Ремонт датчиков МД любого типа кроме беспроводных.

Тема у розділі 'Послуги по МД', створена користувачем Wolfgrey, 15 лис 2017.

  1. olegsvt

    olegsvt Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Ukr
    мд Фортуна про2
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Удобный держатель для фонарика или пинпоинтера который крепится на штангу металоискателя. Материал:...
      90 грн.
    3. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    4. Отличный набор для пляжного поиска. Пластик. В совке есть специальное отверстие для крепления страхо...
      650 грн.
    5. Штанга металлоискателя,три колена , общая длина 125 см ,зажимы работают хорошо люфта нету
      1000 грн.
  2. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Вітаю. Повна заміна кабелю на новий коштуватиме 700грн.
     
  3. olegsvt

    olegsvt Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Ukr
    Добре, підходить. Давайте інформацію куди відправляти.
     
  4. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Написав у приват.
     
  5. боом-1

    боом-1 Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    комсомольск
    день добрый. нужна замена кабеля на катушке для експлорер се про. можно отправить только катушку? и еще защиту снять. или не надо?
    с уважением
     
  6. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Здравствуйте. Защиту лучше снять, мне все равно необходимо её удалять, а они, если старые, имеют привычку при этом колоться - от греха подальше лучше присылать без защиты. Касаемо блока - в случае экспа я могу сделать и без блока, гарантируя при этом правильность и целостность распайки. Но финальная проверка, конечно, весьма желательна - ведь есть такие нюансы, как, к примеру, балансировка, которую на родной частоте без блока проверить несколько проблематично. Хотя обычно все получается без проблем. Подробности лучше в личке.
    С уважением.
     
    Mishka* подобається це.
  7. боом-1

    боом-1 Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    комсомольск
    понял. я просто человек новый . не со всем еще разобрался
     
    Wolfgrey подобається це.
  8. боом-1

    боом-1 Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    комсомольск
    спасибо мастеру. очень качественная работа
     
    Wolfgrey подобається це.
  9. Владимир1477

    Владимир1477 Schütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Добрий день! Потрібен ремон ( заміна) кабеля на катушку до квазар ( перебитий біля катушки над спіраллю. Кабеля може хватити без заміни. Я обмотав чотири рази навколо штанги то розєм був на 10см. вийще блоку. Яка буде ціна ремонту?
     
  10. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Доброго дня усім. Я зараз на військовій службі, то ж до Перемоги (або ж до досягнення мною граничного віку служби) - жодних ремонтів я не робитиму. Просто у польовому таборі це робити незручно, та й з часом проблеми :)
     
    васекин, serhii7777, Govtva та 6 іншим подобається це.
  11. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Шановне панство, оскільки я своє відслужив і для війська застарий - Лабораторія частково відновлює свою роботу з ремонтів пошукового обладнання (частково, бо першочергове завантаження - по заявках побратимів на фронті). Наразі також є обмеження по асортименту робіт з повної заміни кабелю датчиків з причини відсутності якісних комплектуючих. Повна заміна кабелю може бути здійснена виключно для нижчеперелічених моделей металодетекторів:

    - ACE (150, 200i, 250, 300i, 350 (Euro), 400i);
    - Tesoro;
    - Minelab E-Treck;
    - Minelab Explorer;
    - Minelab Sovereign;
    - Discovery 3300;
    Скиф;
    Кайман.

    Ремонт кабелів на інші моделі можливий лише шляхом укорочення рідного кабелю (через видалення пошкодженої ділянки), якщо є необхідний запас по довжині.
     
    Сергей Зуенко, форт55, Steiner 1992 та 3 іншим подобається це.
  12. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Як і будь-який датчик - якісь проблеми лікуються, якісь - економічно не варто (зважайте на те, що для імпортного розробника датчик приладу - то розхідна запчастина, приблизно як гальмівні колодки у авто). Найпоширеніша поломка - злам кабелю в районі гермовводу. Якщо є запас кабелю по довжині у 10-15см, це можна відремонтувати. А якщо утворилося міжвиткове замикання у одній з котушок - тут вже тільки брати нову. Одним словом - потрібно дивитися на пацієнта.
     
    SaneloZvegelo подобається це.
  13. Sergo1976

    Sergo1976 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Київ
    Скільки коштує зараз ремонт катушки?Gerris
     
  14. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Залежно від того, який ремонт потрібен і наскільки він працемісткий. Скажімо, як порівняти просто припайку провідника, що відірвався у роз'ємі (правда, я при цьому перепаюю усі, бо де один - там і інший) з реставрацією котушки, де зламані вуха, відірваний кабель і з півдесятка тріщин корпусу? То ж конкретизуйте питання. Але скажу зразу - на Gerris особливий коефіцієнт, бо ці "умілці" таке творять, що хай бог милує, мав сумний досвід після них підбирати.
     
    aggent подобається це.
  15. Sergo1976

    Sergo1976 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Київ
    5 років вона вірою служила...але при дотику до самої катушки стала улюлюкать.Робе стабільно і чітко...треба ТО. Вважаю волога всеж через мікротріщіни зробила своє... Куди присилати ,яка процедура взаємної дії?
     
  16. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Там не лише волога, відповідно до симптомів накрився екран - винні ті ж сам тріщини. Вони перерізали шар екрану у декількох місцях, і він перестав працювати. То ж тут не ТО, а повноцінний ремонт з видаленням ділянок захисного шару, відновленням пошкоджених зон екрану і наступною заливкою місць втручання. Якщо тріщини розвинені, тобто при легкій деформації котушки руками вони "дихають", змінюючи свою ширину , треба розкривати до обмоток і відновлювати усі три шари. Коли таких тріщин багато (а їх точно більше двох, якщо вже бубоніня почалося) - це буде не дешево. Орієнтовно - 1 см.кв. таких робіт - 250грн, для звичайної лінійної тріщини - це також 1см. погонної довжини. То ж я маю звернути вашу увагу на рішення що до рентабельності ремонту - ви приблизно за загальною довжиною помітних тріщин можете прикинути вартість і зробити висновок, що вам цікавіше - провести цей ремонт, чи доплатити грошей і взяти новий датчик, якій іще без проблем відпрацює свої 5 років. Якщо вирішите ремонтуватися - пишіть у приватні повідомлення.
     
  17. yriy 13

    yriy 13 Gefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    Украина
    Приветствую.
    Катушка АКА 13" 12кГц при адоптации показывает частоту и сразу уходит в перегруз, можно что то сделать и интересна цена вопроса.
    Спасибо
     
  18. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Доброго дня. Ви не вказали, який саме прилад АКА - Сігнум, Сорекс, Інтронік, Пілігрим... Поломка, скажемо так, нестандартна - причин її виникнення я бачу декілька, якісь з них лікуються, я з іншими і возитися немає сенсу. АКА взагалі дещо оригінальний прилад, особливо що до прийомів зборки датчика та інженерних схемотехнічних рішень. То ж з вартістю ремонту можна визначитися тоді, коли я знатиму, що там потрібно ремонтувати. Отже спочатку діагностика, а потім буде видно. "За подивитись", тобто, якщо допомогти у підсумку не вийшло, я грошей не беру. Але й дистанційно не лікую. То ж "пацієнта" - котушку і голову до неї, без штанг, висилати однаково потрібно. Якщо це вам підійде - пишіть у приватних повідомленнях.
     
    форт55 та Cladotrix подобається це.
  19. Ярослав Гурман

    Ярослав Гурман Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    136
    Адреса:
    м.Ніжин
    Доброго часу доби. Чи лікуєтся данне "захворювання" ,до кого звертатись, скільки коштує? Дякую, Всім мирного неба.З повагою. изображение_viber_2024-03-08_18-44-49-409.jpg
     
  20. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Вітаю. Зробити можна усе, але не усе вийде добре - тут, схоже, нестандартний роз'єм, який відлитий у заводських умовах разом з кабелем. Оскільки окремий роз'єм такої конфігурації у торгівельній мережі недоступний, замінити його просто ні на що. Теоретично можна міняти парою - роз'єм на кабелі і гніздо приладу. Але при цьому інші датчики до приладу без переробки стануть недоступними. Та й не у кожен корпус сучасного металошукача можна вставити стандартний роз'єм. Тобто лише "колхоз"...
     
  21. Ярослав Гурман

    Ярослав Гурман Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    136
    Адреса:
    м.Ніжин
    Вітаю. Суть болячки:це стандартний розєм від 15 еквінокса відломався пластик кругом контактів і він був втрачиний разом з зажимною гайкою.Чи є можливість перепаяти новий розєм?Вибачаюсь що не описав суть проблеми. З повагою.
     
  22. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Та я зрозумів. Технічно перепаяти можна, але у мене немає таких роз'ємів, і я не впевнений, що вони взагалі в Україні є. Повного зразка у мене перед очима немає - ось гляньте у цьому каталозі - якщо знайдете потрібний роз'єм - зробимо. https://www.rcscomponents.kiev.ua/catalog/roziemy-kolopodibni-sylovi-mikrofonni/668
     
    Ярослав Гурман подобається це.
  23. Фил бени

    Фил бени Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Киев
  24. Продавец Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Так, без проблем. Напишіть у лічку.
     
  25. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Вітання шановне товариство. яка буде вартість намотати нову катушку для пінпоінтера GP Pointer?