Російсько-Українська війна. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем ДжорДж БушЪ, 2 тра 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Станом на ранок 26 травня 2023 року втрати російських окупантів становлять приблизно 205 720 осіб.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
    Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.05.23 орієнтовно становлять:
    • особового складу - близько 205 720 (+460) осіб ліквідовано,
    • танків - 3796 (+1) од,
    • бойових броньованих машин - 7435 (+3) од,
    • артилерійських систем - 3384 (+25) од,
    • РСЗВ - 570 (+0) од,
    • засоби ППО - 328 (+1) од,
    • літаків - 310 (+1) од,
    • гелікоптерів - 296 (+0) од,
    • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 2910 (+3),
    • крилаті ракети - 1015 (+0),
    • кораблі /катери - 18 (+0) од,
    • автомобільної техніки та автоцистерн - 6161 (+13) од,
    • спеціальна техніка - 446 (+2).
     
    AlexPoltava, antsu88, Luftwaffen та 15 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Трофейний ПНБ, отриманий в районі Покровська, схоже іспанського виробництва (здається Lumos). Кріпле...
      45000 грн.
    2. Голова от снаряда дистанційного мінування системи Земледелие. От мин ПТМ 4. Читається як ІНЖЕНЕРНА С...
      3500 грн.
    3. Шолом 6Б47 (2 розмір) з кавером, знайдений на околицях Гостомеля на початку березня 2022 під час пер...
      12000 грн.
    4. Броник кацапа Штурм-ВВ 4 класс снят с пленного кацапа в Харьковской обл из под Ковшаровки (для покуп...
      6999 грн.
    5. Оптичний приціл ПОСП 8х42М6Д PRO підсвітка працює все на фото
      14000 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Російські війська продовжують зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням назведення Генерального штабу ЗСУ станом на 06:00 25 травня щодо російського вторгнення.
    Так, розпочалася чотириста п’ятдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни.
    Сьогодні вночі російські терористи завдали чергового ракетного та авіаційного ударів "Шахедами" по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.
    Загалом протягом минулої доби противник завдав 4 ракетних ударів. Є влучання ракетою із С-300 по дамбі в районі Карлівки Донецької області. Внаслідок цього є велика загроза підтоплення інших населених пунктів, що поруч. Крім того, ворог завдав 55 авіаційних ударів. Зокрема, було застосовано 36 іранських ударних БпЛА "Shahed" - усі ці повітряні цілі були знищено. Зафіксовано і 19 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
    Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.
    Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках - протягом минулої доби відбулося 22 бойові зіткнення.
    На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін.
    На Сіверському та Слобожанському напрямках противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли населених пунктів Сеньківка, Сновськ, Гай, Кам’янська Слобода Чернігівської області; Бачівськ, Ходине, Володимирівка, Басівка, Олександрівка і Велика Писарівка Сумської області, а також Стрілеча, Красне, Черкаські Тишки, Лук’янці, Нескучне, Тернова, Вовчанськ, Чугунівка та Хатнє на Харківщині.
    На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб покращити тактичне положення. Завдав авіаударів біля Чайківки та Кислівки Харківської області. Протягом доби вів безуспішні наступальні дії в районі Масютівки. Артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали Тополі, Фиголівка, Новомлинськ, Дворічна, Масютівка, Западне, Кислівка Харківської області та Новоселівське і Стельмахівка на Луганщині.
    На Лиманському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки Луганської області. Тут же, та біля Івано-Дарївки Донецької області завдав авіаударів. Артилерійських обстрілів зазнали Макіївка, Невське, Діброва і Білогорівка Луганської області та Іванівка, Торське, Верхньокам’янське та Спірне на Донеччині.
    На Бахмутському напрямку протягом доби противник продовжує вести наступальні дії в районі Бахмуту. Від ворожих обстрілів постраждали Васюківка, Привілля, Оріхово-Василівка, Григорівка, Бахмут, Калинівка, Часів Яр, Іванівське, Ступочки, Предтечине, Костянтинівка, Біла Гора та Північне Донецької області.
    На Авдіївському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Красногорівки. Завдав авіаційних ударів в районі Авдіївки та Водяного. Здійснив артилерійські обстріли біля Авдіївки, Первомайського та Карлівки Донецької області.
    На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. Там же ворог задіяв для ударів авіацію. В той же час, ворожих обстрілів зазнали Мар’їнка та Побєда Донецької області.
    На Шахтарському напрямку окупанти обстріляли, зокрема, Вугледар, Пречистівку та Новосілку.
    На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії. Завдав авіаційних ударів в районах Ольгівського, Гуляйполя, Новоданилівки Запорізької області та Новоберислава на Херсонщині. Здійснив обстріли населених пунктів Зелене Поле, Ольгівське, Малинівка, Гуляйполе, Гуляйпільське, Чарівне, Мала Токмачка, Новоданилівка, Щербаки, Степове, Кам’янське та Степногірськ Запорізької області; Нікополь на Дніпропетровщині (пошкоджено 7 приватних житлових будинків); Золота Балка, Новоолександрівка, Гаврилівка, Веселе, Козацьке, Львове, Висунці, Білозерка, Антонівка, Велетенське Херсонської області та місто Херсон.
    Авіація Сил оборони завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника.
    Також, минулої доби нашими захисниками збито ворожий літак Су-25.
    Українські ракетники та артилеристи уразили пункт управління, зенітно-ракетний комплекс, 2 райони зосередження живої сили, 1 склад боєприпасів, одну радіолокаційну станцію та два артилерійських підрозділи на вогневих позиціях.
     
    AlexPoltava, Falconer, Surovyy та 7 іншим подобається це.
  4. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    У ніч з 25 на 26 травня російські загарбники вкотре атакували територію України ракетами та "шахедами". Цього разу противник змістив напрямок удару на Схід, атакуючи об’єкти критичної інфраструктури та об’єкти Сил оборони України.

    Про це повідомили Повітряні Сили України, інформує Цензор.НЕТ.
    Сили ППО зафіксували пуски 17 ракет різних типів та 31 ударного дрона, Зокрема 10 крилатих ракет Х-101/х-555 з літаків Ту-95мс з району Каспійського моря, 7 зенітних керованих ракет С-300/ С-400 з району Токмак (т.о. Запорізька обл.) та 31 ударний БпЛА іранського виробництва "Shahed-136/131" з південного та північного напрямків.
    "Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України, в зонах відповідальності повітряних командувань "Схід", "Центр" та "Південь", знищено:
    • 10 крилатих ракет повітряного базування Х-101/х-555;
    • 23 ударних дрони "Shahed-136/131";
    • 2 БпЛА оперативно-тактичного рівня "Орлан-10", "Мерлін-ВР", - йдеться в повідомленні.
    У Повітряних Силах відмічають, що зафіксовано влучання ударних БпЛА та кількох ЗКР С-300/С-400 в Харківській та Дніпропетровській областях.
     

    Images:

    347449591_1882460578844121_5611273287613794768_n.jpg
    antsu88, Falconer, Luftwaffen та 11 іншим подобається це.
  5. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.258
    Адреса:
    Україна
    Нічні скиди від 72-ї ОМБр.
     
  6. apstla

    apstla General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    678
    Лоти
      на продажу:
    20
      продані:
    1.408
    Повідомлення:
    5.819
    Адреса:
    Бандеровщина
    На обмінний фонд.

    Тут не всім "поталанило".

    злодій в законі ))
     
  7. ТарасМ

    ТарасМ Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    116
      продані:
    2.310
    Повідомлення:
    2.856
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Генштаб ЗСУ повідомив про втрати ворога станом на 27 травня.
    • особового складу близько – 206200 (+480) одиниць;
    • танків ‒ 3799 (+3) од.;
    • бойових броньованих машин ‒ 7442 (+7) од.;
    • артилерійських систем – 3406 (+22) од.;
    • РСЗВ – 572 (+2) од.;
    • засобів ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 329 (+1) од,
    • літаків – 310 (+0) од.;
    • гелікоптерів – 296 (+0) од.;
    • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 2941 (+31) од.;
    • крилатих ракет ‒ 1025 (+10) од.;
    • кораблів/катерів ‒ 18 (+0) од.;
    • автомобільної техніки та автоцистерн – 6172 (+11) од.;
    • спеціальної техніки ‒ 449 (+3) од.
     

    Images:

    347235301_3386659024914914_6580377185537843365_n.jpg
    AlexPoltava, antsu88, capt.A.Smollet та 14 іншим подобається це.
  8. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    15.984
    Адреса:
    Крутого хутора
    Бойцы ВСУ запускают беспилотник.
    upload_2023-5-27_12-32-23.png
    Офицер 59-й мотопехотной дивизии ВСУ готовит боеприпасы для сброса с дронов на российскую технику и позиции под Донецком.
    upload_2023-5-27_12-33-13.png
    upload_2023-5-27_12-33-38.png
     
    гринго80, AlexPoltava, АЛЕКСЕЕВ та 16 іншим подобається це.
  9. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Під час контратакувальних дій у районі Бахмуту Сили оборони України змогли просунутися на 350-400 м на деяких позиціях.

    Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
    "Під час наших контратакувальних дій на деяких позиціях наші підрозділи змогли просунутися на відстань від 350 до 450 м", - сказав Череватий в ефірі національного телемарафону.
    Речник зазначив, що українським силам вдалося знищити 54 окупантів, 84 дістали поранень. Крім того, знищено РСЗВ "Град", три гармати, 3 БПЛА, самохідний міномет 2С4 "Тюльпан", а також два польові склади з боєприпасами.
    "На Бахмутському напрямку ми справді спостерігаємо меншу динаміку активності ворога. За цю добу сталося 2 бойові зіткнення, за минулу теж - від 1 до 3. Це набагато менше порівняно з тим, як ворог поводився протягом усіх попередніх місяців. Однак залишається активна інтенсивність у сенсі вогневого ураження наших позицій. 465 разів ворог бив різними системами і калібрами по наших позиціях. Було 2 авіанальоти ", - повідомив Череватий.
    Він пов'язав зниження активності противника здебільшого через "сильну поразку" і втрати протягом кількох місяців. Джерело: https://censor.net/ua/n3421112
     
    antsu88, Ph@ntom, Surovyy та 8 іншим подобається це.
  10. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Епіцентр бойових дій залишається на сході.

    Про це повідомила у телеграм-каналі заступниця міністра оборони Ганна Маляр, інформує Цензор.НЕТ.
    За її словами, ворог веде наступальні дії на 6 напрямках - Купянському, Лиманському, Авдіівському, Мар‘їнському, Шахтарському, Бахмутському.
    "У загальному підсумку бойових дій на сході станом на зараз ворогу не вдається просуватись вглиб території. Наступалтні дії зупиняють наші мужні воїни", - йдеться у повідомленні.
    Разом з тим, по всіх напрямках ворог здійснює артилерійські обстріли та авіаційні удари, на які робить ставку там, де знижується інтенсивність боїв.
    За словами Маляр:
    На Куп’янському - ворог намагається зайняти кращі позиції. Поки безуспішно.
    На Лиманському - ворог веде наступальні дії, але безуспішно.
    На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії. Успіху не мав.
    На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка.
    На Шахтарському напрямку ворог завдає авіаудари та обстрілює населені пункти.
    "Тепер трохи детальніше про Бахмутський напрямок, адже основна увага і сили ворога були прикуті саме до нього. Там ворог безуспішно наступав, але вцілому наступальна активність знижена. Ворогом зроблено ставку на завдання авіаційних ударів та інтенсивних артилерійських обстрілів", - йдеться у повідомленні.
    Вчора і сьогодні там немає активних боїв - ні в місті, ні на флангах. Натомість ворог активно обстрілює околиці міста та підступи до нього.
    "Ми міцно тримаємо зайняті раніше панівні висоти на півночі та півдні від Бахмута. Водночас просування протягом вчора і сьогодні призупинено з метою виконання інших задач. Зниження наступальної активності ворога обумовлено тим, що проводиться заміна та перегрупування військ. Ворог намагається посилити власні спроможності", - резюмує Маляр. Джерело: https://censor.net/ua/n3421094
     
    antsu88, Surovyy, Igor 21 та 3 іншим подобається це.
  11. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    ⚡️ ЗНИЩЕНО 52 «ШАХЕДИ»

    У ніч на 28 травня 2023 року ворог атакував Україну іранськими ударними дронами «Shahed-136/131» з північного напрямку – Брянська область, та південного – Краснодарський край.

    Загалом зафіксовано пуски рекордної кількості дронів-камікадзе – 54!
     
    juve, tms, antsu88 та 11 іншим подобається це.
  12. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    ⚠️Генштаб ЗСУ оприлюднив уточнені дані щодо загальних втрат, завданих військам рф за 27.05.23
    До них додали:
    7 знищених бронемашин;
    8 артилерійських систем і 2 РСЗВ;
    3 літаки і 2 гелікоптери;
    49 безпілотників;
    31 крилату ракету;
    11 одиниць автомобільної техніки і цистерн з ПММ.
    Водночас «відмінусували» 5 танків.
     
    moranno, juve, antsu88 та 18 іншим подобається це.
  13. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    ⚠️ Коротко. Ситуація на фронті станом на 06:00 28 травня
    ▫️Противник завдав 3 ракетних, 2 з яких ЗКР С-300 по Краматорську, та 13 авіаударів, здійснив близько 30 обстрілів з РСЗВ.

    ▫️Противник зосереджує основні зусилля на спробах повного захоплення Луганської та Донецької областей. Сили оборони відбили 21 ворожу атаку.
    ▫️Авіація завдала 4 удари по ворогу, а також 3 - по його зенітно-ракетних комплексах.
    ▫️Наші захисники знищили 3 ворожих БПЛА різного типу.
    ▫️Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 пункти управління, 2 райони зосередження озброєння та військової техніки, 2 склади боєприпасів та ще один важливий військовий об'єкт противника.
     
    antsu88, Igor 21, capt.A.Smollet та 6 іншим подобається це.
  14. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.05.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 28.05.23 were approximately:
    особового складу / personnel ‒ близько/ about 206600 (+400) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
    танків / tanks ‒ 3797 (+3) од,
    бойових броньованих машин / APV ‒ 7456 (+7) од,
    артилерійських систем / artillery systems – 3425 (+11) од,
    РСЗВ / MLRS – 574 (+0) од,
    засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 329 (+0) од,
    літаків / aircraft – 313 (+0) од,
    гелікоптерів / helicopters – 298 (+0) од,
    БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 2993 (+3),
    крилаті ракети / cruise missiles ‒ 1056 (+0),
    кораблі /катери / warships / boats ‒ 18 (+0) од,
    автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 6192 (+9) од,
    спеціальна техніка / special equipment ‒ 451 (+2).
    Дані уточнюються / Data are being updated.
    Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!
     
    moranno, juve, AlexPoltava та 12 іншим подобається це.
  15. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Снимок.PNG
    На цьому відео з камер дронів-камікадзе та дронів спостереження-коригування, ми бачимо доволі плідну роботу по знищенню різноманітної кацапської техніки.

     
    Карапузик, moranno, juve та 38 іншим подобається це.
  16. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Це відео, від 15-ї бригади артилерійської розвідки, на якому показана злагоджена робота аеророзвідки та артилерії. Загалом, артилеристами було знищено чотири кацапські гаубиці. Як то кажуть, з рахунком 4:0 перемогли кращі.



     
  17. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    На цьому відео, ми бачимо проліт кацапської крилатої ракети над місцем підготовки РСЗВ Himars до пуску ракет по позиціях свинокацапів. І так збіглося, що відразу після пролёту, хлопці відповіли залпом з установки.
    Ловіть HIMARS у відповідь!

     
    Карапузик, гринго80, moranno та 28 іншим подобається це.
  18. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Ворог покидає позиції під Бахмутом... Без штанів...
    По «посадці», у якій розташувалися окупанти, відпрацювали вогнем бійці Третьої штурмової.

     
    Карапузик, гринго80, juve та 17 іншим подобається це.
  19. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Навіть на війні, попри кацапські обстріли, наші хлопці славетні Воїни-захисники, не втрачають почуття гумору...:smile_12:
    Маршрутка до Бахмуту...

     
    Карапузик, гринго80, moranno та 24 іншим подобається це.
  20. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    “Айдар” зайняв позицію РФ у напрямку Кліщіївки.
    28 Травня, 2023 року.
    Українські військові, просунулись у напрямку окупованої Кліщіївки Бахмутського району. Успішний штурм російської позиції, провели бійці 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». Також у ході бою українські бійці знищили російський танк, який приїхав на допомогу окупантам. Цей бій, відбувся між населеним пунктом Іванівське та Кліщіївка. Населений пункт Кліщіївка був втрачений українськими силами у січні цього року. Кліщіївка, розташована за п’ять кілометрів на південь від Бахмута, село прикривало підступи як до самого міста, так і до траси з боку Костянтинівки, якою йде постачання українського гарнізону. 26 травня, заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади, майор ЗСУ Родіон Кудряшов, повідомив, що зараз у районі Кліщіївки ЗСУ рухаються вперед.

    Джерело: https://mil.in.ua/uk/news/ajdar-zajnyav-pozytsiyu-rf-u-napryamku-klishhiyivky/

     

    Images:

    Screenshot_2.jpg
    Screenshot_3.jpg
    Screenshot_4.jpg
    Карапузик, moranno, juve та 24 іншим подобається це.
  21. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Оборона Бахмута очами нашого кулеметника...

     
    Карапузик, гринго80, moranno та 19 іншим подобається це.
  22. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Олексій Гончаренко

    За уточненою інформацією від Генштабу, вночі росія атакувала Україну 59 дронами “Shahed”, 58 було знищено нашими захисниками.
     
    juve, Surovyy, antsu88 та 14 іншим подобається це.
  23. ТарасМ

    ТарасМ Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    116
      продані:
    2.310
    Повідомлення:
    2.856
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    • Станом на ранок 29 травня втрати російських військ та їхніх найманців в Україні становлять близько 207 030. Упродовж минулої доби українські захисники ліквідували щонайменше 430 російських окупантів.
    • танків / tanks ‒ 3801 (+4) од.,
    • бойових броньованих машин / APV ‒ 7467 (+11) од.,
    • артилерійських систем / artillery systems – 3435 (+10) од.,
    • РСЗВ / MLRS – 575 (+1) од.,
    • засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 331 (+2) од.,
    • літаків / aircraft – 313 (+0) од.
    • гелікоптерів / helicopters – 298 (+0) од.,
    • БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 3054 (+61),
    • крилаті ракети / cruise missiles ‒ 1056 (+0),
    • кораблі /катери / warships / boats ‒ 18 (+0) од.,
    • автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 6207 (+15) од.,
    • спеціальна техніка / special equipment ‒ 453 (+2).
     

    Images:

    347252936_265598132541499_3688261461336724765_n-768x1021.jpg
    Лорд Грегори, КавардаК, moranno та 12 іншим подобається це.
  24. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Цієї ночі російські окупанти атакували військові об’єкти та об’єкти критичної інфраструктури України крилатими ракетами та ударними дронами.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
    Як зазначається, ворог випустив до 40 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555 з дев’яти літаків стратегічної авіації Ту-95мс із району Каспійського моря.
    З північного та південного напрямків противник атакував іранськими БпЛА Shahed-136/131. Усього - 35 ударних дронів.
    "Протиповітряна оборона працювала у зонах відповідальності всіх повітряних командувань Повітряних Сил: "Центр", "Схід", "Південь" та "Захід", - йдеться у повідомленні.
     

    Images:

    original (1).jpg
    КавардаК, juve, Luftwaffen та 5 іншим подобається це.
  25. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Російські війська продовжують зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом минулої доби підрозділи сил оборони відбили 19 ворожих атак.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням назведення Генерального штабу ЗСУ станом на 06:00 29 травня щодо російського вторгнення.
    Так, розпочалася чотириста шістдесята доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави.
    Російська Федерація, не рахуючись із втратами, продовжує вести загарбницьку війну. Продовжує нехтувати Міжнародним гуманітарним правом, завдає ударів, здійснює обстріли не лише військових, а й цивільних об’єктів.
    Сьогодні вночі російські терористи завдали чергового ракетного та авіаційного ударів "Шахедами" по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.
    Загалом, протягом минулої доби противник завдав 97 авіаційних ударів, зокрема, було застосовано 59 іранських ударних БпЛА "Shahed". 58 "шахедів" знищено нашими захисниками. Також ворог здійснив 39 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
    Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України і надалі залишається високою.
    Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом минулої доби підрозділи сил оборони відбили 19 ворожих атак.
    На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається сталою, ознак формування наступальних угруповань не виявлено.
    На полігони Республіки Білорусь прибувають визначені підрозділи збройних сил російської федерація для проведення заходів бойової підготовки перед відправкою на війну в Україну.
    На Сіверському та Слобожанському напрямках противник продовжує зберігати військову присутність у прикордонних з Україною районах. Протягом минулої доби завдав авіаційних ударів в районах Кіндратівка, Басівка, Могрця, Миропілля, Славгород Сумської області та Плетенівка, Вовчанські Хутори Харківської області. Здійснив мінометні та артилерійські обстріли населених пунктів Гута-Студенецька, Карповичі, Тимоновичі, Залізний Міст, Галаганівка, Мурав’ї, Ходине Чернігівської області; Нововасилівка, Середина-Буда, Прогрес, Дем’янівка, Ходине, Манухівка Сумської області, а також Липці, Гатище, Плетенівка, Вовчанськ, Мала Вовча та Бударки на Харківщині.
    На Куп’янському напрямку противник протягом минулої доби вів безуспішні наступальні дії в районі Масютівки. Завдав авіаційного удару в районі Кислівки Харківської області. Артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали Колодязне, Красне Перше, Фиголівка, Новомлинськ, Дворічна, Западне, Масютівка, Кислівка, Берестове Харківської області.
    На Лиманському напрямку протягом минулої доби противник наступальних дій не проводив. Завдав авіаційних ударів в районах Ягідного Харківської області; Сергіївки, Білогорівки Луганської області; Іванівки, Спірного, Рай-Олександрівки, Веселого Донецької області. Артилерійських обстрілів зазнали Невське, Білогорівка Луганської області; Торське, Верхньокам’янське та Спірне Донецької області.
    На Бахмутському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії північно-східніше Оріхово-Василівки та в напрямку Іванівського. Завдав авіаційних ударів в районах Предтечине, Біла Гора, Курдюмівка, Нью-Йорк, Яблунівка Донецької області. Від ворожих обстрілів постраждали Василівка, Привілля, Оріхово-Василівка, Григорівка, Богданівка, Часів Яр, Іванівське, Ступочки, Предтечине, Костянтинівка та Північне Донецької області.
    На Авдіївському напрямку противник наступальних дій не проводив.
    Завдав авіаційних ударів в районах Авдіївка, Водяне, Первомайське Донецької області. Здійснив артилерійські обстріли населених пунктів Авдіївка, Первомайське, Карлівка Донецької області.
    На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили 12 атак противника в районі міста Мар’їнка. Ворог завдав авіаційного удару біля Мар’їнки. В той же час, ворожих обстрілів зазнала також Побєда Донецької області.
    На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Великої Новосілки Донецької області. Завдав авіаційного удару біля Вугледару. Здійснив обстріли населених пунктів Парасковіївка, Новомихайлівка, Вугледар, Новоукраїнка, Пречистівка та Шахтарське.
    На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії. Завдав авіаційного удару в районі Берислава Херсонської області. Здійснив обстріли населених пунктів Времівка, Новопіль Донецької області; Ольгівське, Гуляйполе, Мала Токмачка, Новоданилівка, Оріхів, Новоандріївка, Малі Щербаки та Степногріськ Запорізької області; Золота Балка, Михайлівка, Веселе, Козацьке, Миколаївка, Львове, Іванівка, Антонівка, Дніпровське, Кізомис Херсонської області та місто Херсон.
    Авіація сил оборони за добу завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника, а також 6 - по його зенітно-ракетних комплексах.
    Нашими захисниками протягом минулої доби було знищено ворожий БпЛА розвідувального типу.
    Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили, 3 райони зосередження озброєння та військової техніки, зенітний ракетний комплекс С-300 та зенітний ракетний комплекс Тор, 6 пунктів управління, станцію радіоелектронної боротьби, артилерійський підрозділ на вогневій позиції та склад боєприпасів противника.
     
    ТарасМ подобається це.
  26. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Вдруге за добу противник здійснив ракетний удар по території України.

    Про це повідомив у фейсбуці головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, інформує Цензор.НЕТ.
    "Близько 11:30 атакував Київщину балістичними та крилатими ракетами наземного базування з ОТРК "Іскандер". Загалом випущено 11 ракет: "Іскандер-М" та "Іскандер-К" з північного напрямку. Силами та засобами протиповітряної оборони усі цілі знищено", - зазначив він.
     

    Images:

    original.jpg
    Surovyy, capt.A.Smollet, MasterX та 15 іншим подобається це.