Рівне - Здолбунів - Остріг

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем Murlo, 29 лис 2014.

  1. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. [ATTACH] картон карточка 100 х 150
      13 грн.
    3. Вроде бы британские... Б. У. В хорошем состоянии. Нейлон (типа кордуры), латунь Пересыл на покупател...
      160 грн.
    4. Отличный нож из Дамасской стали для себя или для подарка.
      3000 грн.
    5. Комплект посуду для виживання у складі: Кастрюля з нерж. сталі - 1 шт. Кришка з нерж. сталі - 1 шт....
      4000 грн.
    6. Оригин.затворы на ВМ/КМ. Склад.хрение.Не использованные.Номерные/безномерные. Клеймо стрела в треуго...
      2625 грн.
  3. Ну на городах)) знаходили кр та є ризик лізти у городи бо можна вила спиною зловити, хіба що проситись або копати поблизу городів. В принципі я копаю більш по оку ніж по картам хоча і карти є. Якщо є бажання то скину вайбер у приват і можем списатись та пройтись де небуть. Тут у темі писати "інтимні" речі не хочеться.
     
  4. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    Я по картам тоже не особо. По картам большинство копает,по этому и места выбиты...
     
    Блукач подобається це.
  5. я копаю по точкам.
     
    Останнє редагування: 13 жов 2018
  6. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    А с каким прибором ходите?
     
  7. Фортуна м2 та квазар арм.
     
  8. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    У меня квазар был с катушкой от тэсоро,жаль ушатал я его...
     
    Блукач подобається це.
  9. сопутка чермет кр нема сенсу показувати хоча теж цікавий а кілька таких кругляшків насмикав))
    IMG_0649.JPG IMG_0650.JPG
     
    КорифеЙ та Коваль Дмитро подобається це.
  10. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    552
    Адреса:
    Рівне
    Де таке щастя втрапило?
     
  11. На полях біля річки))
     
  12. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    У меня друган поднял Пия посреди дороги,где и подумать никто не мог...
     
  13. Комради, у кого є вікінг чи т2? хочу купити але перед тим побачити вживу його роботу та хоч кілька хвилин попробувати чи ляже в руку та шумність не винесе мозок. Десь проідемось на коп не далеко Рівного чи Здолбунова. Колеса є.
     
  14. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    548
    Адреса:
    Житомир
    Добрий день.Я свій перший динарик фаустини,підняв коли копав по хуторянщині.І тут неочікувано...динарій.Кераміки і їх сопутки там не траплялося.Також якось так. DSC05181.JPG
     
    Коваль Дмитро та فاليري подобається це.
  15. galen12341

    galen12341 Obergefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    г.Рівне
    Вітаю шановне товариство!Сюди,бачу,заходить лише кілька камрадів,а копачів в Рівному і області неміряно)))))...До речі,може комусь потрібна Ася Євро?Продаю,бо вже маю новий апарат...
     
    lacis67 подобається це.
  16. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Вірно підмічено,тут пишуть ті кого цікавить не тільки ціна знахідок,а і процесс і компанія.А прилад краще в відповідну тему закинути.І продасться швидше і від модераторів попередженнь не отримаєте.
     
    galen12341 подобається це.
  17. Ну що земляки, закриваємо сезон?)) я мабуть закрию бо сніги на носі. Вчора виходив по кр, не погано, зараз у милі відмокають знахідки, потім роздивлюся. Ноги тягнуть знову на те місце)) але носа висуну з хати і назад. Холодно у полі, вітер невеличкий мінус розганяє так що здається усі -15 а всього -1. Ото таке.
     
  18. rotring

    rotring Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    36
    Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Рівненщина
    На любителя, в низинах і під травою ще можна копати, на горбочках вже промерзло на сантиментрів 5, треба вгризатись. Вчора після 10-ї ранку все підтаяло і глина відразу перетворилась в противний тонкий шар багнюки, яка липне до всього. Закриття сезону від погоди залежатиме, або на поліський пісок їхати.
     
    Блукач подобається це.
  19. Ну ще у лісі не погано якщо до нього дійдеш чи доїдеш, під листям земля норм. але щедрих на знахідки лісів у нас не густо.
     
  20. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    А
    А я вообще приболел,а так хотелось выходные с пользой провести... Чувствую как и в прошлом году,31-го сезон закрою,а 1-го открою...
     
    Блукач подобається це.
  21. Ну морози мають дійти до нас, а якщо буде чуть у плюс або близько нуля то по лісі можна ломку збивати. По полю можна ходити якщо чуть прихопить зверху то навіть краще бо багнюка не липне, легкий мінус і чуть сніжку і поле можна обходити. Гарячий чай та чвертка коньячку, закусить і можна бігати.
     
    فاليري подобається це.
  22. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    Есть у меня на примете местечко интересное,но нужен хороший глубокий прибор.... Отпишусь вечером в вайбере,обьясню.
     
    Блукач подобається це.
  23. так де ж його взяти)) глубинника нема а фортуна хоч глибокий але фу...ло на наших грунтах, текнетікс т2 не вельми і глибокий)) квазар продав хоч той також глибиною не вражав.
     
  24. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    Я сегодня терминатор отдал на доработку,будет готов только через месяца полтора... Наверное для этого дела куплю кощей 5и...
     
  25. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Камрады, а сюда кто нибудь ездил , на огороды просился ? Меня везде послали, сказали что есть кому копать)
    Если тут неудобно, то в личку
    Очень интересно , что за находки
    Про выбито не поверю))
    https://goo.gl/maps/7u4vXy6WVhE2
     
  26. فاليري

    فاليري Gefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    г.Ровно
    В тех местах всего хватает... Начиная от Вельбивно тм и КР и ЧК и Рим...