Рівне - Здолбунів - Остріг

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем Murlo, 29 лис 2014.

  1. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Так, все вірно, Гермес я - це сам знайшов, але от про торгівлю та торгово промислову палату не подумав, дякую за підсказку! А от на рахунок сопутки, то прикол в тому, що сопутка була амулет топорик, у друга лімесний динарій, в мене пряльце з оловянистої бронзи, копійки царі, польскі гроші, гльзача фактично взагалі не було. Щось маузерівське/манліхерське здається попадалось там, але я їх викинув. Динарій, амулет та цей знак все фактично з одного місця пять на пять метрів. От і думай мені тепер)). Я до речі схилявся до чогось поштового, чомусь.
     
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Перевірені часом піни виробництва SHRXY - незамінний помічник на копі! Наявність такого девайса дозв...
      730 грн.
    3. Пинпоинтер с литиевым аккумулятором, отличия от того что с батарейками смотрите на вторм видео Видео...
      950 грн.
    4. Пінпойнтер. ХР. Мі - 4. В лоті все що на фото. В робочому стані.
      3500 грн.
    5. Видео теста можно посмотреть здесь: https://www.youtube.com/watch?v=DddCDC-1mXE...... Чувствительно...
      750 грн.
  2. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    552
    Адреса:
    Рівне
    Оце рух почався класно!!!!Якщо не сикрет де динарик попався?
     
    Grizlifan подобається це.
  3. Убийца полей

    Убийца полей Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    402
    Адреса:
    г.Ровно ул.Коновальця-26 кв5
    Добрий вечір комради!Я вам скажу як для початку,то навіть дуже не погано,так держать!Я копаю в основному один,часом їдуть хлопці зі мною,то з одної компанії,то з другої.Копаю сам бо,багото роботи,і приходиться копати в основному в неділю,або як вийде,тобто плани на перед не завжди можу зробити,авто маю Фіат Добло на дизелі,по грошах виходить фігня.А в маршрутках та електричках сам чотири роки відїздив,знаю що воно таке.
    З повагою Саша!!!
     
    Marker___, trafimovic, Grizlifan та ще 1-му подобається це.
  4. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Абсолютно не секрет. В полі поблизу села Костянець, навіть не в полі, а на відносно не величкому огородику, при чому, всьому переритому і з не закопаними ямами на ямі. В мене в той день взагалі знахідок не було, у друга пару монет, царі, совєти. Повертались назад вже майже, друг каже я от тут поблизу свій перший динарій знайшов давай зайдем. Вийшли на той город, ще й полосками стерні якоїсь, ходжу я, шмурдяк копаю, настрою ноль і ями за пі....ми (не хорошими людьми, коротше кажучи) тільки ходжу закопую. Звернув вліво загорнув чергову чужу яму, добре що грунт-пісок, зі злості махнув прибором біля тієї ями закопаної 100500 якоїсь, бздин. Ну думаю, бляха муха, проволока або водка виробництва луцько-львівського лікеро-горілчаного, копнув легенько, бачу вилетіло щось сірувате, ну думаю, бінго. Вгадав. Пробка. присів на землю, перегортаю ту купку і....Сидів я десь хвилини дві тупо дивлячись на знахідку. так - ці емоції не забутні.
     
    lacis67 та Коваль Дмитро подобається це.
  5. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Дуже приємно. Льоша. А от я якраз з другом в цю неділю збираємось, бо ні в нього, ні в мене на суботу не виходить. Можемо сяганути разом, якщо є бажання.
     
  6. galen12341

    galen12341 Obergefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    г.Рівне
    Я теж з Рівного.....Їзжу іноді з товаришами і в ту ж костопільську сторону теж...Вони з машинами...А часто і сам на дізелі та маршрутках...Міг би скласти компанію... Правда не завжди є час,навіть і вихідні((((Але стараюсь))))
     
    Grizlifan подобається це.
  7. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Та без питань, тільки є ще такий нюанс , що ми з другом ще трохи псіхи і часом (як правило 90%))) стартуємо в 5:30 - в 5:40 ранку, на першу маршрутку, дизель. Беремо налобні ліхтарі і відносна темрява нам не перешкода. Хто хоче їхати, пишіть в приват. Обсудимо.
     
    Енот рыболов подобається це.
  8. galen12341

    galen12341 Obergefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    г.Рівне
    Сам такий)))))Ранній час то не проблема... Правда на цю неділю вже є запрошення...Хоча не знаю,як буде з роботою...Може і не вийде поїхати...Будемо на зв'язку... Юрій...
     
    Grizlifan подобається це.
  9. D1M0N

    D1M0N Schütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Украина, Ровно
    Всім привіт! Цікаво, хто - які карти в телефоні крутить?
     
    Grizlifan подобається це.
  10. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Дуже приємно. Так, тримаємо звязок.
     
  11. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Хелоу, друже. ) А ось і мій вірний друг і комрад підтягнувся). Вітаю. Хоча , що я з тобою вітаюсь. І так зранку переписку ведемо.
     
    D1M0N подобається це.
  12. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    В телефоні,в основному польські воєнні 30х.років.Досить не погані.Поляки виготовляли їх на основі старіших карт з пивязками та своїми уточненнями.
     
  13. sergeyborek

    sergeyborek Gefreiter

    Повідомлення:
    55
    Бувають 500 метрові брехливіші ніж кілометровки.особисто привязував Сарни і сам перевіряв....за шуберта взагалі мовчу-в моєму квадраті по суті нічого цікавого нема а як і є то котловани тому кілометровка по полякам рятує)з пов.
     
    lacis67 подобається це.
  14. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    552
    Адреса:
    Рівне
    Погортайте тут одразу з привязкою вся західна Україна (Польська тактична,Двухверстовка,Шуберт,Спец.карта 1869-1912.....) хто вміє привязувати і є щось цікаве закидайте сюди короще ділимось )).http://www.etomesto.ru/ukraine/catalog.php
     
    cvoy, Grizlifan та lacis67 подобається це.
  15. Денис0482

    Денис0482 Gefreiter

    Повідомлення:
    258
    Адреса:
    Украйна о Ровно
    Хто з Костополя копає
     
  16. D1M0N

    D1M0N Schütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Украина, Ровно
    Я Андрозіком користуюсь, але розробник його закинув і робить цікаву програмку з новим двіжком (але починаючи з 6 андроїда)
    Трекарта - оффлайн карты для активного отдыха (бета)
    Формат карт трохи інший, але можливо переводити фортмати.
    Собі я карти накладаю сам в Glabal Mapper. Бо всі прив'язки, що я бачив - це +- 300 метрів, буває і гірше.
     
  17. Canada 78

    Canada 78 Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Рівненська обл.
    Привіт комрадам! Так 300 метрів це в радіусі 500.З такою похибкою краще ходити без Наві..
     
  18. Canada 78

    Canada 78 Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Рівненська обл.
    Навігатор з оззі другий рік пилом припадає. Користуюсь програмкою з плеймаркету і не шкодую. Зручна, легка, +гугл, і найголовніше-корекція накладенної карти, відносно авто, жд і інших доріг. Загружені 3 карти - з головою... (одна безкош. на вибір) :
     

    Images:

    IMG-fdc392fd30ee3c4cacbbaaa6ccf4502f-V.jpg
    Убийца полей та Коваль Дмитро подобається це.
  19. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Про них і говорив.Взагалі по нашій місцевості карт не багато,а хороших ще менше.Vetus прикольно накладує стару карту на Google Maps,тільки маштаб правильно вибрати треба.
     
  20. Canada 78

    Canada 78 Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Рівненська обл.
    Так і самі карти є не точні, якщо в листах, так на місці стику не співпадають дороги, для цього координують на місті копу. Австрійска на львівську обл. шикарна, похибка 10-20метрів,це якщо дома мітки зробити, а місцями мітка 100%.
     
  21. Beygik

    Beygik Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    123
    Повідомлення:
    768
    Адреса:
    Західноукраїнські землі
    skidbladnir подобається це.
  22. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    По моему я объяснил,что под моим паролем кто то начудил. За такие обвинения отвечать нужно.
     
  23. Beygik

    Beygik Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    123
    Повідомлення:
    768
    Адреса:
    Західноукраїнські землі
    По моему тебе обьяснили что за свой аакаунт в ответе только ТЫ!
     
  24. Canada 78

    Canada 78 Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Рівненська обл.
    Привіт. До речі, в Рівному Sirko988 робить хороші штанги деуса,в три рази дешевше оригіналу.))
     
  25. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    552
    Адреса:
    Рівне
    Привіт мені чомусь здається що це штанга від камрада yacik.