Ремінь до якоїсь стрельби

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем olegtorch, 21 жов 2023.

  1. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    1.566
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Доброго вечора , шановні форумчани . Попався ось такий ремінь , хто в курсі , підкажіть , від чого може бути .
     

    Images:

    WhatsApp Image 2023-10-21 at 14.25.25 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-21 at 14.25.25 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-21 at 14.25.25 (3).jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-21 at 14.25.25.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-21 at 14.25.26 (1) (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-21 at 14.25.26.jpeg
    minitarn3838 подобається це.
    1. В комплекті ММГ, коробка та документи
      15800 грн.
    2. Продам комплект дерева с мелкой насечкой к Нагану.Все оригинал.Набор коллекционного типа.Потому и не...
      1381 грн.
    3. Магазин на Беретту кал. 7.65мм состояние хорошее
      2850 грн.
    4. ММГ Наган Маяк-Укрпошта Пропоную Вашій увазі макет револьверу системи Нагана випуску 1944 року. Іж...
      16500 грн.
    5. Затвор Browning Baby. Коп, але досить живий. Під схп відреставрувати можна без проблем. Бонусом удар...
      1000 грн.
  2. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Що завгодно, рюкзак, сумка, збруя, але точно не від "стрельби".
     
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Може ерзац для переноски патронних ящиків...o_O:confused:
     
    VIKTOR 243, qwerl12, kripers338 та 4 іншим подобається це.
  4. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    1.566
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Пряжка точно така сама , як в Мосінських ремнях і зацеп такий зустрічав на копі по війні , можливо навіть ПСВ , але не можу згадати від чого .
     
    Олег Грабовский подобається це.