Російсько-Українська війна. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем ДжорДж БушЪ, 2 тра 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Втрати російських окупантів станом на ранок 17 січня 2023 року становлять приблизно 117 770 осіб.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.
    Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 18.01.23 орієнтовно становлять:
    особового складу - близько 117770 (+820) осіб ліквідовано,
    танків - 3130 (+9) од,
    бойових броньованих машин - 6225 (+10) од,
    артилерійських систем - 2108 (+4) од,
    РСЗВ - 442 (+1) од,
    засоби ППО - 220 (+0) од,
    літаків - 287 (+1) од,
    гелікоптерів - 276 (+0) од,
    БПЛА оперативно-тактичного рівня - 1876 (+4),
    крилаті ракети - 749 (+0),
    кораблі /катери - 17 (+0) од,
    автомобільної техніки та автоцистерн - 4889 (+12) од,
    спеціальна техніка - 190 (+0).
     
    fibrilator, antsu88, Igor 21 та 20 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Разгрузка с тремя подсумками
      550 грн.
    2. Передня частина американського бронежилета
      900 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Наглазники для приладів 1пн93, 1пн141. 1пн93-2 - Ф 40мм. 1пн93-3, 1пн93-4, 1пн141-1 -Ф 50мм. Нагла...
      480 грн.
    4. Назва - Футболка Стан - новий, в упаковці Матеріал - бавовна Комплектація - футболка Розмір - 56 Ця...
      650 грн.
    5. Штани армії рф. Гарний стан. Цілі та чисті. Розмір орієнтовно 48-50. Відправлення тільки по Україні...
      105 грн.
  3. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Донецька область, околиці міста Соледару...
    Відео зі спостережного дрону коригування вогню артилерії "Птахи Мадяра", коментарі особисто від Мадяра, як завжди корисні та безцінні...:smile_12:
    На відео ми бачимо наступне, троє оркосвинів, йдуть кудись у так би мовити розвідку, але не доходять. Артилеристи славетної 45-ї бригади, трішечки вгамували потреби хробачні. Одного задвухсотили, інші двоє убігли. Далі ще цікавіше! Двоє повертаються з ношами за третім, але третій вже не "альо". Що роблять ці двоє? Правильно, просто кидають трупака разом з ношами...Кінець "рятувальної" операції...:D

     
    Останнє редагування: 18 січ 2023
    von Goltz, Славко Кара, antsu88 та 32 іншим подобається це.
  4. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Десь на буремному Сході нашої країни...
    На відео ми бачимо плідну роботу наших операторів ПТРК "Стугна", які точними влучаннями знищують техніку орків.

     
    fibrilator, antsu88, Вуди87 та 21 іншим подобається це.
  5. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Донецька область, Бахмутський напрямок...
    Підрозділ Курта 28-ї бригади, вийшов на полювання. Використовуючи мобільну РСЗВ на базі пікапу, бійці нанесли вогневе ураження по свинокацапським позиціям.
    Гугл перекладач:
    Ночная охота. Подразделение Курта 28-й бригады, используя мобильную РСЗО на базе пикапа, нанесло удар по российским позициям на бахмутском направлении.

     
    von Goltz, antsu88, Igor 21 та 24 іншим подобається це.
  6. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Черговий трофей наших воїнів...
     

    Images:

    325791174_1856110298081931_5000310178271588136_n.jpg
    von Goltz, antsu88, juve та 24 іншим подобається це.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Генеральний штаб ЗСУ

    Сьогодні наші захисники збили ворожий гелікоптер Ка-52 та експериментальний російський розвідувальний БПЛА “Мерлін-ВР
     
    antsu88, juve, BACA та 30 іншим подобається це.
  8. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Виявляється, що російський "штурмовик" має неабиякі здібності до українського гопака...
     
    Славко Кара, sera83, Dneprovec та 29 іншим подобається це.
  9. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
  10. PanzerSchreck_71

    PanzerSchreck_71 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    224
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    386
    Повідомлення:
    1.034
    Адреса:
    Криворізький р-н.
    Знову в пошуках БК.
     
    Ulian, antsu88, juve та 12 іншим подобається це.
  11. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Донецька область, місто Соледар...
    Буде вам СОЛЕДАР, хробаки! Щоденно і нещадно!

     
    tms, RIHARD 77, lokomotiv88 та 41 іншим подобається це.
  12. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Донецька область...
    На видео з дрону корегувальника, ми бачимо ювелірну роботу наших гармашів, які за допомоги високоточних снарядів М982 Екскалібур, знищили орківські гаубиці, а саме 122 мм. 2С1 та 152 мм. 2А36
    Гугл перекладач:
    В Донецкой области, украинская армия уничтожила российскую 122-мм самоходную гаубицу 2С1 и повредила 152-мм буксируемую гаубицу 2А36 «Гиацинт-Б» управляемыми снарядами M982 Excalibur.

     
    tms, RIHARD 77, Славко Кара та 32 іншим подобається це.
  13. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Ексклюзивне відео роботи некерованими авіаційними ракетами С-8КОМ з кабрування від льотчиків 18-ї ОБрАА...

     
    von Goltz, tms, RIHARD 77 та 34 іншим подобається це.
  14. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Втрати російських окупантів станом на ранок 19 січня 2023 року становлять приблизно 118 530 осіб.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням напресцентр Генштабу ЗСУ.
    Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 19.01.23 орієнтовно становлять:
    особового складу - близько 118 530 (+760) осіб ліквідовано,
    танків - 3136 (+6) од,
    бойових броньованих машин - 6235 (+10) од,
    артилерійських систем - 2122 (+14) од,
    РСЗВ - 442 (+0) од,
    засоби ППО - 220 (+0) од,
    літаків - 287 (+0) од,
    гелікоптерів - 277 (+1) од,
    БПЛА оперативно-тактичного рівня - 1882 (+6),
    крилаті ракети - 749 (+0),
    кораблі /катери - 17 (+0) од,
    автомобільної техніки та автоцистерн - 4896 (+7) од,
    спеціальна техніка - 190 (+0).
     
    von Goltz, derpt, GarS та 20 іншим подобається це.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Минулої доби Сили оборони відбили атаки окупантів у районах 13 населених пунктів у Донецькій області та 1 - у Луганській.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням назведення Генерального штабу ЗСУ станом на 06:00 19 січня щодо російського вторгнення.
    Так, розпочалася триста тридцята доба російського широкомасштабного вторгнення.
    Минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Терни, Верхньокам’янське, Соледар, Сіль, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Олександро-Шультине, Курдюмівка, Водяне, Мар’їнка, Побєда і Парасковіївка Донецької області.
    Водночас противник завдав 25 авіаційних ударів та здійснив понад 85 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
    Загроза завдання авіаційних та ракетних ударів російською федерацією по цивільних об’єктах залишається високою на всій території України.
    На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках обстановка залишається сталою. У прикордонних з Україною районах наступальних угруповань противника не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил Російської Федерації та Республіки Білорусь продовжують виконувати завдання. Таким чином противник демонструє свою присутність поблизу державного кордону. Здійснив мінометні та артилерійські обстріли по районах населених пунктів Бучки Чернігівської області; Попівка - Сумської; Бударки, Землянки, Гатище, Зелене, Вовчанськ, Тернова, Красне, Кам’янка, Чугунівка, Новомлинськ та Дворічна Харківської області.
    На Куп’янському напрямку противник обстріляв райони Курилівки, Петропавлівки, Кислівки, Іванівки, Крохмального, Синьківки, Берестового і Табаївки Харківської області, а також Стельмахівки на Луганщині.
    На Лиманському напрямку ворог обстріляв позиції Сил оборони біля Дружелюбівки на Харківщині та Новоєгорівки, Невського, Червонопопівки та Діброви Луганської області.
    На Бахмутському напрямку вогневого ураження ворожої артилерії зазнали райони 22 населених пунктів. Серед них - Верхньокам’янське, Білогорівка, Веселе, Майорськ, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка та Дружба.
    На Авдіївському напрямку під ворожий вогонь потрапили Авдіївка, Водяне, Невельське, Первомайське, Георгіївка, Мар’їнка і Новомихайлівка на Донеччині.
    На Новопавлівському напрямку противник знову обстрілював Велику Новосілку, Золоту Ниву та Вугледар Донецької області.
    На Запорізькому напрямку від артилерійського вогню постраждали 24 населені пункти, зокрема, Времівка і Новопіль на Донеччині та Полтавка, Малинівка, Гуляйполе, Щербаки, Степове, Кам’янське і Плавні Запорізької області.
    На Херсонському напрямку окупанти не припиняють терор цивільного населення. Зокрема, обстрілів з реактивних систем залпового вогню та ствольної артилерії зазнали райони понад 20 населених пунктів. Серед них - Антонівка, Берегове, Веселе, Качкарівка, Янтарне та Херсон. Постраждали мирні громадяни.
    Наша авіація протягом минулої доби завдала 13 ударів по районах зосередження противника та 3 - по позиціях зенітно-ракетних комплексів окупантів.
    Водночас збито ворожий гелікоптер Ка-52 та БпЛА "Мерлін-ВР".
    Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за добу уразили 3 пункти управління, 5 районів зосередження окупантів, 1 склад боєприпасів та 2 інші важливі об’єкти ворога.
     
    derpt, GarS, Surovyy та 8 іншим подобається це.
  16. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    На Кінбурнській косі на Миколаївщині Сили оборони знищили близько 10 російських загарбників та ворожу техніку.

    Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону сказала керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
    "Ми продовжуємо бойове відпрацювання по тих позиціях, які ворог час від часу там займає для того, щоб атакувати Очаківський напрямок. Наша робота досить результативна і за минулу добу є знищення автомобільної техніки і до 10 одиниць ворога. Це говорить про те, що спокою їм там немає", - сказала Гуменюк.
    Водночас, додала вона, доки загарбники мають сухопутний коридор доступу на Кінбурнську косу, вони можуть замінювати сили і завдавати ураження по Очаківський громаді. Так було і минулої доби, коли внаслідок обстрілів в Очаківській громаді було пошкоджено житлові будинки. Як наголосила Гуменюк, обстріли велися з реактивних систем залпового вогню, в тому числі з використанням запальних боєприпасів, які заборонені Женевською конвенцією. Загалом загарбники ведуть вогонь по прибережній зоні і намагаються зашкодити портовій інфраструктурі Очакова.
     
    Merlay, Вуди87, derpt та 10 іншим подобається це.
  17. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Оперативна інформація станом на 18.00 19.01.2023 щодо російського вторгнення

    Слава Україні! Триває триста тридцята доба російського широкомасштабного вторгнення.
    Протягом доби противник завдав 4 ракетних удари, з них 2 - по цивільній інфраструктурі Матвіївки Запорізької області, і 15 авіаційних ударів. Окрім того, здійснив понад 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
    Небезпека авіаційних та ракетних ударів окупантів є на всій території України.
    На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках наступальних угруповань противника не виявлено. Втім, на території республіки білорусь тривають спільні навчання повітряно-космічних сил російської федерації та військово-повітряних сил і військ протиповітряної оборони республіки білорусь. Ворог обстріляв з артилерії райони Бучків Чернігівської області; Попівки - Сумської та Алісівки, Стрілечої, Зеленого, Тернової, Стариці, Огірцевого, Вовчанська, Бочкового, Волохівки, Чугунівки, Новомлинська, Дворічної та Куп’янська на Харківщині.
    На Куп’янському напрямку обстріляно райони населених пунктів Курилівка, Іванівка, Котлярівка, Табаївка, Берестове і Першотравневе Харківської області, а також Новоселівське на Луганщині.
    На Лиманському напрямку ворог обстріляв із усіх наявних вогневих засобів райони Новоєгорівки, Площанки, Невського, Червонопопівки, Кремінної та Серебрянського лісництва Луганської області.
    На Бахмутському напрямку вогневого ураження зазнали Верхньокам’янське, Спірне, Білогорівка, Соледар, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка, Залізне та Веселе Донецької області.
    На Авдіївському напрямку під ворожий вогонь потрапили Костянтинівка, Бердичі, Авдіївка, Водяне, Первомайське, Красногорівка, Георгіївка, Мар’їнка, Побєда і Новомихайлівка на Донеччині.
    На Новопавлівському напрямку противник здійснив обстріли з танків та всіх типів артилерії по районах населених пунктів Микільські Дачі, Вугледар, Золота Нива, Велика Новосілка і Нескучне Донецької області.
    На Запорізькому напрямку від танкового, мінометного та артилерійського вогню постраждали понад 15 населених пунктів, зокрема, Малинівка на Донеччині та Ольгівське, Гуляйполе, Білогір’я, Оріхів, Мала Токмачка, Новоданилівка, Новоандріївка, Малі Щербаки і Кам’янське на Запоріжжі.
    На Херсонському напрямку окупанти обстріляли, зокрема, Новоолександрівку, Гаврилівку, Качкарівку, Милове, Республіканець, Одрадокам’янку, Іванівку, Молодіжне, Інженерне, Антонівку та Херсон.
    Противник і далі зазнає значних втрат у живій силі. Зокрема, у Новосвітлівці на Луганщині, в місцевій лікарні знаходиться понад 200 поранених з числа нещодавно примусово мобілізованих жителів тимчасово окупованих територій Луганської області.
    Авіація Сил оборони України протягом доби завдала 21 удар по районах зосередження ворога та 6 - по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.
    А наші ракетники і артилеристи уразили 6 пунктів управління, 7 районів зосередження ворога та склад боєприпасів окупантів.
     
    derpt, Мансур Львович, Unnamed Player та 3 іншим подобається це.
  18. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    8-й гірсько-штурмовий батальйон знешкоджує російську вантажівку з БК за допомогою #Javelin
     
    Останнє редагування: 19 січ 2023
    tms, shmayks, saracin79 та 31 іншим подобається це.
  19. БукинГена

    БукинГена Major

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2368
    Лоти
      на продажу:
    265
      продані:
    5.397
    Повідомлення:
    2.803
    Адреса:
    Где то за городом...
    Оперативна інформація станом на 06.00 20.01.2023


    Противник завдав протягом минулої доби 9 ракетних і 23 авіаційних удари та здійснив понад 80 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.


    Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Новоселівське і Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Краснополівка, Соледар, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Диліївка, Водяне, Мар’їнка, Побєда, Новосілка Донецької області та Мала Токмачка і Степове на Запоріжжі.


    На тимчасово окупованих територіях автономної республіки Крим росія готується до прихованої мобілізації. Зокрема, у місті Севастополь, виклики до військових комісаріатів розпочали надходити IT-спеціалістам, фінансовим працівникам та іншим фахівцям, які мали бронь від мобілізації.


    Ворог продовжує використовувати мережу цивільних закладів охорони здоров’я на тимчасово окупованій території для лікування свої поранених військових. Так, у Новопскові Старобільського району Луганської області, в приміщенні місцевого пологового будинку окупанти розгорнули “польовий шпиталь”, де лікують понад 300 військовослужбовців та найманців приватної військової компанії “вагнер”.


    Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 21 удару по районах зосередження ворога та 7 – по позиціях його зенітно-ракетних комплексів. Також наші воїни знищили три БпЛА типу “Ланцет-3”.


    Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 6 пунктів управління, 8 районів зосередження ворога та склад боєприпасів окупантів.
     
    shmayks, Luftwaffen, derpt та 10 іншим подобається це.
  20. ТарасМ

    ТарасМ Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    116
      продані:
    2.310
    Повідомлення:
    2.856
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    За добу ЗСУ знищили 770 солдатів РФ, 6 бойових бронемашин і 3 танки


    За час повномасштабної війни в Україні Росія втратила 119 300 військових, 3139 танків і 6241 бойову бронемашину

    Про це інформує Генштаб ЗСУ на фейсбуці.

    Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 20.01.23 орієнтовно склали:

    • особового складу ‒ близько 119 300 (+770) осіб ліквідовано
    • танків ‒ 3139 (+3) од.
    • бойових броньованих машин ‒ 6241 (+6) од.
    • артилерійських систем – 2129 (+7) од.
    • РСЗВ – 442 (+0) од.
    • засоби ППО ‒ 220 (+0) од.
    • літаків – 287 (+0) од.
    • гелікоптерів – 277 (+0) од.
    • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1886 (+4)
    • крилаті ракети ‒ 749 (+0)
    • кораблі /катери ‒ 17 (+0) од.
    • автомобільної техніки та автоцистерн – 4903 (+7) од.
    • спеціальна техніка ‒ 190 (+0)
     
    shmayks, derpt, antsu88 та 18 іншим подобається це.
  21. Surovyy

    Surovyy General-major

    Повідомлення:
    9.654
    Адреса:
    Ukraine
    Луганська область, район Кремінної...
    У ході проведення розвідки у районі передмістя Кремінної, Українські бійці ССО, виявили скупчення орківської навали у зазначеному районі. Бійці вступили у бій. Бойові дії проводилися за підтримки 60 мм. міномету.
    Гугл перекладач:
    В ходе разведки украинские бойцы ССО обнаружили скопление российских войск в районе Кременной и решили вступить в бой. 60-мм миномет поддерживает атаку огнем.

     
    von Goltz, tms, shmayks та 24 іншим подобається це.
  22. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    трофейний т-62м воюватиме на запоріжському напрямку
     

    Images:

    326428803_1506184889792575_8638767847183515736_n.jpg
    326456474_553015543541492_2267874228886980324_n.jpg
    326497994_1852504278439303_1439353147247397947_n.jpg
    tms, shmayks, Luftwaffen та 17 іншим подобається це.
  23. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Тільки один екіпаж ПМ за один день виявив п‘ять груп, що проривалися на наші позиціі.
    Усі п’ять зупинено.
    Три з п‘яти - повністю чи частково ліквідовано.
    Уявім собі іх загальну кількість, що багаторазово та беззупинно пруть, пруть та й пруть. Щоб згинути.
    ре; епізоди вже були з цього відео але це повне на 18 хвилин
     
    Боб67, von Goltz, tms та 39 іншим подобається це.
  24. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Знову настав час висвітити роботу артилеристів Великокнязівської бригади.
    Передайте нашим, що ми #башим!
    Тримайте!
     
    von Goltz, tms, АЛЕКСЕЕВ та 23 іншим подобається це.
  25. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    Злі ну дуже злі язики кажуть:
    Перша візуально підтверджена знищена кислобздійська пускова установка 5П85СМ2-01 ЗРК С-400 "Тріумф".Частина фото була опублікована раніше і недозволяла повністю ідентифікувати комплекс. установка была потеряна на дороге во время марша возле поселка Ильино в Запорожской области.
     

    Images:

    326380185_1292048971342166_2888980508520553405_n.jpg
    326500653_672501548000230_7823739437158836554_n.jpg
    326455441_455812936760277_2955295859461124837_n.jpg
    Останнє редагування: 20 січ 2023
    METHALL, Найкл, fibrilator та 40 іншим подобається це.
  26. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.165
    Адреса:
    Коростень Украина
    "гарматне м’ясо" это мобики и контрачи в атаку за херла. Відкрите поле, та без техніки.
     

    Images:

    326451955_752612816287186_7800948529872447308_n.jpg
    326505272_1347344672691406_2734033648493141896_n.jpg
    METHALL, fibrilator, vladss та 23 іншим подобається це.