Ресивер от МП сколько стоит?

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем qwerty3, 21 апр 2020.

  1. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    40
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Доброго дня. Прошу допомоги в визначенні ціни ресивера МП з метої подальшого продажу. Ресивер відчищений від іржі пескоструем.
    Заздалегідь вдячний за допомогу.
    Всім здоров"я, мира та злагоди!
    Тримайте температуру тіла вище за кімнатну, та не кашляйте ))

    Ресивер МП 01.jpg Ресивер МП 02.jpg Ресивер МП 03.jpg Ресивер МП 04.jpg Ресивер МП 05.jpg Ресивер МП 06.jpg Ресивер МП 07.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Находка с позиций по ПМВ. Столовый жетон немецких войск. Состояние по фото.
      205 грн.
    2. Різні жетони
      12500 грн.
    3. 55 грн.
    4. Номерний забивний шильдик по ПСВ
      100 грн.
    5. 65 грн.
  3. gunrifle

    gunrifle Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    876
    Адрес:
    Україна
    Вітаю
    нажаль, має утрату в хостовій частині + свіщіки
    старт десь з 1000–1300UAH (імхо)
    плюс мінус – в залежності від вдачі і попиту на поточний момент (хоча може й до 2 наблизитися)

    зи раджу всеж вскрить поверхню балістолом, бо до нової пошти не доживе)
     
    kley и qwerty3 нравится это.
  4. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    173
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    306
    Сообщения:
    2.900
    Адрес:
    Украина Центр
    От 1000 грн и до желания купить.
    По крайней мере - 1000 грн цена, если не будет ставок, за которую его не жалко отдать.
    С ув.
     
    qwerty3 и gunrifle нравится это.
  5. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    Він ремонтний, та з втратами- цих фото явно замало , незрозуміло як проводилось зварювання чи є співоче їсть,нещодавно комплектний продався в районі 13 тис.
    Тут 1000 грн це максимум
     
    kley и qwerty3 нравится это.
  6. gunrifle

    gunrifle Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    876
    Адрес:
    Україна
    я так розумію – то не сварний шов, а фрагмент краще збереженої поверхні металу (під скобою магазиноприємника)
    такщо може й не ремонтний
    але це краще ТС відповість
     
    kley нравится это.
  7. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    На фото 1 та 2 чітко видно зварний шов, але повторюсь для нормальної оцінки фото замало, тому по тому що я бачу 1000 грн це максимум Імхо
     

    Изображения:

    6C08D314-5BC0-4B6C-AAB3-4914C6078628.jpeg
    Otryta, kley и qwerty3 нравится это.
  8. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    40
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Ще таке фото

    Ресивер МП 08.jpg
     
    Otryta и kley нравится это.
  9. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    40
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Як і обіцяв додаткові фото

    МП ресивер 08.jpg МП ресивер 09.jpg
     
    Otryta нравится это.
  10. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    40
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Ніхто не підкаже ціну?
     
    Otryta и kley нравится это.