Релоадінг в калібрі 22-250 .

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ, 27 гру 2016.

  1. ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ

    ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Нова Ушиця
    Хочу розпочати цю тему тому що поперше я поки ще далекий в деяких поняттях і фразах, а також в релоадінгу в нарізній зброї. Було б добре щоб ви направили мене на путь істинний. Поділилися своєю практикою.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Повністью безпечний набій калібру 12,7 з карбіду вольфрама. Ммг, пороху немає, капсуль пробитий, кул...
      750 грн.
    2. Стрічка кулемета Браунінг М2. В лоті 25 ланок з відстріляними гільзами
      550 грн.
    3. (в наявності 184 шт.)
      Гильза 12.7х99 с пулемета Браунинг М2. Маркировки LC Цена за 1штуку
      17 грн.
    4. Тубус від Стугна-П стан ідеальний маркування всі на місці пломби також. Тубус доволі рідкісний як гл...
      2900 грн.
    5. (в наявності 50 шт.)
      Хорошее состояние.Не согнуты.​
      20 грн.
  3. M.ZLO

    M.ZLO Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Украина
  4. M.ZLO

    M.ZLO Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Украина
  5. ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ

    ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Нова Ушиця
    Дякую. Але цікаво на практиці хто що приміняв.
     
  6. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    364
    Адреса:
    Украина
    Калибр довольно редкий в нашей стране, да и не особо нужный, и не очень живучий ствол в этом калибре.
     
  7. M.ZLO

    M.ZLO Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Украина
    В наших реалиях - он нам нужен?
     
  8. M.ZLO

    M.ZLO Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Украина
    -зачем Вам этот калибр? есть же интереснее , чем этот гемор,с уваж.
     
  9. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    364
    Адреса:
    Украина
    Не... мне ненужен.:) меня 243й устраивает
     
    Mad Max Subaru подобається це.
  10. M.ZLO

    M.ZLO Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Украина
    Извините, я к создателю темы:)
     
  11. ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ

    ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Нова Ушиця
    Я його маю і мене цікавить в кого на практиці є чим поділитись в цьому калібрі, а не розводити полеміку на те потрібен він чи ні.
     
    айболит та Александр КР подобається це.
  12. M.ZLO

    M.ZLO Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Украина
    :smile_10::smile_10::smile_10::smile_10: от этой логики-купит чел чтото такое УХ-ЮХУ ,скорее сгоряча и нерозобравшись-а потом -обоснуйте яж ведь классную вещь взял,правда а пацаны?:smile_8:
     
  13. айболит

    айболит Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Украіна Київ
    а по Вашей логике люди имеющие данный калибр не имеют права на свою тему,поделиться секретами и наработками и пообщаться с единомышлениками?
    Автор темы ведь не утверждает что это суперкалибр и не говорит всем переходить на него.Есть чего сказать- поделитесь,нет-проходим мимо.
     
  14. ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ

    ЯНА та ОЛЕГ ЛЯСКОВСЬКІ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Нова Ушиця
    Чесно кажучи я клав купу на таке дурацьке мислення. Калібр який я придбав мене повністю задовільняє, тому що мені потрібна була зброя з якою я , по закону , маю вільно використовувати на ходовій охоті і мала хорошу потужність.