Рівне - Здолбунів - Остріг

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем Murlo, 29 лис 2014.

  1. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Я про конкретно те огороды
    Я в отпуске был , брал мд , по полям бродил , но мест не знал, и находок так себе было. А тут дед один подсказал то место , но не получилось никого уломать )
     
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Професійний та стабільний пінпоінтер металошукач GP-Pointer SHRXY Грунтовий металодетектор - це комп...
      480 грн.
    3. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      950 грн.
    4. Пинпоинтер с литиевым аккумулятором, отличия от того что с батарейками смотрите на вторм видео Видео...
      950 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера minimax-PP II. Комплектующие, элементы...
      50 грн.
  2. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    Есть у меня в том селе один знакомый,поспрашиваю чего там интересного.
     
  3. місце добре, городище недалеко але хати, якщо нема нікого з місцевих по знайомству то проситися, часто відмовляють і тут або плати або могрич, або гонять, думаю вночі можна було би ті городи пройти але мені далеченько їхати. Там місцевих повно копарів. Але однозначно що там хабар є по усій довжині течії акурат на городах.
     
  4. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Надо было вдоль реки ходить?
     
    Блукач подобається це.
  5. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Там у какого-то мужика племянник или кто то еще копает, но все морозятся говорить что там
    Я предлагал находки пополам , не хотели )
     
  6. Я якось прибув у одне село, копав вже після врожаю, вийшли кілька бабок тай гонять мов бо ти кажуть морда, твої друзі копали коли був врожай, картоплю потоптали, викопали багато ям і не зарили, одна яма була дуже глибока що бабуся не помітила і ногу там пошкодила у тій ямі, впала і вдарилась. Я кажу що це не мої друзі, це огидні гниди але люди не приступні. Кажуть йди поки не вломили місцеві мужики, мусив відступати. Тобто ми собі самі могилу вирили, люди просто лихі на нас і мають на те право. Я бачив коп у європах, там луночка копається а земелька на рушничок чи пакетик кладеться, після знахідки усе те так засипається що навіть камради не помітять що тут хтось копнув. А ми просто свині, бидло. Тут пів форума таких, тому не дивна така реакція людей.
     
    galen12341, lacis67 та فاليري подобається це.
  7. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Не там конкретно сказали , что есть кому копать. А копал на пастбище, так подходили, спросили есть ли что то интересное и все , негатива нигде не было
     
    فاليري та Блукач подобається це.
  8. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    Это точно,на 1000% ты прав. Вот на той же Гриновщине прошлой осени не бывал? Там были ямы по пояс в некоторых местах... Нужно убирать за собой,тогда и люди злиться не будут...
     
    galen12341 та Блукач подобається це.
  9. я так двух камрадів мусив послати, заї...вся ходити за ними ями закопувати, прошу копаєм то по людські, ні, їм як заманеться а я ходжу свої загрібаю та ще ногами їхні. Терпіння лопнуло, послав нах..
     
    Sprut1, КорифеЙ, galen12341 та ще 1-му подобається це.
  10. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Кстати, в другом селе пустили на огород, динарик фаустины попался
     
    Блукач подобається це.
  11. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    XP deus достаточно глубокий?Могу дать поюзать пока супруга не ездит по морозу.Сам хожу с Фортуной.
     
  12. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Фишка дэуса совсем не глубина
     
  13. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Какой имели в виду?
     
  14. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    Надо глубинником пробовать,только чтоб мелочь не цеплял. Надо по весне что то думать...
     
  15. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Думаю с глубинной рамкой на огородах ходить безпереспективно.Не даст никто проверить даже самый козырный сигнал.Это яма даже не по колено.А если копаешь дольше 10 минут на одном месте,Пол села посетителей гаррантировано придёт с вопросом,,А що Ви тут копаєте?",,А хто Вам дозволяв?"
    И в лучшем случае коп превращается в политинформационно-просветительскую программу Что?Где?Когда?.
     
    Останнє редагування: 28 лис 2018
    galen12341 та Oldcoin подобається це.
  16. galen12341

    galen12341 Obergefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    г.Рівне
    На огородах столько мусора,что глубинник ослепнет....
     
  17. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    Та участок мой,об этом я не переживаю...
     
    lacis67 подобається це.
  18. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Всім доброго дня. Гілка ще жива? Хотілось би познайомитись , панове. Копаю не так давно, 10 місяць пішов. Знахідок було і досить класних. Копом захворів і не відпускає. Ходимо в основному я та мій друг. Авто не має , так що вирушаємо і електричками і маршрутками і в саму рань, і в саму срань.) Відпишіться, якщо хто ще переглядає гілку. З пов.
     
    Коваль Дмитро подобається це.
  19. Є трохи ще нас тут, хоча не багато. Рівненщина сама не общабельна група, невеличкими бригадами ходим кожна по своїм місцям, шифруємось)) Електричками важче проте не так затратно, розумно бо машина тепер надто дороге задоволення, хоча якщо збирається три чотири чоловічки то можем і на машині, гуртом дешевше.
     
    Grizlifan та Коваль Дмитро подобається це.
  20. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Я от з камрадом (хоча часом, до нас приєдуються ще двоє) не розуміємо оціх шифровок, особливо між собою, раді завжди за знахідки один одного, біжимо один до одного якщо якась знахідка, не розбігаємось за кілометри олдин від одного, бо часом просто хочеться стати , покурити випити кави з термоса ( а часом по ковтку і не кави) полялякати пару хвилин і знову вперед. А на копі чотири чоловіки як на мене максимум. Більше - це вже кагала. Ми самі з Рівного. Ви звідки? Здолбунів, здається? Заправити машинку на віть на трьох - це нормально, якщо їхати на відстані до 50км.Далеко ми не їздимо поки, затратно, крутимся по області, розвідка і все таке. Хоча основні знахідки і мої і камрада були в якихось місцях які вибирались тупо навмання. Так я знайшов літом свою другу серебруху 15 крейцерів 1685 року. І там же третю 10 грош 1840. Район - костопільщина. Зайшли в магаз , в мене малий рюкзак з якого трохи виглядає ручка фіскаря, стоїть хлопчина років 40, о камради. де були, сказали да тут не далеко в полях. Каже сто разів там був царьки, з крейцера прифігєл. Ні разу не копав каже таке, а копає років з сім. Отаке.
     
    trafimovic та Блукач подобається це.
  21. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Ось декілька значущих для мене знахідок першого в моєму житті, копарсько сезону-2018:

    111.jpg 125 (2).jpg 125.JPG 223.jpg 325.jpg 333.jpg 555.jpg IMG_378.JPG IMG_3759.JPG IMG_3760.JPG
     
    cvoy, yuro, trafimovic та 2 іншим подобається це.
  22. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    Ще трохи: ( і хто може підскаже по знаку з шоломом, чи то кокарда чи , що то може бути, я вже й на стронньому ресурсі питав, ніхто щось не може визначити..

    1.jpg 565.jpg IMG_35.JPG IMG_36.JPG IMG_3394.JPG IMG_3395.JPG IMG_3400.JPG IMG_3559.JPG IMG_3565.JPG
     
    Енот рыболов, cvoy, yuro та 2 іншим подобається це.
  23. rotring

    rotring Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    36
    Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Рівненщина
    З крильцями - це Гермеса, а Гермес був богом-заступником торгівлі. Торгово-промислова палата, наприклад. Аналізуйте супутні знахідки, шукайте інформацію з прив'язкою до місця знахідки. Схоже на довоєнну Польщу.
     
    Grizlifan та Блукач подобається це.
  24. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.jpg 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG Кокарда та трояк Понятковського - мого друга. Аналогічно з перших світлин - його хрест ополченця, накладка КР та кільце. Все інше мої знахідки, хоч а в нього їх також чимало, просто не має фото. Одразу скажу, що як правило фотографуємо вдома так як не хочеться втрачати час на ті фотки. Да і 4айфон зовсім не телефон для копаря так як він тупо вирубається через пару фоток, на морозі в жару і тд.)
     
    Енот рыболов та yuro подобається це.
  25. Grizlifan

    Grizlifan Gefreiter

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Rovno
    1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG 19.JPG 20.JPG 21.JPG 22.JPG

    Ну і щоб не бути голослівним, викладаю фото природи з виїздів та посиденьками з другом, та камрадами. А то шановні камради скажуть, що я тут з нета фоток понаривав). Сподіваюсь, трохи розшевелив нашу Рівненську гілку, так що друзі, пропоную почати спілкування по новій та активно долучатись до нашого Рівненського форуму,а не бути білими воронами на тлі інших областей. З повагою до всіх, я.) Діліться своїми знахідками, куди приблизно їздите, звісно ж поки без усіляких координат так як я ще мало знайома Вам особистість. Ну і знайомимось. Почну перший: Олексій.
     
    Енот рыболов, Юрій detochken, yuro та ще 1-му подобається це.