Реставрація

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем СкрипА199, 1 ноя 2023.

  1. СкрипА199

    СкрипА199 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    Доброго дня,хто може підказати як дістати затвор з копаної свт 40?? Вибивати або може чімось залити її??
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Фетрові вовняні патчі для чищення патронника AR-15 .223 Chamber Cleaning Pads у комплекті з вішером...
      270 грн.
    2. (в наличии 263 шт.)
      Масленка АКМ, штатная, двугорловая, советского производства, складского хранения.
      50 грн.
    3. Нарезной дорн 45АСР 6 нарезов ,сталь шх15 ,твердость 60 едениц
      1900 грн.
    4. Набір пробійників та виколоток.Матеріал сталь\магнітна\.( предметів та сумка-чохол.
      600 грн.
    5. Компактний комплект 3 в 1 з трьох ключів для розбирання та догляду за пістолетами Glock. Складається...
      560 грн.
  3. Netslov

    Netslov Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Сообщения:
    4.626
    Адрес:
    N/A
    В солярку все положите на пару недель, потом постучите
     
  4. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    77
    Сообщения:
    1.829
    Адрес:
    Україна
    Вд 40,рару раз так нормально залити.
     
  5. СкрипА199

    СкрипА199 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    Дякую,треба спробувати
     
  6. СкрипА199

    СкрипА199 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    Не допомагає нажаль
     
  7. Андрей толочин 2

    Андрей толочин 2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    799
    попробуйте обычный уксус с перекисью водорода сделайте ванну и замочите и переодически пробуйте выбить может занять несколько дней
     
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    56
      проданные:
    991
    Сообщения:
    11.232
    Адрес:
    OSTWALL
    УСМ сняли? Если сильно закисло, он может тоже препятствовать. Но более вероятный вариант: в стволе гильза или патрон, зуб выбрасывателя держит намертво. Раму в тиски, в основание рукояти затвора упор из мягкого металла и сильным ударом попробовать сдвинуть. Если пойдет, вернуть обратно. И так, по-тихоньку, расшатывать.
     
    akms1974 и valerka нравится это.
  9. СкрипА199

    СкрипА199 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    Усм зняв,в середині під кришкою та з низу під магазином вона в дуже гарному стані,легка іржа, навіть раковин немає на затворі. А от з верху місцями є раковини. Дякую за пораду)
     
    akms1974 нравится это.
  10. СкрипА199

    СкрипА199 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    Дякую,радили в соляру замочити, то що краще уксус чи соляра??
     
    akms1974 нравится это.
  11. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    56
      проданные:
    991
    Сообщения:
    11.232
    Адрес:
    OSTWALL
    Солярка предпочтительнее. Уксус более агрессивен..
     
    akms1974 нравится это.
  12. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    56
      проданные:
    991
    Сообщения:
    11.232
    Адрес:
    OSTWALL
    Если магазин стоял, то так и будет.
     
    akms1974 нравится это.
  13. СкрипА199

    СкрипА199 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    Зрозумів, дякую)
     
    Штурм нравится это.