ричаг

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем 240оsb, 8 січ 2026.

  1. 240оsb

    240оsb Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    314
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    588
    Повідомлення:
    679
    Адреса:
    черкасская обл
    Доброго з позицій, підскажіть ,дякую с ув.
     

    Images:

    DSCN0082.JPG
    DSCN0081.JPG
    DSCN0083.JPG
    DSCN0084.JPG
    DSCN0085.JPG
    DSCN0086.JPG
    Topaz81, gall 83 та Алексей Новиков подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    3. 450 грн.
    4. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    5. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
  3. ALexey86

    ALexey86 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    905
    Адреса:
    ВКЛ.
    Относится к Ford, но именно к модели не подскажу.
     
    gall 83 та 240оsb подобається це.
  4. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    175
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Північна обл. Україна
    Вітаю. Я такий ричаг знайшов на місці знищеної в 1941 році полуторки. Думаю, що на них могли використовувати деталі від Ford AA.
     
    Viking.S, ALexey86, Topaz81 та 3 іншим подобається це.
  5. михаил 74

    михаил 74 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    328
    Адреса:
    г.Ивано-Франковск
    Схожий на газ 51. У форда такий як у полуторки. Прямий і до того ж хромований
     
    240оsb, Толян81 та gall 83 подобається це.