,1.jpg 4.jpg 6.jpg 7,1.jpg 7,2.jpg 7,3.jpg 7,4.jpg 7,5.jpg 7,6.jpg 7,7.jpg 7,8.jpg 7,9.jpg 7,55.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 11,1.jpg 11,2.jpg 11,3.jpg 11,4.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 17.jpg 18.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Копані.
      250 грн.
    2. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. Клеймо RZM A 9-3, без букв на лицевой стороне, пластмасса, диаметр 17 мм Фото на листе в клетку для...
      320 грн.
    5. сост.на фото
      170 грн.
  3. vova2012

    vova2012 Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1009
    Лоты
      на продаже:
    127
      проданные:
    2,489
    Messages:
    234
    Location:
    г.Луцьк
    Вітаю.
    Дуже потрібна допомога в оцінюванні.
    Дайте варіанти.
    Усім гарного спокійного вечораі ночі.
    З повагою.
     
  4. Роман1235

    Роман1235 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    2
    Location:
    м.Львів
    Щоб продати тис 25 буде норм
     
    vova2012 likes this.
  5. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Messages:
    1,965
    Location:
    Украина, Одесса
    Думаю від 40
     
  6. Владимир Жириновский

    Владимир Жириновский Schütze

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Messages:
    6
    Комплект красивый. Если быстро - за 20-25 уйдет в течении недели. Если есть время подождать - 40+.
    С уважением.
     
    Komplekt likes this.
  7. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Messages:
    1,965
    Location:
    Украина, Одесса
    За 20-25 він за хвилину піде :)
     
    Komplekt and vova2012 like this.
  8. Роман1235

    Роман1235 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    2
    Location:
    м.Львів
    Питання в тому за яку ціну можна продати , 25 ціна за яку реально заберуть щоб річ нестояла ,якщо є потреба продажі ,можна ж і 50 тис поставити алаж питання продажі невирішить
     
    PRAHNICH and vova2012 like this.